Master of Laws (LLM) - specjalizacja cyberbezpieczeństwa i prywatności danych

Loyola Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Laws (LLM) - specjalizacja cyberbezpieczeństwa i prywatności danych

Loyola Law School

Loyola

Cyberbezpieczeństwa i prywatności danych LLM Specjalizacja na Loyola Law School, Los Angeles oferuje studentom łupków klas i empirycznych możliwości uczenia się w celu przygotowania ich do zmieniających się wymagań prawnych przedstawionych przez nowej technologii. Pierwszym tego rodzaju na zachodnim wybrzeżu, to specjalizacja opiera się na tradycyjnych mocnych Loyoli w takich dziedzinach jak technologia, wymiaru sprawiedliwości, ochrony danych oraz prawa własności intelektualnej.

Cyberbezpieczeństwa i prywatności danych LLM Specjalizacja wyposażony profesorów i praktyków z unikalną wiedzą w dziedzinach Silicon Beach, ścigania cyberprzestępczości i inżynierii i aktywuje na wiedzy bezpieczeństwa narodowego i sektorach powiązanych z siedzibą w Los Angeles. Specjalizacja integruje szereg już istniejących klas, w tym cyberbezpieczeństwa Cyber ​​Crimes & IP, IP w erze cyfrowej oraz Technology & Prywatność i zawiera zupełnie nowe przedmioty, takie jak Incident Response & Investigation i cyberbezpieczeństwa & Zgodność z przepisami.

Program opiera się na zaleceniach cyberbezpieczeństwa i prywatności danych Loyola Advisory Group, która obejmuje Wesley Hsu, Executive Assistant amerykański prokurator, Cyber ​​Crimes IP i sekcji, Los Angeles; Robert Kang, Senior Counsel prawne i cyberbezpieczeństwa, Southern California Edison Company; Jason Smolanoff, były agent specjalny Nadzorcza, oddział FBI Cyber ​​Bezpieczeństwa Narodowego; i Nazmul Ula, prodziekan ds Graduate Studies i Spraw Zewnętrznych, Seaver College, LMU.

Loyola

Wymagane kursy (11 jednostek)

  • Cyber ​​Crimes & IP (2)
  • Prawo internetowe (2)
  • Technologia i Bezpieczeństwo (3) (online)
  • Cyberbezpieczeństwa & Regulatory Compliance (2)
  • Incident Response & Investigation (2)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą