Read the Official Description

Czy jesteś gotowy, aby uczyć się od skutków prawnych integracji gospodarczej? Integracja gospodarcza wpływa na nasze życie na wiele sposobów i jest często tłumaczone na język polityki i prawa. Pomyśl o roli prawa w procesie integracji europejskiej oraz w organach takich jak Światowa Organizacja Handlu (WTO) w regulowaniu handlu międzynarodowego. Ten wyjątkowy i innowacyjny LL.M. zapewnia Ci umiejętności analizowania skutków prawnych integracji gospodarczej i jej konsekwencje dla rządów prawa, demokracji i praw człowieka. Zysk z naszą międzynarodową i przystępny nauczycieli, którzy są również aktywne w praktyce prawnej. Po zakończeniu jesteś w stanie dostarczyć głęboką porad prawnych w zakresie prawa międzynarodowego i europejskiego i integracji gospodarczej zarówno dla podmiotów publicznych i prywatnych.

  • Zdobyć aktywną wiedzę na temat zasad handlu UE i Światowej Organizacji Handlu (WTO)
  • Opracowanie doskonałe umiejętności komunikacyjne, doradztwo prawne i międzykulturowych i przygotować, aby zapewnić głęboki porady prawnej zarówno dla organizacji publicznych i firm prywatnych
  • Otrzymuj edukacji przez doskonałą kadrę nauczycielską. Mają zarówno solidne (International) wykształcenie akademickie jako bogactwo doświadczeń z praktyki handlowej i prawnej.
  • Korzystać z rozmów z dobrze znanych uczonych akademickich i praktyków, takich jak sędziowie, politycy oraz przedstawiciele organizacji międzynarodowych.

Jakie aspekty ma obejmować program?

W pierwszym bloku dowiesz się, jak europejskie i międzynarodowe instytucje zachęcają integracji rynku. Zdobędziesz wiedzę na temat aktywnego reguł handlowych UE i Światowej Organizacji Handlu (WTO). Również są wezwani, by rozważyć skutki integracji rynku w tym na przykład praw człowieka i ochrony środowiska. W drugim bloku będzie badać wielowymiarowy charakter porządku prawnego. Będziesz uczyć się "prawdziwe problemy świata", aby dowiedzieć się, jak międzynarodowe i europejskie porządki prawne wzajemnie powiązane z międzynarodowymi prywatnych porządków prawnych i krajowych porządków prawnych.

W trzecim i czwartym bloku wybrać swoją specjalizację. Można zdecydować się na torze w prawie Unii Europejskiej lub w prawie międzynarodowym i globalnego zarządzania. Opcja Europejska skupia się na integracji gospodarczej i ustawy obejmuje kursy, takie jak prawa konkurencji UE, Unii Gospodarczej i Walutowej (UGW) i Nadzoru Finansowego. W specjalizacji prawa międzynarodowego nacisk położony jest na międzynarodowych reguł i obejmuje kursy, takie jak prawo dotyczące praw człowieka, międzynarodowego prawa karnego, międzynarodowego prawa gospodarczego i prawa ochrony środowiska. W trakcie ostatniego bloku śledzić tylko jeden kurs, ponieważ będzie spędzać większość swojego czasu na pisanie pracy magisterskiej w oparciu o swojej specjalizacji.

Praktyczne umiejętności

Zdobycie praktycznych umiejętności prawnych jest ważnym i przydatnym elementem tego programu. Jesteś wyszkolony do struktury, pisać i obecne porady prawne na przykład poprzez opracowanie dokumentu strategicznego lub powołując się sporny sesji sądu. Dodatkowo otrzymasz trening komunikacji międzykulturowej, która pozwala na skuteczne negocjacje w środowisku międzynarodowym. Liczne kursy obejmują wykłady z profesjonalistów pracujących w praktyce prawnej, w tym (międzynarodowych) sędziów i prawników. Każdy wizyty w europejskim i sądów i / lub organizacji międzynarodowych roku organizowane są przez pracowników i studentów. Podczas tych wizyt jesteś w stanie zobaczyć jak to działa w praktyce. Test LL.M. Program w prawie międzynarodowym i Unii Europejskiej oferuje niewielką skalę, w której kształcenie studentów zagranicznych i międzynarodowy personel aktywnie współpracować ze sobą.

5431
Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,984 EUR
rocznie dla studentów UE / EOG. 11.300 € dla studentów spoza UE / EOG.
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019