Master of Laws (LLM)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Laws (LLM)

The LL.M. program przeznaczony jest dla studentów zagranicznych z pierwszym stopniem prawa. Program wymaga co najmniej dwóch semestrów studiów stacjonarnych w miejscu zamieszkania. Oprócz tradycyjnego LLM, do opcji stopnia zalicza się LLM z pracą dyplomową, dla studentów zainteresowanych akademickim pismem prawniczym oraz szereg specjalizacji LLM dla studentów zainteresowanych konkretną dziedziną prawa.

Tradycyjny stopień LLM

Absolwenci są przyjmowani na co najmniej dwa semestry w rezydencji, co prowadzi do stopnia magistra prawa (LLM). Aby zakwalifikować się do uzyskania tytułu LLM, studenci muszą:

 • Wypełnij co najmniej 24 godziny zaliczenia kursu;
 • Ukończ jeden rok akademicki w szkole prawniczej;
 • Ukończenie B504 Wprowadzenie do prawa amerykańskiego za 2 kredyty i B530 Dyskurs prawny i pisanie za 2 kredyty;
 • Przeprowadzić nie mniej niż 8 godzin zaliczenia kursu w semestrze;
 • Utrzymuj łączną średnią ocen co najmniej 3,0; i
 • Uzupełnij wymagania stopnia naukowego w nie więcej niż trzech kolejnych semestrach.

Wnioskodawcy, którzy otrzymali stopień JD z amerykańskiej szkoły prawniczej przed immatrykulacją w programie LLM na Uniwersytecie Indiana, mogą nie uzyskać stopnia LLM bez pracy dyplomowej i mogą podlegać alternatywnym wymogom.

LLM z dyplomem magisterskim

Studenci LLM, którzy chcą zdobyć doświadczenie w naukowym pisaniu prawniczym i planują kontynuować naukę w SJD lub Ph.D. program może być zainteresowany LLM ze stopniem magisterskim. LLM z pracą magisterską muszą spełnić następujące wymagania:

 • Wypełnij co najmniej 24 całkowite godziny zaliczenia kursu;
 • Ukończ 6 godzin niezależnych badań B706 na pracę magisterską;
 • Ukończ jeden rok akademicki w szkole prawniczej
 • Ukończenie B504 Wprowadzenie do prawa amerykańskiego za 2 kredyty, B530 Dyskurs prawny i pisanie za 2 punkty oraz B560 Akademickie pisanie praw za 1 punkt;
 • Przeprowadzić nie mniej niż 8 godzin zaliczenia kursu w semestrze, z wyjątkiem ostatniego semestru;
 • Utrzymuj łączną średnią ocen co najmniej 3,0; i
 • Wypełnij wymagania stopnia w nie więcej niż czterech kolejnych semestrach.

Inne opcje LLM

Letnie programy dla studentów

Wnioskodawcy LLM, którzy przed rozpoczęciem studiów magisterskich muszą poprawić znajomość angielskiego i prawniczego języka angielskiego, mogą zostać dopuszczeni do naszego programu Summer Start, który rozpoczyna się w czerwcu każdego roku.

Opcja transferu kredytu LLM do JD

Szkoła prawnicza ma proces, który umożliwia naszym studentom LLM złożenie wniosku o przeniesienie do programu JD. Uczniowie mogą nominować się do udziału w procesie selekcji, a członkowie wydziału mogą również nominować uczniów o wybitnych wynikach w swoich klasach. Studenci, którzy zgłoszą się do programu studiów JD, mogą zaliczyć niektóre kredyty LLM w kierunku stopnia JD, co umożliwi im przystąpienie do programu JD z zaawansowaną pozycją.

Spring Start LLM Admission

Oprócz tradycyjnego dwumiesięcznego programu LLM rozpoczynającego się jesienią, studenci mogą zdecydować się na rozpoczęcie programu w semestrze wiosennym (styczeń). Wiosenny początek LLM studenci mogą ukończyć studia w dwóch semestrach, lub mogą wybrać, aby ukończyć wymagania stopnia w wolniejszym tempie, przy trzech semestrach. Wstęp na wiosenny start LLM może być wymagany dla studentów biorących udział w intensywnym programie angielskim w semestrze zimowym.

Wstęp

Daty ważności aplikacji

Spadek

 • Data priorytetu: 1 lutego
 • Ostateczny termin: 1 kwietnia, a następnie przyjęcia na kółkach

Wiosna

 • Data ważności: 1 września
 • Ostateczny termin: 1 listopada, a następnie przyjęcia na kółkach

Chociaż wnioski będą rozpatrywane do czasu zakończenia zajęć, zaleca się złożenie podania nie później niż podany termin. Wszystkie wnioski otrzymane w tym wymienionym terminie pierwszeństwa zostaną automatycznie uwzględnione w stypendiach. Wnioski otrzymane po dacie pierwszeństwa będą rozpatrywane w przypadku stypendiów, jeśli środki są nadal dostępne.

