Master of Laws (LL.M.) in Advocacy

American University Washington College of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Laws (LL.M.) in Advocacy

American University Washington College of Law

Master of Laws Advocacy (Advocacy LL.M. Program) na American University Washington College of Law , zarządzany przez Stephena S. Weinsteina, program adwokacki dotyczący prawa, łączy w sobie rygorystyczny komponent akademicki i szeroki zakres praktycznych szkoleń z zakresu sporów sądowych. Program oferuje szereg kursów, wyjazdów i możliwości uzyskania stypendium prawnego oraz zdobycia doświadczenia w nauczaniu. Ważne tematy Advocacy LL.M. Program to wykorzystanie nowoczesnych technologii w postępowaniach sądowych i szkoleniu prawników zajmujących się kwestiami etycznymi. Innowacyjny program Programu pomoże absolwentom przygotować się na wszystkie aspekty sporów sądowych.

The Advocacy LL.M. ma na celu zapewnienie uczniom maksymalnej elastyczności. Został opracowany w celu uwzględnienia różnych potrzeb i zainteresowań studentów i praktyków. Uczestnicy programu mogą wybrać zindywidualizowany program nauczania z listy 17 podstawowych kursów rzecznictwa próbnego i 40 kursów opartych na prawie procesowym. Każdy uczeń musi zaliczyć kursy zaawansowanego rzecznictwa i etyki dla prawników próbnych przed otrzymaniem ich LL.M. stopień. Aby otrzymać nagrodę LL.M. stopień naukowy, student jest zobowiązany do uzyskania co najmniej 24 punktów, kontynuując naukę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Najważniejsze elementy programu

 • Doświadczony Wydział
 • Szeroki wybór kursów
 • Elastyczne badania i stopniowe rekrutacje
 • Unikalne możliwości
 • Nowoczesna technologia sali sądowej
 • Lokalizacja Washington DC

Kursy

 • Prokurator w sprawach karnych LAW-694
 • Etyka dla prawników próbnych LAW-915
 • Pozasądowy spór cywilny LAW-649
 • Dowody naukowe i zeznania ekspertów LAW-878
 • Podstawy dowodowe i zastrzeżenia LAW-968
 • Prokuratura zabójstw LAW-984

Unikalne możliwości

W Advocacy LL.M nie ma określonych stężeń ani śladów; Istnieją jednak trzy opcje poza klasą. Wszystkie opcje pozaszkolne podlegają zatwierdzeniu przez studenta LL.M. doradca.

Zewnętrzne miejsca docelowe

The Advocacy LL.M. Program oferuje zainteresowanym studentom możliwość uzyskania doświadczenia w postępowaniu sądowym poprzez opcjonalny dodatek do 6 kredytów. Celem outsourcingu jest pomoc LL.M. studenci zdobywają doświadczenie w zawiłościach procesu próbnego i / lub próbnego dzięki wsparciu i wskazówkom od doświadczonych praktyków. Zewnętrzne komponenty par LL.M. adwokaci studenci z doświadczonymi praktykami w różnych istotnych dziedzinach prawa w agencjach rządowych, organizacjach non-profit, sądach i kancelariach prawniczych prowadzących działalność pro bono. Studenci otrzymają ocenę literową za te niezależne kredyty studyjne.

Studenci mogą znaleźć dodatek na wiele różnych sposobów, w tym ubiegać się o stanowiska wymienione w regularnie aktualizowanej bazie danych Externship w szkołach prawniczych, składać wnioski bezpośrednio do odpowiednich urzędów, uczestniczyć w dorocznym exLearningu WCL i współpracować z personelem programu i adiunktem, którzy są praktykami sami.

Co-Teaching

Studenci mogą współprowadzić jeden kurs na maksymalnie trzy niezależne studia. Studenci będą nadzorowani przez opiekuna z minimum pięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Jeśli zostanie zatwierdzony, większość uczniów będzie trzecią klasą instruktorów, wykonując takie zadania, jak asystowanie w krytycznych ocenach uczniów, przeglądanie nagrań wideo symulacji adwokackich studentów jeden na jeden z uczniem JD poza zajęciami, asystowanie poza klasą przygotowanie zespołu próbnego, pomaganie uczniom w lepszym wykorzystaniu technologii sądowej oraz wykonywanie pewnych ról świadków, takich jak biegli-eksperci, podczas symulacji w klasie. The LL.M. student będzie musiał uczestniczyć w każdej z zajęć i spotykać się regularnie poza zajęciami ze współpracującym nauczycielem, aby uzyskać krytykę i informacje zwrotne. Nadzorujący nauczyciel-nauczyciel może wymagać, aby LL.M. uczniowie tworzą określone materiały szkoleniowe, wykonują demonstracje niektórych umiejętności próbnych w klasie lub pomagają w przeglądaniu wymaganych zadań pisania. Wszystkie kredyty uzyskane na podstawie nauczania podlegają kursowi i nadzorowaniu dostępności i zatwierdzenia przez nauczyciela współprowadzącego przez LL.M. doradca i administracja WCL. Studenci otrzymają ocenę literową za te niezależne kredyty studyjne.

Profesjonalne pisanie

Uczniowie mogą ukończyć pracę badawczą o jakości do wydania w zakresie popierania procesów lub sporów sądowych lub opracować nową propozycję kursu z materiałami pomocniczymi, na maksymalnie trzy kredyty z niezależnego badania. The LL.M. opcjonalne projekty pisania muszą być wcześniej zatwierdzone przez studenta LL.M. doradca. Studenci otrzymają ocenę literową za te niezależne kredyty studyjne.

Podobnie jak w przypadku wszystkich niezależnych badań, obowiązkiem LL.M. student ma obowiązek zapewnić doradcę wydziału do nadzorowania tych zapisów przed zarejestrowaniem się na kurs. The LL.M. doradca skonsultuje się z doradcą wydziału na zalecanym zestawie kryteriów redakcyjnych, który LL.M. uczeń musi podążać. Studenci muszą dostarczyć doradcy wydziału z oświadczeniem opisującym wcześniejsze szkolenie i udział w badaniach prawnych i pisanie projektów i / lub powiązanych kursów, aby pomóc doradcy wydziału w dostosowaniu nadzoru nad uczniem.

Poznaj najnowocześniejszą technologię próbną w naszych salach sądowych

Nowy Tenley Campus oferuje pięć sal sądowych, salę sądową Stephena S. Weinsteina, wspaniały samodzielny budynek sądu z dwiema mniejszymi salami sądowymi, a także 60-osobową salę sądową Apelacyjną oraz salę wykładową o 35-osobowej sali gimnastycznej. Każda z pięciu nowych sal sądowych została zaprojektowana w celu zwiększenia empirycznego uczenia się, dając uczniom możliwość rozwijania różnorodnych i zróżnicowanych umiejętności w zakresie spraw sądowych i wartości niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w praktyce prawnej.

Mieszka w DC

Waszyngton, DC jest jednym z najbardziej prężnych i bogatych kulturowo miast na świecie. Dzięki światowej sławy instytucjom, takim jak Smithsonian, oraz wydarzeniom światowej klasy, takim jak coroczna Parada Wiśni, mieszkający w Waszyngtonie, nigdy nie ma nudnej chwili. Bycie członkiem rodziny AUWCL stawia Cię w centrum uwagi i dostępu do jednego z największych miast na świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 29, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 3 semestry
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
27,416 USD
Koszt semestru w pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Locations
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
International Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą