Master of Laws (LL.M.)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Master of Laws (LL.M.) w IE Law School ma wyjątkowe możliwości zanurzenia prawników w szybko zmieniającym się globalnym środowisku. Zdefiniowany przez swoją metodologię porównawczą i orientację międzynarodową, Master of Laws (LL.M.) zapewnia studentom praktyczną wiedzę na temat transakcji transgranicznych i prawa międzynarodowego, aby przygotować ich do kariery w dowolnym miejscu na świecie. Studenci mogą ukończyć studia z General LL.M lub specjalizować się w jednej z trzech głównych dziedzin prawa - międzynarodowym prawie gospodarczym, międzynarodowym rozstrzyganiu sporów lub prawie własności intelektualnej i technologii.

Oprócz tej wysoce specjalistycznej wiedzy studenci zdobędą twarde i miękkie umiejętności w obszarach zarządzania, przywództwa, technologii, komunikacji i negocjacji. Umiejętności te mają bezpośredni wpływ na potencjał absolwentów w branży, ponieważ rekruterzy coraz częściej poszukują wszechstronnych prawników w kształcie litery T.

Szybkie fakty

- Format: pełny etat

- Spożycie: październik

- Kampus: Madryt

- Język angielski

- Długość: 10 miesięcy

- Okres przyjęć: proces rekrutacji ciągły

Master of Laws ma na celu przyspieszenie rozwoju zawodowego, zapewniając uczestnikom uzyskanie wysoko wykwalifikowanych, wyspecjalizowanych prawników. W ten sposób kończą studia jako konkurenci kandydaci na dowolne stanowisko prawnicze w środowisku międzynarodowym, w tym duże kancelarie prawnicze, butiki prawnicze, korporacje, firmy konsultingowe, startupy, alternatywni dostawcy usług prawnych i firmy z branży nowych technologii.

Oto niektóre możliwości kariery:

- Prawnik w kancelarii zajmującej się pełnym zakresem usług biznesowych

- Prawnik w specjalistycznym butiku

- Prawnik wewnętrzny w międzynarodowej korporacji

- Prawnik w organizacji międzynarodowej

- prawnik ds. Rozstrzygania sporów

Dlaczego warto studiować Master of Laws (LL.M.)?

- Wybierz swój LL.M. specjalizacja

Podstawy programu opierają się na istotnych elementach prawa gospodarczego. Studenci mogą następnie zdecydować się na studiowanie ogólnego LL.M, umożliwiając im zaprojektowanie własnego stopnia, gdy wybierają i wybierają kursy z różnych obszarów specjalizacji, lub zdefiniować swój stopień, specjalizując się w jednym z międzynarodowych przepisów gospodarczych, międzynarodowego rozwiązywania sporów lub intelektualnego Własność i technologia.

LL.M. W MIĘDZYNARODOWYM PRAWIE GOSPODARCZYM

LL.M. in International Business Law to program zorientowany na praktykę, który koncentruje się na złożonych transakcjach obejmujących wiele jurysdykcji, które są powszechne w dużych korporacjach międzynarodowych. Studenci zdobywają teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat tych transakcji transgranicznych, aby zarządzać potrzebami i oczekiwaniami klientów jako prawnik handlowy.

LL.M. W ROZSTRZYGANIU SPORÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Międzynarodowe rozstrzyganie sporów LL.M. przygotowuje studentów do zostania znakomitymi, wszechstronnymi prawnikami na arenie międzynarodowego rozwiązywania sporów biznesowych. Koncentruje się na sporach transgranicznych, postępowaniach równoległych, międzynarodowych sytuacjach upadłościowych, międzynarodowym prawie inwestycyjnym i zorganizowanej mediacji biznesowej.

LL.M. W PRAWIE WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I TECHNOLOGII

Studenci zapoznają się z różnymi dziedzinami prawa własności intelektualnej i prawa technologicznego, zagłębiając się w prawne, techniczne i etyczne wyzwania oraz możliwości związane z prawem, technologią i innowacjami. Zdobywają umiejętności przywódcze, aby rozwijać się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku prawnym.

- Rozwiń swoją karierę na całym świecie

Rozszerz swój zakres dzięki naszej wyłącznej współpracy z BARBRI, która umożliwia LL.M. kandydatów do przystąpienia do California Bar Examination lub Qualified Lawyers Transfer Scheme (QLTS), aby zakwalifikować się jako prawnik w USA, Anglii lub Walii. Ponadto uczestnicy Master of Laws (LL.M.) mają możliwość doświadczenia życia w sektorze prawniczym poza programem. Dzięki Klinice Prawnej i dyskusjom, takim jak Vis Moot Court, nasi studenci kończą studia z silną siecią, przygotowani do pracy ramię w ramię z klientami i być kolejnymi liderami w praktyce prawniczej i innowacjach na poziomie globalnym.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world.

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world. Pokaż mniej
Madryt , Segovia + 1 Więcej Mniej