Dla każdego przyszłego semestru jesiennego zaczynamy przyjmować nowe aplikacje do wszystkich programów magisterskich 1 października.

Rozpocznij daty

Aby dostosować się do twojego napiętego harmonogramu lub konkretnych potrzeb, Indiana Law oferuje kilka dat rozpoczęcia naszych programów LLM:

 • Tradycyjny upadek: tradycyjny termin upadku, nasza podstawowa data rozpoczęcia, zaczyna się od początku do połowy sierpnia każdego roku.
 • Spring Start: Oprócz naszego tradycyjnego semestru jesiennego, Indiana Law oferuje wiosenny program, który rozpoczyna się w styczniu. Wnioski o rozpoczęcie wiosny będą przyjmowane od lipca do listopada.
 • Letni Start: Letni program startowy jest specjalnie zaprojektowanym siedmiotygodniowym letnim programem intensywnej nauki języka angielskiego dla studentów LLM, który rozpoczyna się w czerwcu, po którym następuje intensywny kurs Wprowadzenie do prawa amerykańskiego.
 • Intensywne wprowadzenie do prawa amerykańskiego: zapisując się na dwutygodniowy intensywny kurs „Wprowadzenie do prawa amerykańskiego” (dwie godziny kredytowe), który rozpoczyna się pod koniec lipca, możesz wcześnie ukończyć jeden z wymaganych kursów prawa. Przybycie do końca lipca daje również czas na zapoznanie się ze szkołą prawniczą, uniwersytetem i społecznością Bloomington przed rozpoczęciem pełnego harmonogramu kursu w sierpniu.

Warunki przyjęć

 • Edukacja: Wnioskodawcy LLM, którzy otrzymali wykształcenie licencjackie poza Stanami Zjednoczonymi, są zazwyczaj zobowiązani do ukończenia studiów prawniczych lub silnej koncentracji na studiach prawniczych.
 • Znajomość języka angielskiego: Kandydat na LLM, dla którego angielski nie jest ich pierwszym językiem, musi wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego poprzez wynik TOEFL 94 IBT, wynik IELTS co najmniej 7,0 lub równoważny wynik TOEFL, IELTS lub TOEIC w innych formatach. Wynik znajomości języka angielskiego, który jest nieco niższy niż nasz minimalny wymóg, nie jest odrzucany wprost, zwłaszcza gdy inne czynniki, takie jak wykształcenie i doświadczenie zawodowe, są wyjątkowe. Nie oferujemy warunkowego przyjęcia w miejsce wyżej wymienionych wymagań dotyczących wyniku testu, ale mamy specjalny letni program LLM do poprawy znajomości języka angielskiego i prawa angielskiego.

Jak złożyć wniosek

Przyszli studenci LLM powinni składać wnioski za pomocą aplikacji online LSAC. Jeśli złożysz wniosek tylko do Indiana University Maurer School of Law , możesz również skorzystać z naszej bezpośredniej aplikacji.

Złożenie wniosku przez stronę internetową Law School Admission Council (LSAC) ma na celu umożliwienie jak najszybszego przetwarzania twojego pliku rekrutacyjnego. Większość czołowych amerykańskich szkół prawniczych korzysta z systemu LSAC. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejrzyj pełny opis usług LSAC.

 • Jeśli nie masz jeszcze konta LSAC LLM: Po przeczytaniu wszystkich szczegółów aplikacji na tej stronie, powinieneś zarejestrować nowe konto wnioskodawcy LSAC w celu rozpoczęcia procesu aplikacji.
 • Jeśli masz istniejące konto LSAC LLM: Po prostu zaloguj się na swoje konto bieżące, aby złożyć podanie do Indiana University-Bloomington Maurer School of Law.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded in 1842, the Indiana University Maurer School of Law is the ninth oldest law school in the U.S. and the first state school in the Midwest. Located in a beautifully wooded setting in Bloomingto ... Czytaj więcej

Founded in 1842, the Indiana University Maurer School of Law is the ninth oldest law school in the U.S. and the first state school in the Midwest. Located in a beautifully wooded setting in Bloomington, a classic college town, the IU campus is consistently ranked among the most beautiful in the nation. Our heritage is local, but our presence is global: More than half of our graduates find jobs outside Indiana. Pokaż mniej