Master of Laws - LLM

Informacje ogólne

Opis programu

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym studiom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i polityki prawnej w Nowej Zelandii.

Studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin będą odpowiednie, dostępne i satysfakcjonujące intelektualnie - zbadaj dziedzinę prawa, która Cię interesuje, lub dostosuj kierunek studiów, który odpowiada Twoim celom zawodowym.

Elastyczne badanie

Zaprojektowany z myślą o elastyczności, Master of Laws oferuje kursy prowadzone w różnych formatach. Niektóre kursy spotykają się co tydzień, inne są nauczane w bardziej zwartej formie.

Kursy blokowe są prowadzone w sposób skoncentrowany przez okres od jednego do dwóch tygodni, a kursy intensywne są podzielone na części po osiem do dwunastu godzin. Często uczy się ich przez dwa do trzech kolejnych wieczorów lub w piątkowe popołudnia i soboty, z przerwą trwającą od dwóch do trzech tygodni między sesjami.

Badania i nadzór

Bez względu na to, jak wybierzesz studia magisterskie, będzie potrzebny element badań. Skorzystaj z ekscytujących możliwości badawczych w wiodącym centrum badań naukowych w Nowej Zelandii.

A jeśli planujesz zrobić pracę magisterską lub doktorat, będziesz mieć możliwość bycia nadzorowanym w szerokim zakresie tematów przez najlepszych uczonych z Nowej Zelandii.

Stypendia

Istnieje kilka stypendiów, o które mogą ubiegać się studenci LLM.

The Victoria Master's by Thesis Scholarship oferuje stypendium w wysokości 15 000 $ i zwolnienie z opłat równe opłatom krajowym. Wnioski zamknięte 1 listopada.

Jeśli pochodzisz z Południowego Pacyfiku i posiadasz stopień naukowy pierwszej klasy, możesz ubiegać się o stypendium edukacyjne Angelo South Pacific. Wnioski zamknięte 1 października.

Wszyscy studenci zagraniczni mogą ubiegać się o stypendium Wydziału Prawa LLM, które daje 5000 $ na opłaty.

Wszyscy studenci LLM, którzy wykonują pracę magisterską z zakresu prawa ochrony prywatności, mogą ubiegać się o stypendium magisterskie dla LLM (prawo prywatności), które pokrywa koszty utrzymania i czesne do ustalonego limitu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Czytaj więcej

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Pokaż mniej
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Więcej Mniej