Master of Laws

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Laws

Z roczną Master of Laws kwalifikacji z Uniwersytetu Waikato można dostosować swój program poprzez dobór nauczanych dokumentów i / lub tezy badawczej.

Waikato_LLM

Wydział Prawa na Uniwersytecie Waikato kładzie silny nacisk na rozwój umiejętności badawczych. Klasy są małe i są zazwyczaj oferowane w dyskusji w stylu seminarium. Takie podejście do nauczania na poziomie zaawansowanym tworzy możliwości, aby dzielić się perspektywy i omówienia zagadnień związanych z tematem. To pomoże Ci poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i zdobywać wiedzę fachową. Stwarza to możliwości do sieci z innymi i odnowić motywację i pewność siebie. Otrzymasz również dużo czasu na jeden-na-jeden z wykładów lub nadzór kadry akademickiej.

Oferujemy największy wybór artykułów w ustawie Cyber ​​w Nowej Zelandii, a więc można zakończyć ten Masters skupiając się na tym obszarze.

Na Wydziale prowadzone są dwa ośrodki badawcze: Centrum Prawa Środowiskowego, Zasobów i Energii (CEREL) oraz Maori i Miejscowe Centrum Zarządzania (MIGC). Będziesz korzystać z wiedzy ekspertów oraz krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń zawodowych w tych dziedzinach. Na przykład, będzie można ubiegać się o stypendium International Bar Association. Waikato Wydział Prawa jest jedyną szkołą w Nowej Zelandii, który oferuje taką możliwość.

Czy zainteresowanie leży w ustawie Cyber, prawie wojny i konflikty, międzynarodowej prawa karnego, zagadnienia Pozyskanie lub prawa ochrony środowiska, będziesz korzystać z krajowym i międzynarodowym uznanej kadry akademickiej.

Master of Laws w prawie Maori / Pacific i ludności tubylczej

Pasjonat rodzimych problemów? Ten program Masters pozwala na dogłębne badania trendów historycznych i rozwijających się w dziedzinie praw ludności rdzennej. Będziesz rozwijać umiejętności co pozwala aktywnie uczestniczyć w rozwoju orzecznictwa Pacyfiku oraz zwiększenie globalnego zrozumienia systemów prawnych Pacyfiku.

Dowiedz się więcej o Master of Laws w Maoryskich / Pacyfiku i Prawie Ludów Tubylczych.

Podwójne LLM: Uniwersytet Waikato i University of Arizona

Interesują trzyma dwa LLMs z międzynarodowym cenionych wydziałach prawa w znacznie krótszym czasie i w dwóch różnych krajach?

Jeśli jesteś dedykowany, zaangażowanych studentów i masz zakończone powodzeniem 90 punktów LLM w Waikato (lub 75% naszej LLM), może pojawić się 6-8 punktów w kierunku stopnia LLM w Jamesa E Rogers College of Law, University of Arizona.

Istnieją dwie opcje w ofercie dla LLM w Arizonie: Ludność rdzenna Law and Policy LLM (składa się z 24 punktów) lub International Trade and Business Law LLM (składa się z 26 punktów).

Możliwości zawodowe

 • resorty rządowe
 • Prawo nauczania i badań naukowych
 • Służba publiczna i publiczne i wymiar sprawiedliwości
 • Bankowość, usługi finansowe i rozporządzenie finansowe
 • Międzynarodowe organizacje rozwojowe
 • organizacje pozarządowe, takie jak agencje praw człowieka
 • Prywatna praktyka prawna
 • biznes

Program wyróżnieniem

Wyróżnieniem stopień może być nagrodzony

 • Pierwsza klasa, lub z wyróżnieniem
 • Drugiej klasy wyróżnieniem (First Division), albo
 • Drugiej klasy wyróżnieniem (druga dywizja).

Aby kwalifikować się do przyznania wyróżnień, trzeba by wykonać w Master of Laws kwalifikacji w ciągu 12 miesięcy (jeśli studia w pełnym wymiarze godzin) lub w ciągu 24 miesięcy (w przypadku studiów w niepełnym wymiarze godzin) i przekazać wszystkie swoje papiery.

Doświadczenie kulturowe

Członkowie Wydziału pochodzą z różnych narodów i kultur, tworząc prawdziwie wielokulturowe środowisko. Pomaga Foster w naszych studentów zwiększoną świadomość problemów globalnych, naraża je na różnych perspektyw historycznych i kulturalnych, a także oferują wgląd w systemach prawnych poza jurysdykcją prawa powszechnego.

Mamy najbardziej zróżnicowaną i pięknego ciała studentów wszystkich szkół prawniczych w Nowej Zelandii. Do 30 procent wszystkich naszych studentów identyfikują się jako Māori i prawie 16 procent pochodzi z Pacyfiku tle. Prawie 40 procent naszych uczniów jest w wieku powyżej 25 lat.

trzy dynamiczne stowarzyszenia student prawa na Wydziale Prawa w: Pacific Zrzeszenie Studentów, Te Whakahiapo (Maorysi Student Association) oraz Waikato University Law Student stowarzyszenia odgrywają ważną rolę wspierania wielkich kolegialne relacje między uczniami i oferują wiele możliwości społecznych i uczenia się.

Nasz Program Mentoring zapewni dodatkowe wsparcie i wskazówki w swoich badaniach, które pomogą Ci poruszać się po okresie przejściowym od szkoły lub poprzedniego zatrudnienia do studiów uniwersyteckich, a także doradzić w innych usługach i możliwości dostępne dla Ciebie w kampusie.

Wstęp i rejestracja

Aby zostać przyjętym do programu LLM, trzeba mieć:

 • Ukończył LLB lub łączyć studia prawnicze na Uniwersytecie Waikato z co najmniej średnią ocen "B" lub równoważne kwalifikacje w innej uczelni; lub
 • Ukończył LLB (z wyróżnieniem) na Uniwersytecie Waikato z co najmniej średniej klasy punkt "B" lub w połączeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Waikato lub równoważnej kwalifikacji w innej uczelni; lub
 • Spełnione warunki do absolwentów studiów w temacie na poziomie, który jest uważany za odpowiedni przez Rady Naukowej.

W wyjątkowych okolicznościach, kandydaci, którzy nie spełniają tych wymogów, ale kto okazały zapis osiągnięć naukowych i odpowiedniego doświadczenia mogą być dopuszczone do programu.

Uczniowie, których pierwszym językiem nie jest angielski są wymagane, aby zapewnić wystarczający dowód swojej znajomości języka angielskiego. Ogólny wynik 6,5 (co najmniej 6,0 osiągniętego w paśmie piśmie) w IELTS lub równoważne.

Ostatnia aktualizacja Listopad 2017

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej