Magister prawa: migracji międzynarodowych i prawa dotyczącego uchodźców

Vrije Universiteit Amsterdam

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister prawa: migracji międzynarodowych i prawa dotyczącego uchodźców

Vrije Universiteit Amsterdam

Zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwa zakłócić społeczeństw i stanowi zagrożenie dla międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa. Rozwój teorii zrozumieć ten ludzkich zachowań i skutecznych strategii reagowania na te okrucieństwa jest niezwykle trudne. Zbrodnie międzynarodowe i Kryminologia to program interdyscyplinarny Mistrza, w którym dowiesz się, jak mierzyć i badać te zbrodnie. Jesteś wyzwanie do krytycznej refleksji na temat międzynarodowego prawa karnego i alternatywnych sposobów sprawiedliwości okresu przejściowego, takich jak komisje prawdy i amnestii. Program Master jest wyjątkowy: to nie jest oferowany przez każdej innej uczelni na całym świecie. Vrije Universiteit Amsterdam jest blisko do Hagi, stolicy prawnej świata.

Struktura programu

Program w Zbrodni Międzynarodowych i Kryminologii składa się z pięciu wymaganych kursów, kilka zajęć fakultatywnych i pracy interdyscyplinarnej Mistrza na zbrodnie międzynarodowe. Program zajmuje szeroko ze spostrzeżeń z różnych dziedzin, takich jak prawa, kryminologii, socjologii, psychologii i nauk politycznych. Celem tego magisterskie zdefiniować, konceptualizacji środka przestępstwa międzynarodowe oraz analiza sposobów skutecznego zapobiegania, eliminowania i reagowania na nie.

Przyszłej kariery

Program prowadzi do Master of Science (MSc.). Po zakończeniu programu, będzie można obiektywnie ocenić danych empirycznych i krytycznie komentować pojęć teoretycznych. Od strony praktycznej, będzie w stanie przygotować dokumenty polityczne, opracowanie strategii zapobiegawczych i przeprowadzić badania terenowe. Możliwe kariery obejmują pracę dla międzynarodowych trybunałów karnych i sądów, organizacji praw człowieka, organizacji uchodźców, instytucji rządowych, uniwersytetów i innych instytucji badawczych.

Szczegółowe kryteria przyjęć

Program Zbrodnie międzynarodowe i Kryminologia Magister jest selektywnym programu i otwarty dla ograniczonej liczby tylko studentów. Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Potrzebny będzie również mieć co najmniej tytuł licencjata w kryminologii, prawa, politologii, psychologii i nauk społecznych. W niektórych przypadkach kandydaci z innych środowisk akademickich są zaznaczone. Można znaleźć szczegóły na temat przyjęć, selekcji i aplikacji na naszej stronie internetowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,083 EUR
dla studentów EOG; 13.400 € dla spoza EOG
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Locations
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą