UNIWERSYTET W SALFORD

Przegląd

Kurs zapewnia absolwentom prawa możliwość zaawansowanego uczenia się w kluczowych obszarach międzynarodowego prawa handlowego, w tym międzynarodowej sprzedaży towarów, międzynarodowego prawa własności intelektualnej, międzynarodowego prawa spółek i zarządzania oraz zaawansowanego prawa umów i negocjacji.

Program jest bardzo skoncentrowany na branży i kończy się w ramach projektu Industry Collaboration Project. Wybierasz jedną z czterech opcji, aby zbadać rzeczywisty problem branżowy i dostarczyć zbadane rozwiązania, pomagając w praktyce w nauce. Będziesz mógł wybrać, czy kontynuować tradycyjną pracę badawczą w oparciu o rzeczywisty problem biznesowy, czy raport z projektu opartego na pracy oparty na doświadczeniu zawodowym lub stażu.

Nauczanie programów koncentruje się na uprzedzeniach kontekstowych biznesowych, a Ty skorzystasz z możliwości nawiązywania kontaktów i zatrudnienia oferowanych przez dużą i dynamiczną Szkołę Biznesu.

Studenci zagraniczni powinni ubiegać się o trasę LLM.

Kurs oferuje również opcję nauki na odległość za pośrednictwem naszego oficjalnego partnera, Roberta Kennedy College, Zurych, Szwajcaria.

Będziesz:
 • Poznaj kluczowe obszary międzynarodowego prawa handlowego
 • Krytycznie przeanalizuj prawo korporacyjne i zarządzanie
 • Zastosuj wiedzę poprzez projekt współpracy w przemyśle

To dla ciebie, jeśli


 1. Dążycie do kariery w międzynarodowym biznesie
 2. Dążycie do kariery w zawodzie prawnika

 3. Chcesz zwiększyć swoją wiedzę na temat prawa spółek i zarządzania

 4. Jesteś krytycznym myślicielem

 5. Chcesz rozwinąć praktyczną wiedzę o handlu międzynarodowym

 6. Jesteś nastawiony komercyjnie

Szczegóły kursu

Program jest dostarczany blokowo i przez cały rok jest kilka punktów wejścia. Uczniowie wezmą moduły poniżej w kolejności zależnej od daty rozpoczęcia.

Kurs odbywa się w czterech blokach intensywnych okresów nauki. Dla każdego bloku studiujesz pojedynczy moduł przez okres sześciu tygodni. Bezpośrednie nauczanie odbywa się na terenie kampusu przez sześć godzin tygodniowo. Ponadto w każdą środę po południu podczas sześciotygodniowych bloków weźmiesz udział w nauczanym elemencie Projektu współpracy w przemyśle. W tym okresie będziesz również podejmować samodzielne badania we własnym czasie, korzystając z pomocy online za pośrednictwem wirtualnego środowiska edukacyjnego Uniwersytetu, Blackboard.

Moduł Project Collaboration Project (ICP) odpowiada za końcowe 60 punktów twojego stopnia. Będziesz miał możliwość wyboru między stażem, stażem lub rozprawą, z których wszystkie zostały zaprojektowane w celu dostosowania się do twoich aspiracji zawodowych i zwiększenia doświadczenia zawodowego.

Zostanie Ci przydzielony przełożony, który będzie Cię mentorem w ICP. Będziesz miał również możliwość współpracy z Student Hub i askUS. askUS może pomóc w udzieleniu studentom wsparcia przedprojektowego / pośrednictwa pracy oraz możliwości uczestniczenia w praktykach szkoleniowych w celu zapewnienia najlepszych praktyk. Student Hub może pomóc w znalezieniu staży, staży i projektów na żywo w ramach projektu Collaboration Industry.

Studenci niestacjonarni studiują alternatywne moduły (jeden moduł włączony, jeden moduł wyłączony), aby ukończyć stopień za dwa lata.

Co będę robił?

Nauczanie twarzą w twarz odbywa się na terenie kampusu przez dwa pół dnia każdego tygodnia. Ponadto w każdą środę po południu w sześciotygodniowych blokach będziesz uczestniczyć w nauczanym elemencie Projektu Współpracy Przemysłowej. Niezależne badanie zostanie ukończone we własnym czasie za pośrednictwem wirtualnego środowiska edukacyjnego Uniwersytetu, Tablicy. Indywidualne rozkłady zajęć zostaną dostarczone podczas tygodnia wprowadzającego.

Nauczanie odbywa się poprzez połączenie wykładów, seminariów i ćwiczeń, z wykorzystaniem szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.

OSZACOWANIE

Każdy nauczany moduł jest oceniany przez dwie prace, każda o wartości 50% ogólnej oceny kursu.

Chociaż każdy nauczany moduł ma swoje własne style oceny, wszystkie oceny będą zaprojektowane tak, aby umożliwić uczniom zademonstrowanie ich zaawansowanej wiedzy i umiejętności, i mogą obejmować:

 • Praca indywidualna lub grupowa
 • Zadania oparte na badaniach
 • Prezentacje
 • Widziane lub niewidzialne egzaminy
 • Egzaminy zamknięte lub otwarte

Salford Business School

Salford Business School ma być najbardziej biznesową szkołą biznesową w Wielkiej Brytanii. Przemysł kształtuje wszystko, co robimy, od informowania uczniów o zapewnianiu miejsc pracy, kierowania naszymi badaniami i wpływania na kadrę akademicką.

Chcemy, abyś uzyskał najlepsze możliwe doświadczenie akademickie i osobiste. Jako student będziesz miał dostęp do wielu doświadczeń i możliwości, w tym staży i praktyk zawodowych w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie, dzięki czemu ukończysz studia z więcej niż jednym stopniem.

A co z późniejszym unisem?

Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą międzynarodowy LLM jest kwalifikacją „złotego standardu” do wejścia do zawodu prawniczego, ponieważ główny nacisk na specjalizację coraz bardziej przenosi się na międzynarodową praktykę prawną.

W świecie biznesu korporacyjnego LLM jest podobny do Executive MBA, oferując większą specjalizację w zakresie treści.

W wielu europejskich jurysdykcjach LLM jest obowiązkowym warunkiem wstępnym do zawodu prawnika.

Linki kariery

Uniwersytet w Salford wyrósł z instytutów z końca XIX wieku, które dostarczyły utalentowanej, sprawnej technicznie i profesjonalnej siły roboczej do wspierania szybko rozwijających się gałęzi przemysłu w Wielkiej Brytanii. W XXI wieku nadal jest silny. Podczas gdy przemysł znacznie się zmienił, zapotrzebowanie na edukację skoncentrowaną na przemyśle jest dziś równie istotne.

Uczymy umiejętności, których potrzebują pracodawcy, a dzięki temu nasi absolwenci mają doskonałe perspektywy kariery międzynarodowej.

Program nauczania naszych kursów podyplomowych równoważy nauczanie akademickie i doświadczenie zawodowe. Nasi partnerzy branżowi przekazują nam swój wkład w program nauczania, tak aby nauczanie odzwierciedlało obecne i przyszłe potrzeby branży, a Ty rozwijasz umiejętności, których chcą pracodawcy. Projekt współpracy w przemyśle, który stanowi ostatnią trzecią część twojego badania, ma na celu zapewnienie Ci doświadczenia w świecie rzeczywistym, dzięki czemu możesz zastosować poznaną teorię.

Co musisz wiedzieć

Kurs ten jest odpowiedni dla absolwentów prawa rodzinnego, europejskiego i zagranicznego, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie na poziomie licencjackim, a także absolwentów szkół wyższych, którzy chcą odświeżyć lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w międzynarodowej firmie lub praktyce prawnej. Mechanizm dostarczania bloków oznacza, że kurs jest dostępny dla tych studentów, którzy nie chcą pozostawiać pracy podczas nauki. Studenci mogą zaliczyć jeden lub więcej modułów w semestrze.

LLM to jedyna trasa dostępna dla studentów zagranicznych.

Wymagania języka angielskiego

Zwykle IELTS 6.5 bez indywidualnego elementu poniżej 5.5 lub równoważny uznany Bezpieczny Test Języka Angielskiego, (SELT).

Jeśli kwalifikacje w języku angielskim są nieco niższe niż ten poziom, kandydaci mogą wziąć udział w jednym z wielu kursów języka angielskiego dostępnych na Uniwersytecie.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Lipiec 7, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,274 GBP
Dom / UE: 7,776 GBP rocznie Międzynarodowy: 14 274 GBP rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Data końcowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 2020