Magister prawa: transnarodowe studia prawnicze

Vrije Universiteit Amsterdam

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister prawa: transnarodowe studia prawnicze

Vrije Universiteit Amsterdam

W ramach programu wykładowców i badaczy z różnych zagranicznych środowisk współpracować. Wydział Prawa w VU Amsterdamie jest charakterystyczny posiadaniem jednolitego prawa UE, prawa międzynarodowego publicznego, zarządzania Internetem i teorii prawa wszystkim w jeden wspólny program badawczy. Takie podejście pozwala na szerokie, a jednocześnie w głębi, analizy ponadnarodowych kwestiach prawnych. Studenci mogą zaprojektować własny program zgodnie z osobistymi preferencjami: praktycznym, akademickim, publicznym, cywilnym, ekonomicznym, teoretycznym i społecznym.

STRUKTURA PROGRAMU

Badania ponadnarodowe prawne jest w pełnym wymiarze godzin, roczny program studiów podyplomowych, organizowanych jako specjalizacja Mistrza VU Ustaw (LLM). Jego program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę dotyczące kwestii europejskich i międzynarodowych, którzy są pasjonatami zwiedzania kontekst polityczny, gospodarczy i społeczny prawa. Będziesz przestrzegać:

  • Prawo europejskie i międzynarodowe, intensywny, kurs zaawansowany poziom nauczył wspólnie przez międzynarodowych i europejskich uczonych prawa
  • Ponadnarodowa Prawo w kontekście społecznym, innowacyjny Oczywiście zapewnienie perspektywy polityczne i społeczne na temat międzynarodowych procesów prawnych
  • Kolejne kursy do wyboru, co pozwala na Specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak europejskiego prawa gospodarczego (prawa unijnego rynku wewnętrznego, prawa konkurencji), prawa człowieka (Europejskiej ochrona praw człowieka, UE Prawo antydyskryminacyjne) lub prawa międzynarodowego publicznego (międzynarodowe prawo humanitarne, nieregularnym emigracja)

TWOJA KARIERA

Zapotrzebowanie na wyszkolonych prawników nadal transnarodowo zwiększyć. Każda organizacja może zatrudnić transnarodowo wyszkolonych prawników. Przyszli pracodawcy mogą zawierać (ale nie są ograniczone do!): Instytucje UE, ONZ, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, rządów krajowych, międzynarodowych kancelariach prawnych i uniwersytety. Studentów specjalizujących się w prawie ponadnarodowym mają dobre perspektywy zatrudnienia.

SZCZEGÓLNE WYMOGI DOTYCZĄCE PRZYWOZU

Program Master of Legal Studies ponadnarodowej jest otwarty zarówno dla studentów holenderskich i międzynarodowych. Wnioskodawcy muszą posiadać co najmniej tytuł licencjata w ustawie. W niektórych przypadkach wnioskodawca z innych środowisk akademickich są zaznaczone. Wnioskodawcy muszą być biegły w języku angielskim.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,083 EUR
dla studentów EOG; 13.400 € dla spoza EOG
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Locations
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą