Przegląd

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym badaniom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i kwestii prawnych w Nowej Zelandii.

W pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin Twoje studia będą trafne, dostępne i nagradzane intelektualnie - będą badać dziedzinę prawa, która Cię interesuje lub dostosujesz kierunek studiów, który pasuje do twoich celów zawodowych.

Elastyczne badanie

Zaprojektowany z myślą o elastyczności, Master of Laws oferuje kursy prowadzone w różnych formatach. Niektóre kursy spotykają się co tydzień, inne są nauczane w bardziej zwartej formie.

Kursy blokowe są prowadzone w skoncentrowany sposób przez okres od jednego do dwóch tygodni, a intensywne kursy są podzielone na odcinki od ośmiu do dwunastu godzin. Są one często nauczane przez dwa do trzech kolejnych wieczorów lub w piątkowe popołudniowe i sobotnie sesje, z przerwą między sesjami od dwóch do trzech tygodni.

Badania i nadzór

Bez względu na to, jak wybierzesz studia magisterskie, będzie potrzebny element badań. Skorzystaj z ekscytujących możliwości badawczych w wiodącym centrum badań naukowych w Nowej Zelandii.

A jeśli planujesz zrobić pracę magisterską lub doktorat, będziesz mieć możliwość bycia nadzorowanym w szerokim zakresie tematów przez najlepszych uczonych z Nowej Zelandii.

Stypendia

Istnieje kilka stypendiów, o które mogą ubiegać się studenci LLM.

The Victoria Master's by Thesis Scholarship oferuje stypendium w wysokości 15 000 $ i zwolnienie z opłat równe opłatom krajowym. Wnioski zamknięte 1 listopada.

Jeśli pochodzisz z Południowego Pacyfiku i posiadasz stopień naukowy pierwszej klasy, możesz ubiegać się o stypendium edukacyjne Angelo South Pacific. Wnioski zamknięte 1 października.

Wszyscy studenci zagraniczni mogą ubiegać się o stypendium Wydziału Prawa LLM, które daje 5000 $ na opłaty.

Wszyscy studenci LLM, którzy wykonują pracę magisterską z zakresu prawa ochrony prywatności, mogą ubiegać się o stypendium magisterskie dla LLM (prawo prywatności), które pokrywa koszty utrzymania i czesne do ustalonego limitu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 17, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
8 - 12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,087 NZD
dla pełnego programu
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń