Programy MBA, Szukaj najlepszych programów MBA tutaj! - MBA

Programy MBA, Szukaj najlepszych programów MBA tutaj! - MBA

Magister prawa

Masters of Business Administration w stopniu Prawo daje indywidualne narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces w świecie doradcy korporacyjnego. Ostrość będzie opierać się na umowach korporacyjnych, jak również prawa konstytucyjnego, prawa międzynarodowego, prawa, finansów przedsiębiorstw i wielu innych tematów.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Programy MBA: Szukaj tutaj programów MBA. Wszystkie informacje o szkole i MBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt MBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej

Mba W Biznesie Prawa

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2018 Wielka Brytania Birmingham + 1 więcej

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. [+]

MBA @ BGS od 2500 funtów

MBA w Business Law

&nbsp

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. Drugi termin powinien umożliwić studentom uzyskanie zrozumienia systemów prawnych w praktyce i teorii w sektorze biznesu i umiejętność formułowania pisemne i ustne argumenty na temat aktualnych wydane biznesu i prawa.

Program MBA składa się łącznie z ośmiu modułów każdy dotyczy innego tematu biznes / zarządzania z międzynarodowymi orientacji biznesowej. Nauczania i uczenia tego programu jest realizowane poprzez wykłady, seminaria, kursy, wycieczki i samokształcenie.Nauczanie i uczenie się na temat programu dalszych ożywiane przez aktywnych badań pracowników, w szczególności w ogólnych obszarach biznesowych i teorii zarządzania. Program MBA jest o łącznej wartości 180 punktów. ... [-]