Magister międzynarodowego prawa handlowego (LLM)

Vrije Universiteit Amsterdam

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister międzynarodowego prawa handlowego (LLM)

Vrije Universiteit Amsterdam

Master in International Business Law (LLM)

Program Master International Business Law jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie międzynarodowego biznesu i handlu. Program koncentruje się na prawnych aspektach transakcji handlowych, takich jak umowy redakcyjnymi, ubezpieczeń, gwarancji bankowych, kwestie upadłościowego i inwestycji. Studenci uczą się, że praktyka prawa międzynarodowego biznesu musi być ustawiony na tle przepisów stworzonych przez ustawodawców krajowych i międzynarodowych. Regulacji handlu i inwestycji ma zasadnicze znaczenie dla zwalczania potencjalnych negatywnych skutków globalizacji.

Program


Międzynarodowe prawo gospodarcze jest w pełnym wymiarze godzin, roczny program. Uczy się w całości w języku angielskim i składa się z kilku obowiązkowych kursów, zajęć fakultatywnych, które odkrywają różne dziedziny międzynarodowego prawa handlowego (w przypadku prawa podatkowego i prawa spółek instancji) i pracy magisterskiej.

Program składa się z:

  • Dwa dodatkowe utwory (24 WE):
    • Profil Transakcje
    • Profil regulacyjny
  • Obowiązkowe kursy (36 WE)


Kursy prowadzone są zarówno przez prawników i naukowców, i są skonstruowane w celu utworzenia zintegrowanego programu. Pierwsze kursy dostarczyć ogólnej podstawy prawnej, na której kursy, które następują zbudować w bardziej konkretnych dziedzinach prawa. W końcowym etapie będziemy pracować na pracy pod nadzorem profesora.

Stopień magistra w ustawie (LLM) jest przyznane studentom, którzy zadowalająco uzyskać minimum 60 punktów. Obejmuje pisania pracy magisterskiej, że studenci będą obecni na zakończenie programu. Znaczna liczba kursów są prowadzone zarówno przez profesorów i praktyków prawa. Dyrektor Programu będzie monitorować wydajność uczniów w trakcie trwania programu.

Perspektywy kariery


Studenci, którzy ukończyli programu studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego prawa może pracować jako działalności zawodowej prawników biznesowych, w domu rad dla firm, urzędników państwowych, kadry kierowniczej, specjalistów prawnych dla międzynarodowego (międzyrządowego), organizacji etc. Absolwenci znaleźli pracę w międzynarodowych kancelariach prawniczych, banków i międzynarodowych firm księgowych. Inni prowadził karierę jako doradca prawny w instytucji rządowych i organizacji międzynarodowych. Liczba studentów zdecydowało się rozwijać swoje umiejętności akademickich dalej realizuje doktorat.

Warunki przyjęć

  • Wnioskodawcy muszą posiadać co najmniej tytuł licencjata w ustawie.
  • Kandydaci, którzy nie spełniają wyżej podane wymagania są również zachęcani do zastosowania, pod warunkiem że mają solidne wykształcenie akademickie i duże doświadczenie w dziedzinie prawa.
  • Wymagania dotyczące biegłości językowej: Vrije Universiteit Amsterdam wymaga od wszystkich kandydatów do podjęcia angielskiego test i złożyć swój wynik jako część aplikacji. Wyjątki są dla studentów, którzy ukończyli naukę w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Nowej Zelandii czy Australii. Na holenderskich studentów lub już przebywających w Holandii jest to możliwe do podjęcia instytucjonalnego egzaminu TOEFL, że VU Amsterdam oferuje.


Poprzednia edukacji w porównaniu do i cenione przez system porównania UK NARIC i, jeśli to konieczne, przez porównanie i zatwierdzenie programów NUFFIC. Szczególnie studenci z krajów spoza UE powinien być czynnikiem w możliwość, że stopień stosownej licencjackie Prawo nie może być wystarczające, aby wejść w ten program LLM, a ich stosowanie może doprowadzić do odrzucenia. Wydział Prawa nie oferuje żadnych programów pre-master.

Wstęp Rada będzie trzeba, aby otrzymać kompletny plik w każdej chwili, aby utrzymać dobry przegląd wszystkich wnioskodawców i być w stanie zrobić dobre porównanie między wnioskodawców. Ponadto, w razie wątpliwości forum Wstęp może czynnik innych dokumentów w aplikacji, aby podjąć ostateczną decyzję. Niekompletna dokumentacja i pliki przekazane po terminie nie mogą być brane pod uwagę.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,984 EUR
dla studentów EOG; 13.400 € dla spoza EOG
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Locations
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for international students
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą