Filter
MBA
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów MBA Wielka Brytania

Osób poszukujących studia prawnicze MBA powinien starać się te programy, które zaspokajają konkretne potrzeby i kwalifikacji. Programy mogą wymagać pewnej ilości rzeczywistych doświadczeń zawodowych przed przyjęciem do szpitala, podczas gdy inni często pozwalają licencjat jako kwalifikacji przed rozpoczęciem mistrzów.

LLM pozwala legalnie tussles arbitrażu w każdej dziedzinie specjalizacji zawodowej. Master of Law daje bogactwo wiedzy, większość ludzi, którzy kończą tego stopnia może specjalizować się w każdej dziedzinie obrony prawnej.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

MBA Wielka Brytania - Weź MBA Wielka Brytania. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. ... [+]

MBA @ BGS od 2500 funtów

MBA w Business Law

&nbsp

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. Drugi termin powinien umożliwić studentom uzyskanie zrozumienia systemów prawnych w praktyce i teorii w sektorze biznesu i umiejętność formułowania pisemne i ustne argumenty na temat aktualnych wydane biznesu i prawa.

Program MBA składa się łącznie z ośmiu modułów każdy dotyczy innego tematu biznes / zarządzania z międzynarodowymi orientacji biznesowej. Nauczania i uczenia tego programu jest realizowane poprzez wykłady, seminaria, kursy, wycieczki i samokształcenie.Nauczanie i uczenie się na temat programu dalszych ożywiane przez aktywnych badań pracowników, w szczególności w ogólnych obszarach biznesowych i teorii zarządzania. Program MBA jest o łącznej wartości 180 punktów. ... [-]

Wielka Brytania Birmingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku