Praktyka prawna LLM (Solicitors)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 7

Opis programu

Praktyka prawna LLM obejmuje uznany Kurs Prawny BPP University Law School, zapewniający niezbędny trening, którego potrzebujesz, aby zostać wykwalifikowanym prawnikiem. Ponadto możesz wybrać spośród szeregu modułów zaprojektowanych, aby pomóc Ci zdobyć dodatkową wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności bardzo poszukiwane przez profesjonalistów, aby zwiększyć Twoją zdolność do zatrudnienia.

Praktyka prawna LLM kwalifikuje się do uzyskania pożyczki podyplomowej do kwoty 10,280 £ od Towarzystwa pożyczek studenckich.

Nasza praktyka prawnicza LLM zapewni ci więcej niż tylko wiedzę prawną i umiejętności - skupiamy się na wszechstronnych umiejętnościach zawodowych, jakich poszukują pracodawcy.

To jest twój pomost pomiędzy światem akademickim a życiem zawodowym w kancelarii prawnej, zapewniający niezbędną wiedzę prawniczą, umiejętności i wiedzę handlową, by dobrze prosperować na dzisiejszym rynku. Decydując się na studiowanie praktyki prawnej LLM w BPP University Law School, będziesz mieć najlepszy możliwy start swojej kariery zawodowej.

Nasza praktyka prawnicza LLM obejmuje uznaną LPC BPP University Law School. To nie przypadek, że nasza LPC jest pierwszym wyborem wielu wiodących firm prawniczych, które wysyłają wyłącznie swoich adwokatów stażystów, aby u nas studiowali. Jesteśmy wybierani przez te firmy ponad inne szkoły prawnicze ze względu na profesjonalne znaczenie naszej edukacji i wysoki poziom naszych nauczania, udogodnień i materiałów.

Decydując się na zapoznanie z praktyką prawniczą LLM u nas, będziesz mieć najlepszy możliwy początek swojej kariery zawodowej:

 • Innowacyjny i wymagający program mający na celu rozwijanie kluczowych umiejętności i atrybutów wymaganych przez zawód prawnika
 • Dostępne stypendia i opcje finansowania, w tym finansowanie pożyczek podyplomowych Student Loans Company
 • Elastyczne badanie dostosowane do Twojego harmonogramu: w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin dostępne w siedmiu centrach miast
 • Ucz się od wykwalifikowanych prawników, adwokatów i sędziów, którzy mogą pomóc w rozwoju kariery prawnej - wielu naszych nauczycieli nadal ćwiczy i ma
  linki do izb, kancelarii prawnych i wewnętrznych zespołów na każdym poziomie
 • Skorzystaj z naszych silnych powiązań z prawnikami dzięki naszemu corocznemu programowi imprez networkingowych i mentoringu kariery
 • Zaangażuj się w praktyczne prace prawne dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu Centrum Pro Bono
 • Dodaj wartość i skup się na swojej praktyce prawnej LLM, biorąc udział w bezpłatnych dodatkowych warsztatach prowadzonych we współpracy z wiodącymi kancelariami prawniczymi, aby zapewnić, że jesteś gotowy na praktykę, zakończony naszym bardzo udanym tygodniem zatrudnienia

Praktyka prawna LLM (Solicitors) jest przyznawana przez BPP University i jest autoryzowana przez Urząd Regulacji Prawników (SRA).

Aby ubiegać się o legalną praktykę LLM (solicitors):

 • Aplikacje pełnoetatowe muszą być składane online przez Central Application Board (CAB)
 • Aplikacje w niepełnym wymiarze godzin należy składać bezpośrednio na BPP University

Przygotowuję cię do ćwiczeń

Praktyka prawna LLM integruje wiodącą na rynku LPC BPP University Law School z umiejętnościami zawodowymi, które muszą odnieść sukces w nowoczesnym świecie prawa. Stworzona we współpracy z wiodącymi kancelariami prawniczymi i naukowcami prawniczymi, nasza praktyka prawnicza LLM jest rygorystyczna i stymulująca oraz koncentruje się na praktyce.

W praktyce prawnej LLM uczymy się przez działanie, stosując prawo do symulowanych realistycznych studiów przypadku. Aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie praktyki prawnej LLM, uczymy w małych grupach dostarczanych przez doświadczonych nauczycieli, którzy są wykwalifikowanymi prawnikami. Wierzymy, że oferujemy wysoki poziom interakcji między nauczycielem a uczniem, a podczas studiów będziesz miał wsparcie osobistego nauczyciela i możesz zapisać się na indywidualny mentoring.

