Magister zaawansowanych studiów nad międzynarodowym podatkiem (masit)

University of Lausanne

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister zaawansowanych studiów nad międzynarodowym podatkiem (masit)

University of Lausanne

Witamy w Mistrzu Zaawansowanych Studiów Międzynarodowego Opodatkowania (MASIT)

Centrum Polityki Podatkowej, wspólna inicjatywa między Wydziałem Ekonomii i Biznesu HEC Lausanne i Wydział Prawa, Nauki Karnej i Administracji Publicznej oferują studia magisterskie z zakresu zaawansowanych studiów nad międzynarodowym podatkiem (MASIT). Celem MASIT jest przekazanie wysokiej jakości edukacji w prawie podatkowym.

Magister Zaawansowanych Studiów Międzynarodowego Opodatkowania (MASIT) oferowany przez Uniwersytet w Lozannie (UNIL) w Szwajcarii jest skierowany do tych, którzy chcą praktykować prawo podatkowe w prawie lub firmie konsultingowej, banku, jako wewnętrzna rada firmy Lub z administracją podatkową.

Ponieważ MASIT przeznaczony jest dla osób uprawiających do pracy za granicą lub w Szwajcarii, oferuje zarówno międzynarodowy, jak i szwajcarski program podatkowy, który można podjąć w niepełnym wymiarze (1,5 roku) lub na pełny etat (1 rok).

60 punktów ECTS w programie składają się z podstawowych kursów w celu zwiększenia zrozumienia kluczowych pojęć, specjalizacji w celu pogłębienia wiedzy w wybranym obszarze tematycznym oraz pracy magisterskiej w celu zwiększenia umiejętności w zakresie badań i pisania.

Ponadto uczestnicy uczestniczą w warsztatach, samouczkach, seminariach i konferencjach organizowanych w ramach MASIT.

Kursy prowadzą wybitni wykładowcy, w skład którego wchodzą czołowi naukowcy, urzędnicy państwowi, członkowie OECD / EU, specjaliści zatrudnieni w międzynarodowych firmach doradczych / prawniczych oraz w departamentach prawnych dużych korporacji.

Program jest otwarty dla kandydatów posiadających tytuł magistra prawa lub ekonomii; Lub dyplom licencjata (w każdej dziedzinie) w połączeniu z odpowiednim doświadczeniem z tytułu pracy podatkowej.

Program jest prowadzony w języku angielskim.

Nasza wizja

Wizją MASIT jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji w prawie podatkowym w celu umożliwienia uczestnikom stania się wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny podatków, liderów myślących i decydentów w wybranej dziedzinie.

Edukacja ma na celu przekazanie niezbędnej wiedzy uczestnikom, aby mogły odnieść sukces w globalnym środowisku podatkowym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
12 - 18 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Szwajcaria - Lausanne, Vaud
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Szwajcaria - Lausanne, Vaud
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą