Prawny Techniczny

Instituto Profesional IACC

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Prawny Techniczny

Instituto Profesional IACC

  • Tytuł: Technik prawne
  • Kariera Czas trwania: 2 lata
  • Tryb studiów: 100% on-line

Przegląd Race

Absolwent techniczne prawna IACC jest profesjonalnym z teoretycznego, proceduralnego i postaw wiedzy, która pozwoli Ci wykonywać zadania prawne i administracyjne w zakresie prawa pracy, karnego, rodzinnego i, ze szczególnym naciskiem na obszarach prawa administracyjnego, cywilnego podatki ekonomiczne, bankowe i Registral, pracując bezpośrednio z prawników i innych specjalistów w opracowywaniu procedur związanych z instytucjami i procesów sądowych, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, działając etycznie, z szacunku dla ludzi i zachowaniu poufności wymagany przedmiotów lub sytuacje produkowane z powodu ich wydajności zawodowej.

Profil Exit

Legal absolwent techniczna IACC, świadczy wiedzę: Wykonywanie zadań administracyjnych zmierzających do domów maklerskich, bankowości zbiór procesów sądowych lub finansowego, optymalizacja postępu i odzyskiwania portfelowych osądów. Wspierać przetwarzanie wykroczenia działań i działań cywilnych o odszkodowanie przed sądami miejscowej policji. Dołożyć starań w organizacjach i instytucjach administracji publicznej, takich jak nieruchomości, notariusze, Archiwum Sądowej, Internal Revenue Service, Skarbu Państwa, gmin. Uruchom ślady postępowaniu przed sądem, sądów apelacyjnych, Sądu Najwyższego i zadania opracowania prawno-administracyjnych, takich jak sporządzanie i przetwarzanie dokumentów, wraz z odpowiednimi ksiąg i zapisów cyfrowych, przy użyciu własnych narzędzi i nowych technologii informacyjnych komunikacji, między innymi.

Praca w terenie

Absolwent prawne Technik IACC, może wykonywać w miejscach publicznych i prywatnych, takich jak instytucje finansowe i bankowe, firmy ubezpieczeniowe, firmy maklerskiej, notarialne, Nieruchomości sekretarza gminy, sądów, Ministerstwa Obrony karnego, Public Firm Kancelaria prawnicy, różne podmioty związane z wymiaru sprawiedliwości, między innymi.

wymóg dochód

Multimedia licencja akademicka.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja January 3, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Chile - Chile online
Data rozpoczęcia: Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Chile - Chile online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą