Master of European Social Security (Leuven i in.)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zaawansowany Master of European Social Security w KU Leuven daje Ci możliwość zrozumienia wielu różnych podejść do zabezpieczenia społecznego, które współistnieją na historycznym kontynencie europejskim. Jednocześnie uzyskasz lepsze zrozumienie własnego systemu narodowego w kontekście szerszego obrazu kontynentu. Program obejmuje również dokładne, dogłębne badanie roli organów międzynarodowych, takich jak Unia Europejska.

Jako student programu staniesz się częścią międzynarodowej sieci ekspertów w dziedzinie zabezpieczenia społecznego. Studenci pochodzą z różnych krajów europejskich i spoza niej i mają różne wykształcenie akademickie oraz motywy uczestnictwa. Kadrę pedagogiczną stanowią wybitni profesorowie z KU Leuven i innych europejskich uczelni specjalizujących się w różnych dyscyplinach związanych z zabezpieczeniem społecznym.

Struktura

Program obejmuje 60 punktów ECTS, zaczynając od szkoły letniej w sierpniu, a kończąc w lipcu następnego roku akademickiego.

Podczas studiów Master of European Social Security Twoje umiejętności akademickie zostaną rozwinięte i zakwestionowane podczas stażu w instytucji lub organizacji zabezpieczenia społecznego. Dzięki naszym partnerstwom możesz objąć staż proporcjonalny do własnego poziomu doświadczenia i dziedziny wiedzy, koncentrując się na praktyce lub badaniach.

Indywidualne zajęcia i warsztaty, które odbywają się w Leuven (Belgia), łączą się w ograniczoną liczbę tygodni. Pozostałe zajęcia są realizowane za pośrednictwem cyfrowej platformy edukacyjnej. Platforma łączy Cię z najlepszymi wykładowcami w Europie, którzy prowadzą Cię przez ich specjalnie zaprojektowane materiały szkoleniowe zdalnie.

Silne strony

  • Unikalny format nauczania oferuje najlepsze z obu światów: autentyczne doświadczenie uniwersyteckie na jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie i elastyczność w ukończeniu większości programu z domu.
  • W trakcie programu będziesz podłączony do unikalnej międzynarodowej sieci uniwersytetów i pozostanie w kontakcie z kadrą nauczycielską i innymi uczestnikami z całej Europy.
  • Wielodyscyplinarne i wielonarodowe podejście poszerzy twoją perspektywę i pomoże spojrzeć na problemy z nowego punktu widzenia. To alternatywne podejście rozwija umiejętność przystosowywania się do nowych sytuacji i będzie bardzo cenne przez całą karierę zawodową.

Najnowsze informacje na temat tego programu można znaleźć w naszej witrynie internetowej .

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Czytaj więcej

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Pokaż mniej
Odwiedź witrynę uczelni