Zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwa zakłócić społeczeństw i stanowi zagrożenie dla międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa. Rozwój teorii zrozumieć ten ludzkich zachowań i skutecznych strategii reagowania na te okrucieństwa jest niezwykle trudne. Zbrodnie międzynarodowe i Kryminologia to program interdyscyplinarny Mistrza, w którym dowiesz się, jak mierzyć i badać te zbrodnie. Jesteś wyzwanie do krytycznej refleksji na temat międzynarodowego prawa karnego i alternatywnych sposobów sprawiedliwości okresu przejściowego, takich jak komisje prawdy i amnestii. Program Master jest wyjątkowy: to nie jest oferowany przez każdej innej uczelni na całym świecie. Vrije Universiteit Amsterdam jest blisko do Hagi, stolicy prawnej świata.

Struktura programu

Program w Zbrodni Międzynarodowych i Kryminologii składa się z pięciu wymaganych kursów, kilka zajęć fakultatywnych i pracy interdyscyplinarnej Mistrza na zbrodnie międzynarodowe. Program zajmuje szeroko ze spostrzeżeń z różnych dziedzin, takich jak prawa, kryminologii, socjologii, psychologii i nauk politycznych. Celem tego magisterskie zdefiniować, konceptualizacji środka przestępstwa międzynarodowe oraz analiza sposobów skutecznego zapobiegania, eliminowania i reagowania na nie.

Przyszłej kariery

Program prowadzi do Master of Science (MSc.). Po zakończeniu programu, będzie można obiektywnie ocenić danych empirycznych i krytycznie komentować pojęć teoretycznych. Od strony praktycznej, będzie w stanie przygotować dokumenty polityczne, opracowanie strategii zapobiegawczych i przeprowadzić badania terenowe. Możliwe kariery obejmują pracę dla międzynarodowych trybunałów karnych i sądów, organizacji praw człowieka, organizacji uchodźców, instytucji rządowych, uniwersytetów i innych instytucji badawczych.

Szczegółowe kryteria przyjęć

Program Zbrodnie międzynarodowe i Kryminologia Magister jest selektywnym programu i otwarty dla ograniczonej liczby tylko studentów. Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Potrzebny będzie również mieć co najmniej tytuł licencjata w kryminologii, prawa, politologii, psychologii i nauk społecznych. W niektórych przypadkach kandydaci z innych środowisk akademickich są zaznaczone. Można znaleźć szczegóły na temat przyjęć, selekcji i aplikacji na naszej stronie internetowej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Vrije Universiteit Amsterdam »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,083 EUR
dla studentów EOG; 13.400 € dla spoza EOG
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data końcowa