Magister prawa międzynarodowego i handlowego (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister prawa międzynarodowego i handlowego (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)

Wraz z rosnącym znaczeniem handlu światowego i globalnej wspólnoty, oczekują od dokładności i zaufania ekonomistów, profesjonalistów i prawników
krajowych jurysdykcji prawnych.

Program koncentruje się na prawie i uregulowaniach prawnych Wspólnoty międzynarodowej, a także na głównych kwestiach prawnych dotyczących rynków światowych.

Tytuł magistra prawa międzynarodowego i prawa handlowego na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Tirana, we współpracy z Uniwersytetem w Greenwich (Wielka Brytania) jest programem multidyscyplinarnym otwartym
zarówno do praktykowania prawników, jak i innych specjalistów z nauk społecznych, biznesu i ekonomii.

LLM został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby szerokiego wachlarza profesjonalnych absolwentów wszystkich środowisk akademickich w dziedzinie nauk społecznych, w tym ekonomii, biznesu i prawa.

Absolwenci będą wyposażeni w umiejętności niezbędne do różnych karier w dziedzinie prawa międzynarodowego. Po ukończeniu absolwenci będą mogli:

• zrozumieć istotne zasady prawa publicznego i prawa spółek;
• Zrozumienie istotnych zasad prawnych w wybranym obszarze studiów oferowanych w ramach programu;
• przedstawić wnioski i wnioski za pomocą niezależnych badań naukowych.

Struktura programu

Program będzie prowadzony przez UNYT w języku angielskim, w trybie pełnoetatowym (14-18 miesięcy) lub w niepełnym wymiarze godzin (24-30 miesięcy). Będą dwa terminy nauczania, a trzecia kadencja (w tym lato) będą poświęcone studentowi zajmującemu się nadzorowaną rozprawą.

Program został zaprojektowany specjalnie dla studentów, z wykładami prowadzonymi w godzinach wieczornych i / lub w weekendy. Struktura umożliwia rozprzestrzenianie się godzin kontaktowych w ciągu sześciu tygodni na kurs i daje uczniom możliwość odczytu materiału z wyprzedzeniem zajęć i przygotowania się na bardziej interaktywne sesje podczas ich weekendowego kontaktu.

Ponadto studenci mogą skorzystać z okazji spędzenia co najmniej jednego tygodnia na uniwersytecie w Greenwich w trakcie studiów w celu skorzystania z biblioteki Instytutu Studiów Zaawansowanych Studiów Prawnych w Londynie w ramach swoich badań nad rozprawą.

Program LLM składa się z dwóch podstawowych kursów i jednego zajęcia fakultatywnego wybranego z wielu opcji (łącznie 90 kredytów), a także znaczącego składnika badań zawierającego rozprawę 15 000 słów (60 punktów) i dwóch obowiązkowych umiejętności / metodologii badawczej kursy (po 15 kredytów każdy).

Nauczanie i ocena

Program obejmuje kombinację wykładów i sesji uczestniczących i rozwiązywania problemów prowadzonych przez lokalnych i zagranicznych specjalistów. Studenci programu mają dostęp do interaktywnego oprogramowania do nauki prawa i dużej liczby dedykowanych zasobów elektronicznych, takich jak LexisNexis, Westlaw i Lawtel.

Warunki przyjęć

• pierwszego stopnia prawa, nauk humanistycznych i społecznych lub w powiązanych dyscyplinach akredytowanych instytucji
• udany wywiad z dyrektorem programu lub jego wyznacznikiem, wykazujący dojrzałość, zdolność i motywację osobistą
• w przypadku, gdy pierwszym językiem wnioskodawcy nie jest angielski, dowód kompetencji w języku angielskim poprzez uznane kwalifikacje językowe w języku angielskim (wynik komputera TOEFL 213 / poziom IELTS 6.0) lub inne dowody uznane za odpowiednie, np. Studia pierwszego stopnia za pośrednictwem języka angielskiego, itp. W przypadku tych ostatnich kandydaci zostaną przesłuchani i mogą być zobowiązani do odbycia testu diagnostycznego prowadzonego przez szkołę


Pomoc finansowa

To filozofia UNYT, którą każdy powinien dążyć do uzyskania podyplomowego studiów uniwersyteckich i że żaden student nie powinien być odstraszany od stosowania wyłącznie na podstawie trudności ekonomicznych. Tak więc plan pomocy finansowej został ustanowiony w celu wspierania przyszłych studentów doskonałości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
14 - 30 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Albania - Tirana, Tirana County
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Albania - Tirana, Tirana County
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą