Read the Official Description

Loyola

Własność intelektualna jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się obszarów praktyki prawnej i stanowi w przybliżeniu 20 procent amerykańskiej gospodarki. Technologia i social media umożliwiają szybką dystrybucję treści do milionów telefonów komórkowych, laptopów i tabletów całym świecie, z nowymi pytaniami prawnymi napawania codziennie. Każdy prawnik, od lekarza pierwszego solowego do prawnika in-house do transakcyjnych i prawnicy sądowego w dużych firm będzie coraz częściej do czynienia z kwestiami IP. absolwenci LLM z specjalizację IP będzie przygotowany do "wiedzy" gospodarce 21 wieku.

Loyola Rozrywka Alumni Network jest jednym z największych sieci na świecie absolwentów specyficznie ukierunkowanych na rozrywki, mediów i własności intelektualnej. Możliwości externship posiadane przez uczniów Loyoli tylko w ubiegłym roku czyta się jak "Who is Who" w branży rozrywkowej, a takie firmy jak NBC / Universal, Sony, Lionsgate, MTV Live Nation, Warner Brothers Television, HBO, Activision i wiele więcej ,

Stopień LLM wymaga 24 Wszystkie jednostki kredytu. Prawo własności intelektualnej Specjalizacja zostanie rozpoznany po pomyślnym zakończeniu 12 jednostek zajęć. Obejmuje to 5-6 jednostek wymaganych kursów i 6-7 jednostek obieralnych.

Loyola

Wymagane kursy

  • Prawo autorskie (3 jednostki)
  • Prawa o znakach towarowych (3 jednostki)
  • Patent Law (2 lub 3 jednostki)
  • Prawo antymonopolowe (3 jednostki)
Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Loyola Law School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
56,360 USD
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019