Master of Tax Law (MT)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Dołącz do naszego internetowego Mistrza Prawa Podatkowego, który zajął 3 miejsce w internetowym programie prawa podatkowego w kraju opartym na US News

Poszerzysz swoje umiejętności poza rachunkowością, uzyskasz dogłębne zrozumienie prawa podatkowego i będziesz pracować bezpośrednio z oddanym wykładowcą, w tym z jednymi z najbardziej uznanych profesorów prawa podatkowego w kraju.

Ten selektywny program zapewnia rygorystyczne szkolenie z zakresu prawa podatkowego dostępne dla studentów bez dyplomu ukończenia studiów prawniczych. Skorzystaj z wspierającej społeczności i praktycznych możliwości uczenia się - i ukończ studia w ciągu zaledwie dwóch lat.

Szybkie fakty

  • 100% online
  • 24 całkowite jednostki
  • Jeszcze tylko 2 lata
  • 46.080 $ szacunkowe czesne

Najważniejsze elementy programu

  • Wydział uznany na szczeblu krajowym. Nasz wydział obejmuje jednych z najbardziej szanowanych naukowców w USA
  • Praktyczne umiejętności planowania podatkowego. Naucz się rozwiązywać problemy, badać prawo podatkowe, uważnie czytać ustawy i podstawowe źródła i nie tylko.
  • Wysoki współczynnik sukcesu. 90% studentów programu podatku od absolwentów znajduje stanowiska związane z podatkami w ciągu dziewięciu miesięcy od ukończenia studiów.
  • Dwa obszary nacisku. Wybieraj spośród Planowania Podatku Biznesowego i Wysokiego Warty / Prywatnego Klienta.

Perspektywy kariery

Przygotuj się na sukces w praktyce podatkowej, zarządzaniu majątkiem, nieruchomościach, doradztwie finansowym i innych. Zakwalifikuj się na najwyższe stanowiska w firmach księgowych Big 4, a także takich firmach jak BDO, RSM i Grant Thornton. Możesz również zastosować swoje zajęcia w celu przygotowania do uzyskania licencji jako CPA.

Programy studiów podyplomowych Loyola Law School Online są zatwierdzone do nadawania stopnia w większości stanów w USA, ale wciąż czekają na pełną zgodę kilku wybranych stanów. Kliknij tutaj, aby ustalić, czy znajdujesz się w stanie, w którym Loyola Law School nie może nadać stopnia naukowego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law Scho ... Czytaj więcej

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law School strives to instill in students the knowledge they need to excel on their chosen paths. It dedicates itself to preparing students for the rigors of practice with an extensive portfolio of practical-training opportunities, an 18,000-strong alumni network and a focus on social justice. Pokaż mniej