Magister prawa

Beijing Institute Of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister prawa

Beijing Institute Of Technology

Program prawa na BIT , z prawem jako jego kluczowym tematem, przeprowadził charakterystyczne wykształcenie w orzecznictwie (z prawem zwyczajowym i metodami prawnymi jako podstawą), prawem cywilnym i handlowym (z prawem własności intelektualnej jako trzonem), środowiskiem i zasobami Prawo ochrony (z prawem energetycznym i środowiskowym prawem dotyczącym tortur jako podstawa), prawem międzynarodowym (z prawem Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej oraz Międzynarodowym Prawem Ochrony Praw Człowieka) oraz prawem proceduralnym (z systemem sądowym i proceduralnym jako trzonem).

Studenci są wyposażeni w solidną podstawową teorię prawa, podstawowy trening myśli prawnej i praktyki prawnej oraz podstawową wiedzę z zakresu podstaw nauk przyrodniczych oraz nauki i inżynierii, którzy następnie mają umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów z teorią prawa i metodami prawnymi .

Absolwenci ze znajomością prawa, technologii, zarządzania i języków obcych mają silną praktyczną i twórczą zdolność do angażowania się w pracę w agencjach rządowych, przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych i organizacjach społecznych.

Kursy podstawowe obejmują prawo, orzecznictwo, prawo konstytucyjne, chińską historię prawną, ogólną teorię prawa cywilnego, prawa z zakresu prawa zobowiązań, prawo dotyczące roszczeń, prawo odpowiedzialności deliktowej, ogólne przepisy prawa handlowego, prawo spółek, ogólne teorie prawa karnego, Przepisy Prawa Karnego, Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego, Cywilnego, Prawa Karnego, Prawa Administracyjnego i Administracyjnego, Prawa Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych, Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Międzynarodowego, Prawa Prywatnego Międzynarodowego i Międzynarodowego Prawo.

Kwalifikacje

  • Wnioskodawcy ubiegający się o przyjęcie do programu studiów magisterskich powinni być absolwentami wyższych uczelni lub będą ukończyć studia do 31 lipca. Wnioskodawca ubiegający się o przyjęcie doktoranta powinien mieć tytuł magistra w tej samej dziedzinie lub w dziedzinie zainteresowań;
  • Efektywne umiejętności języka chińskiego * (4 oceny HSK) lub wyniki egzaminu TOEFL i IELTS.
  • Polecenie dwóch profesorów.

* Uwaga: chiński (mandaryński) jest głównym językiem nauczania. BIT oferuje również niektóre programy w języku angielskim. Kandydaci na programy prowadzone w języku angielskim nie muszą posiadać znajomości języka chińskiego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Chiński
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 21, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Beijing, Beijing
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Beijing, Beijing
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą