Program LLM (Master of Laws) w Szkole Prawa im. Williama S. Richardsona to roczny kurs studiów nad amerykańskim systemem prawnym. Jeśli masz wykształcenie prawnicze lub wkrótce ukończysz studia prawnicze, możesz ubiegać się o Program. Program trwa od sierpnia do połowy maja. Nasz program pomoże ci poprawić znajomość języka prawniczego oraz zrozumieć amerykańską kulturę prawną, zapewniając jednocześnie możliwość codziennej interakcji z doskonałymi studentami amerykańskiego prawa i wydziałami w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Najważniejsze zalety programu:

 • Specjalizacje z zakresu biznesu, prawa międzynarodowego, ochrony środowiska i innych.
 • Możliwość przeniesienia do programu doktoranckiego Juris
 • Współpraca z najlepszymi liderami prawnymi i biznesowymi
 • Spersonalizowana uwaga dla studentów LLM
 • Strategiczna lokalizacja Hawai'i w krajach Pacyfiku
 • Kultura Hawai'i, rekreacja

Szkoła Prawa im. Williama S. Richardsona

Szkoła Prawa jest szczególnie silna w zakresie prawa ochrony środowiska, a także studiów prawno-pacyficznych. Utrzymuje bardzo korzystny stosunek studentów do kadry nauczycielskiej (14: 1), który zachęca do bliższych interakcji między nauczycielami i uczniami. Ciało studenckie liczy obecnie około 325 osób i jest najbardziej zróżnicowane etnicznie i rasowo w kraju, ściągając kandydatów z krajów Pacyfiku i Azji, a także z Hawajów i w całych Stanach Zjednoczonych. Znajduje się w pięknej dolinie Manoa na wyspie Oahu, minut od światowej sławy plaży Waikiki. Hawaje są jednym z najbezpieczniejszych i najczystszych miejsc dla studentów i oferują niesamowitą różnorodność kultur i kuchni.

Elastyczny program nauczania w prawie amerykańskim

Studenci, którzy zdecydują się na koncentrację LLM w jednym z naszych obszarów doskonałości, mogą otrzymać dodatkowy dyplom oprócz dyplomu. Obecnie oferujemy certyfikaty specjalizacji LLM w pięciu głównych obszarach: prawo handlowe i handlowe, rozwiązywanie konfliktów, prawo ochrony środowiska, prawo międzynarodowe i porównawcze oraz prawo i polityka w zakresie oceanów. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat specjalizacji LLM: https://www.law.hawaii.edu/llm-specializations

Zapewniamy naszym studentom LLM solidne szkolenie z amerykańskiej analizy prawnej. Podczas semestru jesiennego wszyscy uczniowie biorą udział w wprowadzeniu do amerykańskiego prawa, specjalnym kursie, który podkreśla charakterystyczne aspekty amerykańskiego systemu prawnego i podejście do kwestii prawnych. W semestrze wiosennym oferujemy opcjonalny kurs z zakresu badań prawnych i pisania, który ma na celu przeszkolenie międzynarodowych studentów w zakresie amerykańskiej analizy prawnej i pisania. Studenci LLM mogą również zapisać się na kursy pierwszego roku, takie jak Kontrakty i Procedura Cywilna, które służą jako przydatne, dogłębne wprowadzenie do kluczowych obszarów amerykańskiej praktyki.

Przygotowanie baru

Dla tych, którzy planują przystąpić do egzaminu adwokackiego w stanie Nowy Jork, szkoła prawnicza oferuje kursy spełniające nowe wymagania obowiązujące od 2012-13. Należą do nich wprowadzenie do amerykańskiego prawa, badania prawne i pisanie oraz odpowiedzialność zawodowa, abyś mógł przygotować się do egzaminu adwokackiego NY podczas studiów na Hawai'i.

Kursy w innych programach dla absolwentów

Niezależnie od tego, czy prowadzisz specjalistyczny certyfikat, możesz zapisać się na kursy oferowane przez inne szkoły i wydziały Uniwersytetu. Możesz liczyć maksymalnie sześć punktów (zwykle dwa kursy) podjętych poza Szkołą prawniczą w celu uzyskania dwudziestu czterech punktów wymaganych do uzyskania stopnia LLM.

Efekty uczenia się uczniów

The William S. Richardson School of Law LL.M. spełnia standardy American Bar Association, po uzyskaniu zgody w 2003 roku. Studenci w Richardson LL.M. Program już wcześniej został przeszkolony jako prawnik w różnych globalnych systemach prawnych i często mają znaczące doświadczenie praktyczne, gdy zaczynają swoją LL.M. rok studiów w Richardson. The Richardson LL.M. Efekty uczenia się ucznia (SLO) są specyficzne i dostosowane do doświadczenia i szkoleń z zakresu prawa zagranicznego. The LL.M. SLO to:

 1. Aby uzyskać porównawcze zrozumienie znaczenia prawa i instytucji prawnych w USA oraz roli prawników i sądownictwa w amerykańskim systemie prawnym;
 2. Zrozumienie etyki zawodowej i obowiązków służbowych prawników;
 3. Aby opanować podstawowe umiejętności w zakresie amerykańskich badań prawnych, analizy prawnej i rozumowania prawnego;
 4. Aby nauczyć się skutecznie komunikować zrozumienie problemów prawnych USA zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej; i
 5. Rozwijanie wiedzy specjalistycznej w specjalistycznym obszarze prawa amerykańskiego lub międzynarodowego poprzez pomyślne ukończenie zorganizowanego programu kursów w wybranej specjalizacji. (Rev. Aug 2014)
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law »

Ostatnia aktualizacja Październik 22, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
29,016 USD
Czesne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa