Magister własności intelektualnej i prawa ICT (Bruksela)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

KU Leuven 's Advanced Master in IP & IT Law (Zaawansowany magister prawa własności intelektualnej i IT) opiera się na wiedzy Centrum KU Leuven dla prawa IT i własności intelektualnej (CiTiP). Program zapewnia doskonałą edukację akademicką i wartość dodaną zarówno dla absolwentów, którzy chcą ulepszyć swój program nauczania, jak i dla praktyków poszukujących najwyższej jakości, najnowocześniejszej wiedzy. Kadra pedagogiczna składa się z uznanych na całym świecie naukowców, ekspertów z takich instytucji jak Komisja Europejska i krajowe organy regulacyjne oraz czołowych praktyków, zapewniając w ten sposób optymalny transfer wiedzy i doświadczenia.

Program jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych ekspertów prawnych w sektorach własności intelektualnej, ICT i mediów. Są to szybko rozwijające się i bardzo złożone sektory, na które wpływa niezliczona liczba zmian technologicznych, gospodarczych i socjologicznych, w których istniejące ramy prawne są stale kwestionowane, a tradycyjne koncepcje i zasady prawne są regularnie interpretowane.

Wszyscy uczniowie - ci, którzy koncentrują się na prawie własności intelektualnej i ci, którzy koncentrują się na prawie ICT - mogą realizować cały program nauczania w języku angielskim. Osoby, które koncentrują się na specjalizacji Prawo własności intelektualnej, mogą, ale nie muszą, uczestniczyć w znacznej części kursów w języku niderlandzkim i francuskim. Kursy w języku niderlandzkim i francuskim będą koncentrować się na prawie krajowym, podczas gdy kursy w języku angielskim będą koncentrować się głównie na prawie europejskim i międzynarodowym.

Silne strony

  • Ten program jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych ekspertów prawnych w dziedzinie własności intelektualnej, ICT i mediów.
  • Optymalny transfer wiedzy i doświadczenia przez szanowanych na arenie międzynarodowej naukowców, ekspertów terenowych i wiodących praktyków.
  • Bezpośredni i łatwy kontakt między uczniem a nauczycielem.

Najnowsze informacje na temat tego programu można znaleźć w naszej witrynie internetowej .

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Czytaj więcej

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Pokaż mniej
Odwiedź witrynę uczelni