Wybić się z tłumu

Praktyka prawna LLM oferuje możliwość rozwoju zaawansowanych umiejętności, świadomości handlowej i specjalistycznej wiedzy, której wymagają firmy. Nauczysz się wszystkich podstawowych obszarów standardowego LPC i będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy przedmiotów do wyboru w zależności od rodzaju prawa, w którym chcesz się specjalizować. Możesz także wybrać jeden z trzech dostosowanych do potrzeb klienta modułów: Negocjacja i analiza przypadku; Kształcenie prawne w zakresie medycyny klinicznej; lub Business Management

Dodatkowo, studiując obowiązkowy moduł Przeglądu Prawa i Reformy, przeprowadzisz oryginalne badania w dziedzinie prawa, która wymaga reformy i nauczysz się postrzegać prawo działające z perspektywy użytkownika, a nie akademickiej.

Zwiększ swoją zdolność do zatrudnienia

Od momentu zaakceptowania swojego miejsca będziesz mieć dostęp do naszej usługi kariery, która oferuje:

 • Przeglądy aplikacji dla uznanych okresów szkoleń lub staży w kancelariach prawniczych, firmach i sektorze non-profit
 • Wsparcie dla firm badawczych
 • Porady na temat CV i listów motywacyjnych
 • Pomoc w przygotowaniu się na rozmowy kwalifikacyjne i porady w centrum oceny
 • Mock wywiady
 • Porady dotyczące alternatywnych karier

Nigdy nie opuścisz sesji doradczej z pustymi rękami. Wspólnie opracujemy plan działań na rzecz kariery, który szczegółowo opisuje kroki, jakie należy podjąć, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Otrzymasz również opiekuna, który może doradzić ci przed rozpoczęciem kursu. Ich doświadczenie zawodowe może przynieść ci korzyść, jeśli chcesz ubiegać się o przyznanie okresu uznanego szkolenia przed przystąpieniem do programu LLM Legal Practice.

Zapewniamy również nasz zaplanowany Tydzień Zatrudnienia, który jest doskonałą okazją, aby rozwinąć umiejętności zawodowe i poprawić markę osobistą, aby przygotować się do kariery zawodowej. Wszyscy studenci LLM Legal Practice będą mieli możliwość uczestnictwa w trzech obowiązkowych warsztatach, które oferują podstawowe wskazówki, jak radzić sobie w pierwszym tygodniu w kancelarii prawniczej i rozwijać świadomość handlową.

Ponadto będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w wielu opcjonalnych warsztatach zaprojektowanych i dostarczonych we współpracy z wiodącymi kancelariami prawnymi.

Elastyczne opcje dopasowania do Twojego stylu życia

Możesz wybrać studia na pełny etat lub na część etatu. Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, zwykle kończysz praktykę prawniczą LLM w ciągu 12 miesięcy, ale istnieje możliwość ukończenia w ciągu 9 miesięcy. Jeśli studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, zwykle kończysz praktykę prawniczą LLM w ciągu 24 miesięcy, ale istnieje możliwość ukończenia w ciągu 21 miesięcy. Tymczasowe terminy dokumentów dotyczących trybów pracy w niepełnym i pełnym wymiarze godzin zawierają bardziej szczegółowe informacje na temat struktury programu i przewidywanych dat zakończenia. Wszystkie nasze centra oferują pełny i niepełny wymiar godzin we wrześniu. Możesz również studiować w pełnym wymiarze godzin od stycznia w Londynie, Leeds i Manchesterze.

Nasze programy na pełen etat i na część etatu są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​Twojego stylu życia. W zależności od wybranego centrum i daty początkowej możesz wybierać spośród różnych trybów i opcji harmonogramu.

W niektórych ośrodkach nasz program w pełnym wymiarze czasu pozwala ci uczyć się przez dwa, trzy lub cztery dni w tygodniu, a nasz program w niepełnym wymiarze godzin jest dostosowany do innych twoich zobowiązań, takich jak praca i rodzina, z opcjami dziennymi, wieczornymi i weekendowymi. wszystkie wykłady prowadzone online dla maksymalnej elastyczności.

Pamiętaj, że rozkłady jazdy są zależne od dostępności i różnią się w zależności od centrum i trybu.

Małe sesje grupowe (SGS) - rozpoczęcie praktyki zawodowej

Większość twoich dydaktyków dla podstawowych obszarów praktyki (prawo i praktyka gospodarcza, prawo własności i praktyka i spory sądowe), umiejętności i inne moduły podstawowe oraz moduły wyboru zawodowego będą w SGS (zazwyczaj 2 godziny), uzupełnione o twoje własne niezależne prywatne badanie. SGS obejmują szeroki zakres różnych technik uczenia się i nauczania, łącząc pracę indywidualną i zespołową, i obejmujący:

 • Prezentacje

 • Mock przesłuchania

 • negocjacje

 • Ćwiczenia kreślarskie

 • Rozwiązywanie problemów

Samouczki online

Większość twoich lekcji dla modułu Practice Ready oraz modułu Review i Reformy prawa będzie za pośrednictwem synchronicznych (na żywo) lub asynchronicznych (nagranych) samouczków online lub wykładów uzupełnionych przez własne niezależne prywatne studia. Twoi nauczyciele będą również tam, aby oferować konstruktywne porady i wskazówki, a jednocześnie pielęgnować i rozwijać swoje krytyczne myślenie i samodzielność podczas podejmowania tych modułów.

Niezależne prywatne studia

Będziesz zobowiązany do podjęcia niezależnej, prywatnej nauki dla wszystkich modułów w Praktyce Prawniczej LLM. Od początku praktyki prawnej LLM będziemy wspierać Cię w rozwijaniu umiejętności samodzielnego studiowania i zastanowienia się nad dziedzinami uczenia się i / lub praktyki, aby z czasem poprawić wyniki.

Portfele klientów

Zostaniesz nauczony swoich podstawowych obszarów praktyki w kontekście trzech konkretnych "klientów". Rozpatrując w ten sposób firmy trzech klientów, docenisz, jak ich firmy działają jako całość i jak decyzje podejmowane w kontekście transakcji majątkowej lub biznesowej mogą wpłynąć na trwające procesy sądowe. Korzystanie z portfeli klientów ilustruje również, w jaki sposób klienci są często reprezentowani przez różne działy firmy, które dokładnie odzwierciedlają rzeczywistość.

Po wybraniu modułów Vocational Elective i Practice Ready Module będziesz działać dla szerokiej gamy klientów, odzwierciedlając różnorodność doświadczeń w praktyce. To nadal będzie rozwijać nie tylko twoją świadomość prawną, ale także twoją świadomość handlową.

Materiały do ​​nauki

W przypadku większości modułów, które będziesz studiować na temat praktyki prawnej LLM, przed rozpoczęciem studiów otrzymasz zestaw materiałów (papierowy). Zwykle zawiera:

 • Zarys modułu

 • Rozdział materiałów informacyjnych

 • Opisy SGS

 • Twoje dozwolone materiały do ​​oceny modułu (jeśli dotyczy)

Każdemu rozdziałowi materiałów towarzyszy nagrany (asynchroniczny) wykład online. Wykłady trwają zwykle 1 godzinę.

Materiały szkoleniowe są opracowywane przez naszych nauczycieli, którzy pracowali w praktyce jako wykwalifikowani prawnicy. Gwarantuje to, że praktyczne działania podejmowane w SGS, tutoriale lub niezależne studia są w kontekście realistycznych studiów przypadków, które dokładnie przygotowują cię do pracy w praktyce.

Materiały do ​​nauki online

Wszyscy nasi studenci studiujący w pełnym i niepełnym wymiarze godzin mają dostęp do wysokiej jakości wykładów online w różnych formatach, aby oglądać tyle razy, ile chcesz, przygotowując i aktualizując. Wersja każdego SGS jest dostępna online, a nasze synchroniczne samouczki online są również rejestrowane i udostępniane online, dzięki czemu można je konsolidować i korygować w dowolnym czasie i miejscu.

Charakter i przydatność

Jesteś zobowiązany do ujawnienia kwestii związanych z charakterem i stosownością przed rozpoczęciem uznanego okresu szkolenia i ponownie w sprawie przyjęcia jako prawnik przez Urząd Regulacyjny Solicitors '. Jeśli obawiasz się, że możesz mieć problem z charakterem i stosownością, powinieneś postępować zgodnie z procedurą wczesnej oceny, ponieważ szkolenie nie może rozpocząć się, dopóki nie zostanie przeprowadzona ocena.


Zwiedzanie BPP University Prawa BPP University/>

Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją do BPP University Law School, aby studiować GDL, możesz nas odwiedzić, uczestnicząc w jednym z naszych Otwartych Wieczorach lub prosząc o wycieczkę budowlaną i opiekuna w swoim ulubionym ośrodku.

Opłaty

Wrzesień 2018 r. Start, studia stacjonarne i niestacjonarne:

 • Birmingham: 12 740 £
 • Bristol: 12 740 £
 • Cambridge: 12 740 £
 • Leeds: 11 930 £
 • Liverpool: 11 930 £
 • London Holborn: 16,200 £
 • Manchester: 11 930 £
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... Czytaj więcej

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. Pokaż mniej
Manchester , Londyn , Abingdon , Birmingham , Bristol , Cambridge , Leeds , Liverpool + 7 Więcej Mniej