Read the Official Description

Mechanizmy różnicowe golfowe

Potrzeba praktycznego doskonalenia i nabywania nowej wiedzy teoretycznej pojechać i wykazać zawodów prawniczych znaczenie kształcenia w różnych formach, zwłaszcza że wraz z wejściem w życie w roku 2016, nowego kodeksu postępowania cywilnego, który spowoduje konieczność prawnicy uaktualnić zmierzyć nowy system proceduralny nowego prawa. Wprowadzona w tej rzeczywistości, w trakcie specjalizacji w procesowego prawa Uniwersytetu Center Tiradentes (jednostka-AL), we współpracy z najwyższej Law School (ESA - OAB / AL), proponuje multidyscyplinarne absolwent, teoretyczną i praktyczną, której celem jest aktualizacja i tworzenie profesjonalnych stanie działać w różnych dziedzinach prawa, ze szczególnym naciskiem na nowego kodeksu postępowania cywilnego i jego relacji z innymi gałęziami nauki procesowej. Jest to nowatorski projekt, gdyż obejmuje zagadnienia i praktyki związane z różnymi zawodami prawniczymi. Podejście stosowane w trakcie przechodzi do rozważenia potrzeb zawodowych prawników i nowych wyzwań w szkoleniu studia prawnicze.

CELE

ogólnie:

uaktualnić karierę zawodową prawnych w celu zmiany spowodowane przez nadejściem nowego kodeksu postępowania cywilnego; dostarczenie wiedzy i praktyki prawnej w empirycznej i instrumentalnej uprzedzeń; i promowanie dyskusji teoretycznych i techniczno-naukowych.

specyficzne:

  • Specjaliści kolejowe z krytycznego i refleksyjnego myślenia do działania z pełną odpowiedzialnością za wytwarzanych aktów prawnych;
  • dostarczyć niezbędnej wiedzy na temat narzędzi i narzędzi technicznych służących do zarządzania żadnych sporów w obrębie brazylijskiego jurysdykcji;
  • studenci mogli uporządkować informacje i zapewnić warunki do rozwoju zdolności do refleksji, analizy i syntezy.

ODBIORCY

Ten kurs jest różne zawody prawnicze, ponieważ wszystkie działania sądowe wymaga jasnego zrozumienia zjawisk prawnych instrumentalnie, czyli koncentruje się na wydajności procesowej. W tym sensie, kurs skierowany jest do prawników, doradców i radcy prawnego, prokuratorów i obrońców publicznych, jak również wszystkich tych, którzy przygotowują dla takich karier, głównie w związku z wejściem w życie w 2016 roku, nowy kodeks postępowanie cywilne.

METODOLOGIA

Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, w których aspekty teoretyczne i praktyczne zostaną podjęte, w tym przypadku dyskusji, będąc zawsze zachęcał do aktywnego udziału studentów, jak i poprzedniego odczytu zawartości być nauczane.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Grupo Tiradentes »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
374 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,947 BRL
23 rat R $ 389,00 do $ 8,947.00. R
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019