Online LLM w zakresie prawa energetycznego i ochrony środowiska

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Online LLM Prawo energetyczne i środowiskowe

Niezależnie od tego, czy jesteś odpowiedzialny za rosnącą odpowiedzialność za prawo energetyczne lub prawo ochrony środowiska, czy też wykwalifikowany prawnik LLB gotowy na następne przedsięwzięcie, internetowy LLM na Uniwersytecie w Birmingham w dziedzinie prawa energetycznego i ochrony środowiska zapewnia ramy prawne umożliwiające realizację rosnącej liczby karier.

Ten w 100% internetowy uniwersytet LLM, dostarczony przez 100 najlepszych uniwersytetów na świecie, zapewni intelektualną strukturę umożliwiającą zrozumienie reakcji prawnych w ponadnarodowym podejściu obejmującym wiele jurysdykcji. Obejmując różne poziomy własności energii i ochrony środowiska, zdobędziesz wiedzę i specjalistyczną wiedzę prawniczą, aby kontynuować karierę w sektorach energetycznym i środowiskowym oraz odpowiadać na lokalne i globalne wyzwania w dowolnym miejscu na świecie.

„Uczenie się w stymulującym i pozytywnym środowisku od wiodących światowych ekspertów w swojej dziedzinie było ważnym powodem, dla którego wybrałem University of Birmingham na moje studia podyplomowe.”

Maria Pilavki - LLM Prawo karne i sądownictwo karne

Prowadzony przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół wykładowców, ten w 100% internetowy LLM oferuje akademicki rygor i globalny charakter, jakiego można oczekiwać od uniwersytetu Russell Group, z elastycznością studiowania, kiedy ci odpowiada, z dowolnego miejsca na świecie .

Dowiedz się więcej

Podejmij największe wyzwania na świecie

Słynna z wykształcenia prawniczego i badań naukowych uniwersytecka Law School oferuje wykładowców na czele rządowego prawodawstwa dotyczącego środowiska. Pod ich przewodnictwem eksperta Online LLM Energy and Environmental Law przyjmuje analityczną, skoncentrowaną na badaniach jakość, wzbogacając treść o najnowsze teorie i praktyki.

Program, obejmujący zagadnienia dotyczące ochrony środowiska i produkcji energii, a także kwestie prawne - od przepisów dotyczących ropy i gazu po energię odnawialną i zmiany klimatu - trwa 2,5 roku i jest podzielony na sześć modułów skoncentrowanych na karierze (po 20 punktów) i rozprawę . Poznaj dogłębnie kwestie związane z energią i środowiskiem, mając jednocześnie mnóstwo czasu na refleksję i zastosowanie swojej wiedzy.

Dowiedz się więcej

Moduły podstawowe

  • Regulacja środowiska i energii
  • Prawo dotyczące energii jądrowej
  • Ocena i finansowanie projektów energetycznych
  • Prawo naftowe i gazowe
  • Ochrona środowiska i kontrola zanieczyszczeń
  • Prawo dotyczące energii odnawialnej i zmiany klimatu

Kluczowe fakty

Internetowy LLM z University of Birmingham w zakresie prawa energetycznego i ochrony środowiska został specjalnie zaprojektowany dla prawników posiadających kwalifikacje LLB lub tych, którzy już pracują w tym sektorze i chcą skonsolidować swoją wiedzę w środowisku światowej klasy.

Istnieją trzy wloty rocznie. Studenci mogą dołączyć do programu w marcu, czerwcu lub październiku.

Dowiedz się więcej

Warunki przyjęcia

Aby zostać przyjętym do tego programu, wnioskodawcy powinni mieć:

  • Przynajmniej wyższy stopień drugiej klasy lub równoważny tytuł prawny spoza Zjednoczonego Królestwa LUB wyższy stopień drugi stopień lub równoważny tytuł inny niż Zjednoczone Królestwo w stopniu pokrewnym z odpowiednim doświadczeniem zawodowym w tym sektorze.
  • Dwa odniesienia.
  • Oświadczenie o celu.

W przypadku studentów zagranicznych obowiązują standardowe wymagania języka angielskiego. Musisz mieć IELTS 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie.

Opłaty i finansowanie

Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenach i dowiedzieć się więcej na temat dostępnych metod płatności, poproś o informacje, a członek zespołu rekrutacyjnego skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje zapytanie.

Dowiedz się więcej

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Czytaj więcej

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Pokaż mniej