Master of Science w jednym cyklu in-law z Uniwersytetu Stanowego Scutari Luigj Gurakuqi / Albanii

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Science w jednym cyklu in-law z Uniwersytetu Stanowego Scutari Luigj Gurakuqi / Albanii

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Departament Prawa słońca, Z roku. 2016/2017, uruchomiła nowy zintegrowany kurs nauki z Uniwersytetu Stanowego Shkodra Luigj Gurakuqi (Albania). Kurs oferuje studentom możliwość uzyskania podwójnego stopnia, tj studiować podwójny dyplom magistra prawa. Dokładniej, kurs trwa pięć lat; Zapewnia program treningowy zaprojektowany razem na ich uniwersytecie obca i okresu studiów za granicą (1 ½ lat); Polega ona na wydaniu, pod koniec okresu badania, dwa stopnie absolwent prawa (Double Degree), z których jeden będzie ważny we Włoszech i innych partnerów uczelni w kraju. Dlatego też, dla studentów, że nowy kurs stanowi wyjątkową okazję, aby wzbogacić swoje programy i wprowadzania na rynek pracy z profilem wykształcenia szczególny i urzekające.

Państwowy Uniwersytet Shkodra Luigj Gurakuqi jest jednym z najbardziej cenionych albańskich uniwersytetów; prawie wszystkich nauczycieli i mieszkańców miasta w języku włoskim; wielu mówi po angielsku. Wydział Prawa znajduje się w nowoczesnej i funkcjonalnej struktury znajdującej się w centrum miasta Shkodra która z kolei znajduje się kilka kilometrów od morza, w okolicy malowniczego piękna i historyczna. Miasto położone jest w północnej części stolicy Tirany, czyli około godziny. Scutari jest domem dla jednej z głównych kortów albańskich tak, że liczy na licznych badaniach prawników i notariuszy, którzy pracują z tkaniny przedsiębiorczości, który rozciągał się na całym Albania zajmuje się handlem międzynarodowym.

CELE EDUKACYJNE

Nowy międzynarodowy CDL aktywna we współpracy z Uniwersytetem w Shkodra Luigj Gurakuqi członkowskiego pozwala członkom osiągnąć, pod koniec kursu, podwójnego stopnia, że ​​jest studiować podwójny dyplom magistra prawa. Jest to kolejny sposób na dwa stopnie naukowe (podwójne stopnia), z których jeden będzie ważne we Włoszech magistra w prawo, a drugi w Albanii jako Master of Science in Law. Oba tytuły, oczywiście, zostanie wydane na arenie międzynarodowej w strefie euro lub extraUE.

Dlatego nowa międzynarodowa CDL ma na celu przeszkolenie klasy specjalistów, którzy mają dostęp do zawodów prawniczych w krajach partnerskich oraz w strefie euro; i że mogą zaprezentować się na rynku pracy w kontekście handlu międzynarodowym - w szczególności między Włochami i krajami bałkańskimi - takich zawodów prawniczych ze szczególnym doświadczeniem i doświadczonych kandydatów. W rzeczywistości, w egzaminie CDL planowane jest w trakcie okresu studiów za granicą (pół roku) oraz okres szkolenia zawodowego w kraju pochodzenia.

Wśród celów edukacyjnych Międzynarodowej CDL Słońce / Scutari członkowskim końcu jest też uczenie się języków obcych jak przyjętych studentów, oprócz języków obu krajów partnerskich, będą mogli doskonalić wiedzę jako obu Wydziałów (włoski i albański) oferuje kursy w języku angielskim.

Odbiorców oraz DOTACJE

Mogą zapisać się międzynarodowego prawa CDL aktywowanego we współpracy z Państwowym Uniwersytecie Shkodra wszyscy zainteresowani studenci: te już zarejestrowany w Departamencie SUN prawa wszystkich kierunków studiów; te z innej uczelni; tych, którzy zapiszą się po raz pierwszy na Uniwersytecie.

Dla uczniów już uczęszczających do innych kierunków studiów, którzy zdecydują się przenieść do nowego międzynarodowego CDL we współpracy z Uniwersytetem w Shkodra, zostaną one aktywowane niestandardowe procedury uznawania i walidacji już miały egzaminy; to w celu uniknięcia że prace już wykonane zostaną utracone.

Ci, którzy zdecydują się zapisać w CDL międzynarodowego prawa we współpracy z University of Shkodra może żądać, aby skorzystać stypendiów rocznie przeznaczanych przez SUN. Niektóre z tych stypendiów są zarezerwowane dla zagranicznych studentów.

SIEDZIBA I SPOSÓB "POSTĘPOWANIA

Pola we Włoszech odbędzie się w siedzibie Wydziału Prawa słońca, w Santa Maria Capua Vetere (CE). Podobnie Kursy w Albanii odbędzie się w siedzibie Wydziału Prawa Państwowego Uniwersytetu Shkodra Luigj Gurakuqi, znajduje się w centrum Shkodra. Nauczanie jest zorganizowane, zarówno w uczelniach partnerskich wykładać cykle z żadnym dowodem, jaki upłynął pisemne i / lub ustne. Egzaminy ustne są i mogą być poprzedzone pisemnym egzaminem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Albania - Shkodër, Shkodër County
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Włochy - Santa Maria Capua Vetere, Campania
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Albania - Shkodër, Shkodër County
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Paźdz. 2019
Włochy - Santa Maria Capua Vetere, Campania
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą