General LLM w Birmingham Law School daje ci możliwość decydowania, które dziedziny prawa mają największe znaczenie dla przyszłej kariery zawodowej i wybrać moduły, które najbardziej Cię interesują. Jest to idealna Pathway jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności na poziomie mistrzów, nie ograniczając się tylko do jednej gałęzi prawa.

Ta Pathway zapewnia jeden z najszerszych zakresów opcji w Wielkiej Brytanii z prawie 35 dostępnymi modułami, co pozwala stworzyć unikalny stopień dostosowany do twoich przyszłych aspiracji zawodowych.

Generalny Pathway LLM pozwala studiować moduły w całym zakresie dostępnych przedmiotów. Pathway ta jest szczególnie odpowiednia dla osób poszukujących ekspozycji na szereg dyscyplin prawnych, zapewniając wiedzę specjalistyczną we wszystkich dziedzinach oraz zapewniając umiejętności i wiedzę wymagane do udanej kariery prawnej.

Po co studiować ten kurs?

  • Pathway szlaku - umożliwiająca elastyczność w specjalizacji LLM, którą ukończyłeś
  • Wybór modułu - jeden z najszerszych zakresów modułów LLM dostępnych w Wielkiej Brytanii
  • Zatrudnienie - nasi absolwenci przechodzą na różnorodne kariery, a wielu z nich pracuje w najlepszych szkołach prawniczych i kancelariach prawnych

Moduły

Podążasz za programem modułowym (łącznie 180 punktów), który składa się z sześciu nauczanych modułów (po 20 kredytów) i dysertacji zawierającej 15 000 słów (60 punktów); te ostatnie należy składać pod koniec roku studiów.

Studenci na walnym LLM Pathway wybrać sześć modułów z zakresu dostępnej we wszystkich LLM Pathways i napisać dysertację na temat ich wyboru.

Uczenie się i nauczanie

Pathways LLM w Birmingham zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dogłębnej analizy ważnych zagadnień prawnych. Moduły mają wartość 20 punktów, w tym 10 dwugodzinnych seminariów umożliwiających studentom zdobycie znaczącej wiedzy specjalistycznej w każdej dziedzinie prawa.

Kurs LLM trwa 12 miesięcy i trwa od września do września. Wszystkie Pathways LLM mają tę samą podstawową strukturę:

  • W części I kursu bierzesz sześć 20 modułów kredytowych: zakres dostępny zależy od Pathway którą zdecydujesz się podążyć. Ocena w tych modułach, za pomocą eseju lub formalnego egzaminu, odbywa się w maju i czerwcu.
  • W części II kursu, twoje badania i napisać rozprawę 15 000 słów na wybrany temat prawa pod nadzorem pracownika.

Law School Induction

Na początku kursu istnieje kompleksowy program powitalny i wprowadzający, który ma pomóc Ci w osiąganiu zrozumienia i zrozumieniu Birmingham LLM. Zapoznasz się z różnymi sposobami, w jaki możemy Cię wspierać przez cały rok, aby upewnić się, że Twój kurs LLM jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Studenci mogą rejestrować się na moduły przed przyjazdem, jak również na początku roku akademickiego. W ramach procesu wprowadzającego uzyskasz możliwość poznania różnych dostępnych modułów i dokonywania wyborów odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Studiowanie w niepełnym wymiarze godzin

Wszystkie Pathways LLM mogą być prowadzone w niepełnym wymiarze godzin i ukończone w ciągu dwóch lat. Ten tryb studiów jest szczególnie odpowiedni dla adwokatów i radców prawnych, którzy chcą łączyć praktykę zawodową ze studiami uniwersyteckimi, uzyskując punkty CPD w tym procesie.

Zajęcia dla studentów w niepełnym wymiarze godzin na LLM będą zaplanowane w godzinach 9: 00-18: 00, a uczniowie będą zazwyczaj mieć od 2-4 godzin zajęć tygodniowo. Opłaty są takie same jak w przypadku studiów dziennych, ale są podzielone na dwa lata.

Dla studentów spoza Wielkiej Brytanii będzie okazja do zapoznania się z angielskim systemem prawnym, ponieważ stanowi on podstawę dla oferowanych modułów. Jednostka English for International Students zapewnia szeroki zakres wsparcia w zakresie czytania i pisania akademickiego języka angielskiego.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć dobry dyplom z tytułem magistra lub stopień naukowy w innej dyscyplinie rozszerzony o wydanie wspólnego egzaminu zawodowego.Studenci zagraniczni:

Pod uwagę będą brane międzynarodowe kwalifikacje, które są równoważne brytyjskiemu dyplomowi z prawa.

Jeśli Twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, musisz zapewnić kwalifikację w języku angielskim. Uznane kwalifikacje obejmują:

  • IELTS: 7.0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
University of Birmingham - College of Arts and Law

Zobacz 6 więcej kursów w University of Birmingham - College of Arts and Law »

Ostatnia aktualizacja Luty 5, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Roczna opłata za naukę - Opłaty za rok 2019/20: UK / UE: 9,250 GBP w pełnym wymiarze godzin Międzynarodowe: 17 910 GBP w pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa