Ogólne LL.M. (Indywidualne badania)

Southwestern Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ogólne LL.M. (Indywidualne badania)

Southwestern Law School

Skuteczne badanie prawne po JD daje możliwość głębszego zbadania obszarów prawa poprzez niestandardowy program nauczania, prowadzony przez wiodących ekspertów w stymulującym środowisku akademickim. W Southwestern Law School oferujemy wyjątkowy program Master of Laws (LL.M.), który spełnia tę obietnicę.

Elastyczny General LL.M. Southwestern's Program w Studiach Indywidualnych jest przeznaczony dla studentów, którzy już uzyskali dyplom prawniczy w Stanach Zjednoczonych lub za granicą i chcieliby rozszerzyć swoje studia prawnicze zgodnie z ich osobistymi i zawodowymi celami.

Jako student w LL.M Southwestern's. program, możesz stworzyć swój własny program nauczania spośród wybranych ponad 150 kursów z dziedziny prawa, które przyniosą najwięcej korzyści. Ponad jedna czwarta naszego wydziału ma międzynarodowe doświadczenie. The LL.M. Stopień wymaga 24 godzin kredytowych zajęć po JD i mogą być zakończone na pełnym lub niepełnym wymiarze godzin i może rozpocząć się jesienią lub wiosną.

Będziesz mógł skorzystać z dynamicznej metropolitalnej lokalizacji Southwestern w centrum Los Angeles i być częścią społeczności, która wytworzyła pionierów i liderów od ponad 100 lat. 10 000 absolwentów szkoły prawniczej w Stanach Zjednoczonych i 25 innych krajach to wybitni urzędnicy publiczni - od członków Kongresu po burmistrzów i ponad 200 sędziów - a także założyciele dużych kancelarii prawnych od wybrzeża do wybrzeża i generalnych doradców wielonarodowych korporacji.

LL.M. Wymagania stopnia

Aby zakwalifikować się do LL.M. stopień, uczniowie muszą wypełnić 24 godzin kredytowych zajęć po JD, z których 12 musi zostać zdobytych w Southwestern. Maksymalnie 30 jednostek może być zastosowanych do LL.M. stopień. Kursy uprzednio zaliczone na zaliczenie JD lub równoważnego stopnia nie będą wliczane do LL.M. stopień.

Studenci stacjonarni:

Weź od 8 do 16 jednostek w semestrze; zazwyczaj ukończenie studiów w ciągu jednego roku akademickiego.

Studenci niestacjonarni:

Weź od 2 do 7 jednostek w semestrze; zwykle ukończone w ciągu dwóch lat akademickich.

UWAGA: Studenci zagraniczni na wizach F1 są zobowiązani do utrzymywania pełnego wpisu na studia.

Wszyscy studenci są zobowiązani do ukończenia wszystkich zajęć dla LL.M. w ciągu czterech lat. LL.M. uczniowie uczęszczają na zajęcia z uczniami JD Southwestern i mają swobodę wyboru kursów oferowanych w dzień lub wieczorem. Southwestern oferuje kilka kursów podstawowych specjalnie dla międzynarodowego wykształcenia LL.M. studenci.

LL.M. Kursy podstawowe

Oferta Southwestern oferująca kursy specjalnie dla międzynarodowego wykształcenia LL.M. uczniowie obejmują:

  • Wprowadzenie do prawa amerykańskiego
  • Pismo prawne dla LL.M. studenci
  • Prawo umów, umiejętności i negocjacje
  • Praktyczne badania prawne: LL.M.

Wymagania stopnia

Aby zdobyć LL.M. stopnia, uczniowie muszą pomyślnie ukończyć 24 godzin kredytowych zajęć po JD, z których 12 musi być podjęta w Southwestern. Kursy uprzednio zaliczone na zaliczenie JD lub równorzędnego stopnia nie będą wliczane do LL.M. stopień. Konkretne kursy, które podejmie każdy kandydat, będą zależeć od wybranego obszaru koncentracji danej osoby.

Studenci z wykształceniem międzynarodowym będą zobowiązani do podjęcia Wstępu do prawa amerykańskiego, procesu prawnego i instytucji. Nie ma pisanej pracy magisterskiej wymaganej do zakwalifikowania się do LL.M. stopień.

Studenci mogą brać udział w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Studenci studiujący w pełnym wymiarze czasu zazwyczaj kończą zajęcia w ciągu jednego roku, a studenci studiów zaocznych zazwyczaj kończą program w ciągu dwóch lat, ale wszyscy są zobowiązani do ukończenia wszystkich zajęć dla LL.M. w ciągu czterech lat.

Kryteria przyjęcia

Wstęp do LL.M. Program jest wysoce selektywny. Wymagany jest doktor prawa (JD) lub równoważny stopień. Kandydat ubiegający się ze Stanów Zjednoczonych musi ukończyć stopień JD w szkole prawniczej, która jest zarówno zatwierdzona przez ABA, jak i członkiem Stowarzyszenia Szkół Prawa Amerykańskiego. Wykształcenie prawnicze uzyskane poza Stanami Zjednoczonymi musi pochodzić z uniwersytetu akredytowanego w kraju, w którym się znajduje, lub kandydat musi zostać przyjęty do wykonywania zawodu przed najwyższym sądem w tym kraju.

Podczas recenzowania kandydatów do LL.M. Program, Komisja rekrutacyjna uważa:

  • dokumentacja akademicka w szkole prawniczej i studiach licencjackich
  • potencjał do wybitnych osiągnięć i wkładu w program doświadczenia zawodowego i osiągnięć
  • listy polecające
  • jakość osobistego oświadczenia

Celem polityki rekrutacyjnej jest wypełnienie każdej klasy najlepszymi uczniami z puli wnioskodawców, zgodnie z wysokojakościowymi standardami programu i różnorodnością Southwestern. Wybrani kandydaci na ogół ukończyli najlepsze zajęcia w szkołach prawniczych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą