Master of Laws (LLM) w prawie pracy i praktyce przez kształcenie na odległość (De Montfort University)

Informacje ogólne

Opis programu

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa pracy, pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy

Przegląd kursu

Ten wyjątkowy program w prawie pracy i praktyce pozwoli Ci:

 • Analizuj, interpretuj i stosuj prawo pracy w praktyce.
 • Zdobądź przewagę konkurencyjną w trudnych warunkach rynkowych - zwiększ swoje umiejętności w tym kluczowym momencie.
 • Osiągnij uznaną brytyjską kwalifikację uniwersytecką, łącząc zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z badaniem.
 • Ucz się od kluczowych praktyków branży i naukowców i czerp korzyści bezpośrednio z ich wglądu i bezcennych komentarzy.
 • Zastosuj swoją naukę i nowe umiejętności do swojej pracy natychmiast i pomóż rozwijać swoją karierę.
 • Dostosuj program do swoich potrzeb, badając własne unikalne połączenie modułów z tego i innych programów DeLontfort LLM.
 • Ucz się w szybszym tempie - postępuj zgodnie z „przyspieszoną trasą” i ukończ LLM w ciągu 15 miesięcy.

Deklaracja z referendum UE: AKTUALIZACJA

W świetle ostatniego referendum UE w sprawie członkostwa Zjednoczonego Królestwa w Unii Europejskiej, chcieliśmy zapewnić was, że DMU pozostaje jak zawsze zaangażowana w doskonałość akademicką, a także przyjmuje studentów ze wszystkich krajów, czy to z Europy, czy z całego świata.

Elastyczne programy De Montfort zapewnią, że w razie zmian będziesz w stanie natychmiast je zrozumieć i działać na ich podstawie.

Struktura kursu

Kurs rozpoczyna się weekendem wprowadzającym w Leicester, który odbywa się w dniach 11-12 września 2020 r., A moduł podstawowy (o wartości 30 punktów) jest następnie badany od września 2020 r. Do końca grudnia 2020 r. I oceniany na podstawie pisemnych zajęć.

Od stycznia do grudnia 2021 r. Studenci wybierają dwa 30 modułów kredytowych lub jeden 30 i dwa 15 modułów kredytowych (co daje w sumie 90 punktów za pierwszy rok studiów).

W drugim roku, od stycznia do grudnia 2022 r., Studenci biorą jeden 30 modułów kredytowych lub dwa 15 modułów kredytowych i piszą 15 000 słów rozprawę na wybrany przez siebie temat na temat kwestii prawnej w kontekście prawa pracy.

Dlaczego ten kurs?

Program został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów z różnych środowisk i organizacji i jest szczególnie odpowiedni dla prawników, specjalistów HR, sekretarzy firm, właścicieli-menedżerów i osób odpowiedzialnych za HR.

Ten LLM daje studentowi nie tylko dogłębne studium prawa pracy, ale także krytyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi. Oznacza to, że specjalista ds. Zasobów ludzkich zdobywa wszechstronną wiedzę na temat prawa, która ma wpływ na zasady i praktyki HR w firmie, a nawet na własne miejsce pracy.

Z drugiej strony prawnik rozumie kontekst, w którym poszukuje się ich porad, potencjalny wpływ takiej porady na działalność gospodarczą i decyzje biznesowe. Jako taki daje prawnikowi lepsze zrozumienie tła, w którym mogą być podejmowane pewne decyzje i pozwala na przyjęcie bardziej holistycznego podejścia.

Zespół ds. Prawa pracy DMU

Wybór modułów

Wszyscy studenci będą studiować moduł podstawowy, a następnie będą się specjalizować, wybierając spośród opcjonalnych modułów wymienionych poniżej.

Moduł podstawowy

 • Prawo pracy w kontekście w Wielkiej Brytanii i UE

Prawnicy podchodzą do tematu prawa pracy jako dyscypliny prawnej, ale ich wiedza specjalistyczna jest wzmocniona, jeśli mają oni świadomość szerszego kontekstu, w jakim mieści się prawo pracy. Współczesny menedżer musi również zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy, jeśli ma być wyposażony do nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi. Celem tego modułu jest zapewnienie prawnikom i osobom niebędącym prawnikami podstaw opcjonalnych modułów poprzez zwięzłe przedstawienie kontekstowego kontekstu nowoczesnego prawa pracy.

Opcjonalne moduły

 • Swobody obywatelskie w miejscu pracy
 • Zbiorowe prawo pracy
 • Aspekty dyskryminacji w biznesie
 • Alternatywne metody rozwiązywania sporów
 • Negocjowane studium
 • Indywidualne prawo pracy
 • Prawo BHP
 • Zarządzanie ludźmi w organizacjach
 • Równe szanse w miejscu pracy

Możesz także dostosować kurs, aby dopasować go do specyficznej roli i branży, wybierając moduły z innych programów LLM.

Elastyczne opcje badania

Kurs Prawa Pracy i Praktyki stanowi część szerszego programu LLM w Leicester De Montfort Law School i dla dodatkowej elastyczności, oprócz dostępnych modułów Prawa Pracy, studenci mogą wybrać studiowanie modułów z innych Pathways LLM:

 • Prawo sportowe
 • Prawo gospodarcze / międzynarodowe prawo gospodarcze
 • Prawo i praktyka ochrony środowiska
 • Prawo żywnościowe
 • Prawo medyczne i etyka
 • Międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka

Dostępne moduły z innych kursów obejmują:

Prawo konkurencji UE; Prawo konsumenckie; Prawo własności intelektualnej; Zarządzanie zdarzeniami; Osobiste prawo upadłościowe; Dowody eksperckie i prawo międzynarodowe.

Aby uzyskać nagrodę w prawie pracy i praktyce, należy zbadać moduł podstawowy i jeden pełny moduł 30 punktów z modułów prawa pracy, a rozprawa musi również wchodzić w zakres prawa pracy. Następnie istnieje swoboda wyboru we wszystkich Pathways .

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Czytaj więcej

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Pokaż mniej