Master Of Laws (LL.M.) W Zakresie Prawa I Rządu

American University Washington College of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master Of Laws (LL.M.) W Zakresie Prawa I Rządu

American University Washington College of Law

LL.M. z różnicą

American University Washington College of Law Master of Laws of Law (LL.M.) przygotuje cię do zrozumienia problemów, które są na pograniczu prawa, polityki i wszystkich szczebli władzy poprzez szeroko zakrojone badania opinii publicznej prawo w Stanach Zjednoczonych.

To jest LL.M. z różnicą. Zaprojektowany dla absolwentów prawa krajowego i międzynarodowego, którzy mają duże zainteresowanie rządem i polityką USA, dynamiką demokracji i sensem rządów prawa, LL.M. w ustawie i rządach zabiera studentów na szeroką i głęboką analizę najważniejszych kwestii polityki publicznej w tamtym czasie. Naszą organizacyjną zasadą edukacyjną jest to, że najlepiej przygotowani prawnicy i analitycy w zakresie prawa regulacyjnego nie tylko mają mocne poglądy na poszczególne tematy, ale także opanowanie teorii, sił politycznych i realiów instytucjonalnych, które definiują prawo publiczne w Stanach Zjednoczonych.

Przegląd programu

Program koncentruje się na prawie rządowym, kładąc nacisk na regulację prawną zarówno sfery prywatnej, jak i publicznej społeczeństwa amerykańskiego. Nasz program nauczania jest szczególnie głęboki w prawie federalnym i obejmuje oferty z państwami i miejscowościami oraz z problemami międzynarodowymi i globalnymi, odzwierciedlającymi rosnącą współzależność społeczeństwa światowego.

Zasada edukacyjna organizująca program zakłada, że ​​najlepiej przygotowani prawnicy i analitycy w zakresie prawa regulacyjnego mają nie tylko mocną znajomość poszczególnych tematów, ale także opanowanie teorii, sił politycznych i realiów instytucjonalnych, które definiują prawo publiczne w Stanach Zjednoczonych. Stany Zjednoczone. W związku z tym, podczas gdy nasi studenci mogą zdecydować się na skupienie się głęboko na poddziedzinie prawa regulacyjnego, promujemy również szerokie badanie przekrojowych i pojawiających się problemów, takich jak prawo zdrowotne.

Uczniowie łączą spersonalizowany tok studiów z możliwością zaangażowania się w sprawy zewnętrzne. Studenci mogą zdobyć uznanie za pracę w sądach, agencjach federalnych, na Kapitolu oraz w niezliczonych organizacjach międzynarodowych, w tym Banku Światowym i Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia.

Historia programu

Master of Laws (LL.M.) w prawie

Kto powinien rozważyć LL.M. Program?

Szeroki zakres oferty programowej i możliwości oferowane studentom odwołują się do wielu różnych typów studentów, w tym:

 • Niedawni absolwenci szkół prawniczych, którzy dążą do zdobycia referencji, umiejętności i doświadczenia, aby zmaksymalizować swoje szanse po rozpoczęciu zawodu prawnika;
 • Doświadczeni prawnicy, którzy chcą skorzystać z LL.M. Program do ponownego narzędzia i zmiany kierunku kariery zawodowej, przejście z jednego obszaru wiedzy do drugiego;
 • Adwokaci, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o ugruntowanych specjalnościach lub poszerzyć swoją wiedzę jako wstęp do ponownego odkrycia zawodowego; i
 • Absolwenci prawa, którzy starają się zaspokoić osobiste i intelektualne plany studiowania i pisania na tematy będące przedmiotem ich głębokiego zainteresowania.

Program

The LL.M. w ustawie i rządzie opiera się na prawie rządu, kładąc nacisk na regulację prawną zarówno sfery prywatnej, jak i publicznej społeczeństwa amerykańskiego. W tym celu prawie wszystkie zatwierdzone kursy dla Programu mają charakter krajowy. W ograniczonych sytuacjach i odzwierciedlających rosnącą współzależność społeczeństwa światowego zatwierdza się niektóre kursy obejmujące zagadnienia międzynarodowe i globalne.

Uczniowie przygotowują program nauczania ze 100 zatwierdzonych kursów w porozumieniu z zastępcą dyrektora Programu Prawa i Rządu, biorąc pod uwagę indywidualne cele akademickie i zawodowe każdego ucznia. Kursy, które nie znajdują się na liście zatwierdzonych kursów, nie będą wliczane do LL.M. stopniu i nie mogą być podjęte. W szczególności, kursy JD, kliniki, dzienniki i większość kursów międzynarodowych nie będą wliczane do tego stopnia.

Koncentracje i specjalizacje

Studenci, którzy są zainteresowani określoną dziedziną prawa, mogą specjalizować się w jednym z dwunastu obszarów wymienionych poniżej, dokonując dogłębnej analizy określonej dziedziny prawa. Aby uzyskać specjalizację, uczniowie muszą ukończyć co najmniej 12 punktów zatwierdzonych do specjalizacji. Studenci, którzy ukończą specjalizację otrzymają certyfikat z Programu

Prawo administracyjne

 • Prawo energetyczne
 • Prawo ochrony środowiska
 • Prawo medyczne
 • Prawo imigracyjne
 • Własność intelektualna
 • Prawo pracy i zatrudnienia
 • Prawo bezpieczeństwa narodowego

Cywilny

 • Prawo karne
 • Prawa osób niepełnosprawnych
 • Płeć
 • Prawo, polityka i prawodawstwo

Biznes

 • Własność intelektualna
 • Prawo papierów wartościowych

Przygotowanie baru

The LL.M. w Law and Government nie jest specjalnie zaprojektowany jako kurs przygotowujący do egzaminów adwokackich w USA; jednak po ukończeniu programu wielu z naszych studentów odbywa egzaminy w Nowym Jorku lub DC. Więcej informacji na temat egzaminu adwokackiego i dodatkowych zasobów można znaleźć na stronie New York Bar Exam Track.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
2 - 3 semestry
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
27,416 USD
Koszt semestru w pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Locations
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą