Online LL.M Corporate Governance - University of Cumbria (Wielka Brytania)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

LLM Corporate Governance wychodzi naprzeciw aktualnemu zapotrzebowaniu na specjalistyczną wiedzę i umiejętności w szybko rozwijających się dziedzinach międzynarodowego prawa handlowego i prawa ładu korporacyjnego. Zapewnia studentom możliwość dogłębnego zbadania regulacji prawnych świata międzynarodowego biznesu i ładu korporacyjnego. Rygorystyczny pod względem akademickim LLM pozwoli uczniom zapoznać się z praktycznym stosowaniem prawa w świecie rzeczywistym.

Ten program pozwala ożywić Twoją karierę, ucząc się wielu praktycznych koncepcji, które możesz natychmiast zastosować w celu rozwiązania trudnych sytuacji. Wyjątkowym aspektem programu jest możliwość uczenia się poprzez stosowane, rzeczywiste studia przypadków, które poprawią Twoje umiejętności rozwiązywania problemów, a tym samym zmaksymalizują Twój potencjał zawodowy.

LLM jest prowadzony przez wybitny zespół profesjonalnych pracowników naukowych, którzy mają rozległą praktykę i doświadczenie akademickie. Program ma na celu poszerzenie wiedzy i krytycznego myślenia w tej dziedzinie.

Program zapewnia zaawansowaną krytyczną analizę kluczowych tematów i pojawiających się wyzwań stojących przed firmami w kontekście globalnym, takim jak międzynarodowe / globalne środowiska biznesowe oraz innowacje i przedsiębiorstwa.

Ucz się w wiodącej prywatnej szkole w Szwajcarii i ukończyć Uniwersytet w Cumbrii , ze studentami z ponad 130 różnych krajów.

Trwanie

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 5 lat.

Sposób dostawy

100% online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywne środowisko nauki online) z intensywną dyskusją i współpracą podczas zajęć.

Miejsca

Liczba miejsc w semestrze jest ściśle ograniczona do 40.

Zaszeregowanie

University of Cumbria zajmuje 8.miejsce na świecie pod względem jakości edukacji według Times Higher Education w 2020.

Warunki

Cztery warunki rocznie (zima, wiosna, lato i jesień).

Akredytacja i uznanie

Oferowany online program University of Cumbria LL.M jest rozpoznawany na całym świecie. University of Cumbria otrzymał tytuł uniwersytetu i uprawnienia do nadawania stopni od Najpiękniejszej Tajnej Rady Jej Królewskiej Mości. Jest w pełni uznawany przez rząd brytyjski i należycie umieszczony na liście brytyjskiego Departamentu Biznesu, Innowacji i Umiejętności uznanych brytyjskich instytucji nadających nagrody.

Uzyskaj więcej informacji na temat ładu korporacyjnego LL.M Online!

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Czytaj więcej

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Pokaż mniej
Zurych , Szwajcaria online , York , Salford , UK Online , Miasto Carlisle + 5 Więcej Mniej