Magister prawa (LL.M.) w nas studiów prawniczych

Touro College Jacob D. Fuchsberg Law Center

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister prawa (LL.M.) w nas studiów prawniczych

Touro College Jacob D. Fuchsberg Law Center

LL.M. w Touro Program dla absolwentów prawa obcego jest trzecim najstarszym taki program w obszarze metropolitalnym Nowego Jorku, po tych z Kolumbii i New York University. Jest to program 27-kredytowej zaprojektowany, aby zapewnić uziemienie w Stanach Zjednoczonych prawoznawstwa, prawa i procedury. Program ma służyć potrzebom dwie odrębne grupy:

  • zagraniczni prawnicy kwalifikacjach mieszkający w USA, którzy mają nadzieję na wznowienie tutaj kariery prawnych zaczęli granicą.
  • adwokatów pochodzących z zagranicy, którzy szukają znajomości prawa amerykańskiego i instytucji prawnych, więc mogą wykorzystać tę wiedzę w swoich zagranicznych kariery prawnych.

Program, który kładzie nacisk na rozwój umiejętności analitycznych, był pierwszym w kraju do zaoferowania przebieg badań i pisania przeznaczone wyłącznie dla prawników zagranicznych, a także kurs poświęcony specjalnie do systemu prawnego USA. Charakterystyczne cechy programu to:

  • Opcjonalne kursy podstawowe badania na amerykańskich podmiotów prawnych: ustawy konstytucyjnej, własności, umowy, postępowania cywilnego oraz czynów niedozwolonych. W tych kursów, uwaga jest poświęcona głównych spraw, ale większość odczyty są komentarze do prawa. Zamiast tradycyjnego formatu JD, w których uczniowie czytają przypadki i omówić je w klasie, kursy badania prowadzone są w formie wykładów. Przedmioty te są testowane na egzaminie bar w Nowym Jorku. Kursy badania mogą być cenne dla chcących szybko znajomości danej dziedziny prawa amerykańskiego.
  • Możliwość "audyt" jeden kurs za semestr. Audyt pozwala student do udziału w kursie bez żadnych kosztów, a nawet podjąć egzamin, ale oczywiście nie liczą się do punktów potrzebnych do ukończenia szkoły. Kontrolowanie jeden kurs w semestrze w ciągu trzech semestrów może zwiększyć możliwości uczenia się o około 30%, bez żadnych dodatkowych kosztów.
  • Studenci, którzy celują w LL.M. Program może być uważane za w celu przeniesienia do programu JD.
  • Czesne jest pobierana na podstawie na kredyt.

Specyfika programu

Dwa z trzech wymaganych kursów, wprowadzenie do systemu prawnego USA (3 kredyty) oraz LL.M. Tutorial (2 punkty), są oferowane na 14 niedziele. Dwa kursy badania dwóch kredytów są zazwyczaj oferowane na wtorek lub czwartek wieczorem. Każdy kredyt jest równoznaczne z jednej godzinie klasie tygodniowo w semestrze 14 tygodni. Studenci uczyć się do trzech godzin, za każdą godzinę zajęć.

Minimalna liczba punktów za semestr dla studentów zaocznych jest siedem. Oznacza to, że studenci w niepełnym wymiarze godzin może rozpocząć naukę z dwóch wymaganych kursów w niedziele i jednego z pól badawczych we wtorek lub czwartek wieczorem. Program w niepełnym wymiarze godzin może przechodzić przez cztery semestry. Studenci uczestniczący w pełnym wymiarze czasu pracy może zakończyć program w zaledwie dwa semestry. Zagraniczni studenci (te dotyczące wiz studenckich F-1) są zobowiązane do podjęcia w pełnym wymiarze czasu ładowania przedmiotów. Studenci, którzy są stałymi mieszkańcami lub obywateli USA kwalifikują się do pożyczek federalnych.

Rekrutacja

Ten program jest dla studentów, którzy posiadają tytuł zawodowy prawa od instytucji edukacyjnych poza granicami Stanów Zjednoczonych. Instytucja edukacyjna musi być akredytowane i stopień musi spełniać wymogi akademickie do wejścia do zawodu prawnika w państwie, w którym instytucja się znajduje.

Studenci przyjęci do Master of Laws (LL.M.) w USA Nauk Prawnych dla absolwentów prawa zagranicznego programu może rozpocząć studia prawnicze albo wiosną lub semestrze zimowym. Czesne jest pobierana przez semestr godziny.

Studenci muszą pomyślnie zakończyć wymagania w zakresie i być przyznawane LL.M. Stopień ciągu 24 miesięcy od immatrykulacji. 24 spośród 27 punktów wymagana do LL.M. Stopień musi być fizycznie ukończona w kampusie Touro Law Center w Stanach Zjednoczonych.

Wymagania dla zastosowania obejmują:

Uwierzytelnione odpisy szkoły prawniczej
Wszyscy kandydaci muszą mieć ich transkrypcje szkoły prawniczej ocenione i poświadczone przez jedną z dwóch następujących usług:

Law School Admission Rady LL.M. Poświadczeń usługi montażowe
662 Penn St Box 8511
Newtown, PA 18940-8511
USA
Telefon: 215.968.1315
Fax: 215.504.1456
http://lsac.org/llm

Świat Usługi edukacyjne (WES)
Adres pocztowy
Zielony Station Bowling
PO Box 5087
Nowy Jork, NY 10274-5087
USA
Kurier Adres
64 Beaver Street, # 146
New York, NY 10004
USA
Telefon: 212.966.6311
Fax: 212.739.6100
www.wes.org

English Proficiency - Test z angielskiego jako języka obcego (TOEFL)

Badania amerykańskie prawo jest językiem intensywne, wymagające opanowania długich odczytów wykorzystujących prawną i świeckich angielskiego w współczesnych i archaicznych formach. Wszyscy kandydaci, dla których angielski nie jest językiem ojczystym musi złożyć oficjalne wyniki testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Wynik zbliża 240 (skala komputerowego opartego) lub 95 (skalę w oparciu o Internet) jest pożądane. Lawa Touro Kod instytucja jest 2902.

TOEFL Services Educational Testing Service
PO Box 6151
Princeton, NJ 08541-6151
USA
Telefon: 609.771.7100
TTY: 609.771.7714
Fax: 610.290.8972
www.toefl.org

Kwalifikacje do dopuszczenia do baru
Poza badaniem bar, istnieje charakter, fitness i inne kwalifikacje dla dopuszczenia do baru w każdej jurysdykcji Stanów Zjednoczonych. Wnioskodawcy są zachęcani do określenia wymagań dla jakiejkolwiek jurysdykcji, w której zamierzają starać się o przyjęcie przez kontaktowanie jurysdykcji. Adresy wszystkich odpowiednich agencji dostępne są za pośrednictwem Krajowej Konferencji Bar egzaminatorów.

New York State Board of Law egzaminatorów Certification
Przed rozpoczęciem programu, wszyscy kandydaci zainteresowani siedzi na egzamin bar są zachęcani do uzyskania certyfikacji swoich kwalifikacji z Państwowej Izby prawa egzaminatorów w Nowym Jorku. Zakończenie LL.M. Program nie gwarantuje dostępu do egzaminu adwokackiego. Kwalifikacja jest regulowana w części ze względu na charakter wcześniejszego badania prawnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
State Board of New York Law egzaminatorów
Corporate Plaza, Budynek 3
254 Washington Avenue Extension
Albany, NY 12203-5195
USA
Telefon: 518.453.5990
Fax: 518.452.5729
www.nybarexam.org

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 semestry
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Central Islip, New York
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Central Islip, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Central Islip, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą