Master of Science w jednym cyklu in-law z Uniwersytetu Stanowego Scutari Luigj Gurakuqi / Albanii

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Departament Prawa słońca, Z roku. 2016/2017, uruchomiła nowy zintegrowany kurs nauki z Uniwersytetu Stanowego Shkodra Luigj Gurakuqi (Albania). Kurs oferuje studentom możliwość uzyskania podwójnego stopnia, tj studiować podwójny dyplom magistra prawa. Dokładniej, kurs trwa pięć lat; Zapewnia program treningowy zaprojektowany razem na ich uniwersytecie obca i okresu studiów za granicą (1 ½ lat); Polega ona na wydaniu, pod koniec okresu badania, dwa stopnie absolwent prawa (Double Degree), z których jeden będzie ważny we Włoszech i innych partnerów uczelni w kraju. Dlatego też, dla studentów, że nowy kurs stanowi wyjątkową okazję, aby wzbogacić swoje programy i wprowadzania na rynek pracy z profilem wykształcenia szczególny i urzekające.

Państwowy Uniwersytet Shkodra Luigj Gurakuqi jest jednym z najbardziej cenionych albańskich uniwersytetów; prawie wszystkich nauczycieli i mieszkańców miasta w języku włoskim; wielu mówi po angielsku. Wydział Prawa znajduje się w nowoczesnej i funkcjonalnej struktury znajdującej się w centrum miasta Shkodra która z kolei znajduje się kilka kilometrów od morza, w okolicy malowniczego piękna i historyczna. Miasto położone jest w północnej części stolicy Tirany, czyli około godziny. Scutari jest domem dla jednej z głównych kortów albańskich tak, że liczy na licznych badaniach prawników i notariuszy, którzy pracują z tkaniny przedsiębiorczości, który rozciągał się na całym Albania zajmuje się handlem międzynarodowym.

CELE EDUKACYJNE

Nowy międzynarodowy CDL aktywna we współpracy z Uniwersytetem w Shkodra Luigj Gurakuqi członkowskiego pozwala członkom osiągnąć, pod koniec kursu, podwójnego stopnia, że ​​jest studiować podwójny dyplom magistra prawa. Jest to kolejny sposób na dwa stopnie naukowe (podwójne stopnia), z których jeden będzie ważne we Włoszech magistra w prawo, a drugi w Albanii jako Master of Science in Law. Oba tytuły, oczywiście, zostanie wydane na arenie międzynarodowej w strefie euro lub extraUE.

Dlatego nowa międzynarodowa CDL ma na celu przeszkolenie klasy specjalistów, którzy mają dostęp do zawodów prawniczych w krajach partnerskich oraz w strefie euro; i że mogą zaprezentować się na rynku pracy w kontekście handlu międzynarodowym - w szczególności między Włochami i krajami bałkańskimi - takich zawodów prawniczych ze szczególnym doświadczeniem i doświadczonych kandydatów. W rzeczywistości, w egzaminie CDL planowane jest w trakcie okresu studiów za granicą (pół roku) oraz okres szkolenia zawodowego w kraju pochodzenia.

Wśród celów edukacyjnych Międzynarodowej CDL Słońce / Scutari członkowskim końcu jest też uczenie się języków obcych jak przyjętych studentów, oprócz języków obu krajów partnerskich, będą mogli doskonalić wiedzę jako obu Wydziałów (włoski i albański) oferuje kursy w języku angielskim.

Odbiorców oraz DOTACJE

Mogą zapisać się międzynarodowego prawa CDL aktywowanego we współpracy z Państwowym Uniwersytecie Shkodra wszyscy zainteresowani studenci: te już zarejestrowany w Departamencie SUN prawa wszystkich kierunków studiów; te z innej uczelni; tych, którzy zapiszą się po raz pierwszy na Uniwersytecie.

Dla uczniów już uczęszczających do innych kierunków studiów, którzy zdecydują się przenieść do nowego międzynarodowego CDL we współpracy z Uniwersytetem w Shkodra, zostaną one aktywowane niestandardowe procedury uznawania i walidacji już miały egzaminy; to w celu uniknięcia że prace już wykonane zostaną utracone.

Ci, którzy zdecydują się zapisać w CDL międzynarodowego prawa we współpracy z University of Shkodra może żądać, aby skorzystać stypendiów rocznie przeznaczanych przez SUN. Niektóre z tych stypendiów są zarezerwowane dla zagranicznych studentów.

SIEDZIBA I SPOSÓB "POSTĘPOWANIA

Pola we Włoszech odbędzie się w siedzibie Wydziału Prawa słońca, w Santa Maria Capua Vetere (CE). Podobnie Kursy w Albanii odbędzie się w siedzibie Wydziału Prawa Państwowego Uniwersytetu Shkodra Luigj Gurakuqi, znajduje się w centrum Shkodra. Nauczanie jest zorganizowane, zarówno w uczelniach partnerskich wykładać cykle z żadnym dowodem, jaki upłynął pisemne i / lub ustne. Egzaminy ustne są i mogą być poprzedzone pisemnym egzaminem.

Ostatnia aktualizacja Sie 2016

Informacje o uczelni

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Czytaj więcej

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Pokaż mniej
Caserta , Aversa , Neapol , Murcja , Szkodra , Pekin , Piatigorsk , Lille , Szanghaj , Stambuł + 9 Więcej Mniej