Praw człowieka i sprawiedliwości

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Praw człowieka i sprawiedliwości

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

LLM praw człowieka i sprawiedliwości

Nottingham Law School posiada znaczące doświadczenie akademickie w dziedzinie praw człowieka i sprawiedliwości. Kurs paralele historyczne i nowoczesne znaczenie tych aspektów prawa, w szczególności ich wzrost jako tematy zarówno znaczeniu krajowym i międzynarodowym w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

O LLM Praw Człowieka i Sprawiedliwości

W LLM praw człowieka i sprawiedliwości opiera się na znaczącym doświadczeniu kadry akademickiej w Nottingham Law School, szczególnie od jego centrum konfliktu, Prawa i Sprawiedliwości.

Kurs pomoże rozwijać silne zrozumienie analityczne kluczowych zagadnień prawnych w zakresie, ze szczególnym naciskiem na europejskich i międzynarodowych praw człowieka i podstawowych aspektów międzynarodowych systemów wymiaru sprawiedliwości.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

 • Zbadać kluczowe kwestie w europejskich i międzynarodowych praw człowieka i sprawiedliwości.
 • Przeglądaj ciała praw integralności, takich jak prawo do życia, prawa procesowe, takie jak prawo do rzetelnego procesu sądowego oraz prawa ekspresyjnych, takich jak wolność wyznania.
 • Skorzystaj z silnych powiązań z naszym centrum konfliktu, Prawa i Sprawiedliwości
 • Studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu.
 • Weź udział Międzynarodowa Szkoła Letnia i odkrywania ustawy z perspektywy europejskiej.
 • Stypendia dostępne.
 • Poszczególne moduły mogą być badane pod kątem nagród Continuing Professional development (CPD).

Moduły

Będziesz uczyć się sześć modułów nauczania następnie rozprawy. Wybrać z:

 • Międzynarodowego publicznego i prawa humanitarnego
 • Terroryzm i Międzynarodowy odpowiedzi
 • Praw ofiar i Restorative Justice
 • Prawa Człowieka w Europie
 • Teoria i zasadami prawa międzynarodowego
 • Prawa wyrażenie
 • Prawa człowieka i Criminal Justice
 • Prawo dyskryminacji w zatrudnieniu
 • Międzynarodowy Trybunał Karny i międzynarodowej przestępczości
 • Ochrona danych i prywatności

Możesz zająć do dwóch modułów z innej tematyce, z wyłączeniem ropy naftowej, gazu i Prawa Górniczego, ale radzimy wybrać moduły z powyższych opcji, jeśli to możliwe.

Możesz zacząć swoją rozprawę po ukończeniu tych modułów.

Oszacowanie

W każdym przypadku, moduły są oceniane przez jednego kawałka trakcie pracy. Zwykle przyjmuje postać problemowej lub próba stylu mowa, ale różnią się od modułu. Możesz wysłać i odbierać informacje zwrotne dotyczące oceny w ciągu każdego modułu.

Rozprawa jest 18.000 do 20.000 słów i jest badane i napisane samodzielnie pod okiem naukowca ekspertów.

Jak się uczyć?

Rok akademicki na kursy LLM jest podzielony na trzy części: dwie kadencje dziesięciu tygodni (Term Jeden trwa od początku roku akademickiego do wypoczynku Bożego Narodzenia, okres dwóch między Bożym Narodzeniem a Wielkanocą) oraz w okresie letnim.

Studentów studiów stacjonarnych - którzy ukończą bieg ciągu jednego roku akademickiego - badają trzy moduły w każdej kadencji i zakończyć rozprawę w okresie letnim.

Studentów zaocznych - którzy ukończą bieg w ciągu dwóch lat akademickich - badają trzy moduły całej Warunki jeden i dwa w każdym roku (sześć w sumie), zaczyna pracę nad badaniem ich pracy doktorskiej w pierwszym okresie letnim i ukończenie go w ciągu sekundy.

W trybach pełnego czasu i niepełnym wymiarze czasu prowadzone są przez cały tydzień moduły. W zależności od harmonogramu można się spodziewać do udziału w więcej niż jeden dzień. Moduły mogą być wyjątkowo przesunięte ze względu na potrzeby kursu.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników naukowych, ale zwykle wymaga, aby przeprowadzić obszerną przewodnikiem prace przygotowawcze i często wiąże krótkich prezentacji lub innych składek.

Wymagania wstępne

UK

 • Dobry stopień prawa, 2,2 lub powyżej.
 • Wnioskodawcy, których pierwszy stopień nie jest ustawą, będzie zobowiązany do przedstawienia dowodów zaangażowania w przedmiot LLM, który chcą studiować.
 • Kandydaci z innych dyscyplin będą mile widziane w odpowiednich okolicznościach, w szczególności gdy mają doświadczenie w dziedzinie, nawet jeśli nie są prawnikami.

Określamy te minimalne wymagania dotyczące wpisu, ale indywidualnie oceniamy Twoją zdolność do skorzystania z kursu. Czasami oferujemy miejsca na podstawie niestandardowych kwalifikacji wjazdowych oraz doświadczeń przemysłowych lub zawodowych.

Międzynarodowy

Akceptujemy kwalifikacje ze szkół, kolegiów i uniwersytetów na całym świecie, aby wejść na nasze UG i PG stopni. Jeśli nie jesteś pewien, w jaki sposób międzynarodowa kwalifikacja mecze nasze wymagania kursu odwiedź naszą międzynarodową stronę kwalifikacji.

Kursy podstawowe

Jeśli trzeba zrobić kurs węgielnego aby spełnić nasze wymagania kursu można znaleźć na Nottingham Trent International College (NTIC). Jeśli jesteś już studia w Wielkiej Brytanii w szkole lub na uczelni i chciałbym wiedzieć, czy możemy zaakceptować kwalifikacje prosimy odwiedzić naszą stronę kursy przygotowawcze.

Wymagania kwalifikacyjne języka angielskiego

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, musisz pokazać nam, że Twoje umiejętności językowe są wystarczająco mocne, aby intensywnie studiować naukę. W tym kursie zazwyczaj wymagamy jednego z następujących czynności:

 • IELTS 6,5 minimum 5,5 w każdym umiejętności.
 • Równoważne kwalifikacje w języku angielskim.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,500 GBP
Full-Time i £ 3,250 za pół etatu dla studentów domowych / uniwersyteckich - 12 900 £ w pełnym wymiarze godzin i 6,450 £ w niepełnym wymiarze godzin dla studentów zagranicznych
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą