Programy MBA, Szukaj najlepszych programów MBA tutaj! - MBA

Programy MBA, Szukaj najlepszych programów MBA tutaj! - MBA

Magister prawa

Jeśli jesteś zainteresowany w zakresie prawa gospodarczego, MBA może być to, czego potrzebujesz, aby wziąć swoją karierę na nowe wyżyny. Czy masz trochę zajęć z zakresu prawa, lub dopiero zaczynasz, skupiając swój wzrok na MBA to świetny pomysł.

Jakie są korzyści z MBA w Business Law?

MBA w Business Law daje wiedzę i referencje do poruszania się w sferze biznesu, jak i prawa. Biznesmeni i menedżerowie mają tendencję do wyświetlenia tych, którzy posiadają dyplom MBA w Business Law jako posiadające więcej wiedzy ze względu na rygorystyczne wymogi tego programu MBA. Również mają tendencję do poruszania się wyżej w organizacji biznesowej z tego prawa i zaawansowanym stopniu biznesu.

Co MBA w Business Law polega?

Typowy MBA w Business Law obejmuje szereg kursów w biznesie, w tym finansów, zarządzania i etyki, a także transakcji międzynarodowych. Specyfika MBA w Business Law jest skupienie się na prawa, które kursy, takie jak prawa bankowego, prawa handlowego, podstaw prawnych stosowanych finansów, oraz fuzji i przejęć.

Jakie są wymagania MBA w Business Law?

Które mają być dopuszczone do programu MBA w większości szkół należy posiadać tytuł licencjata lub pokrewnych stopnia z akredytowanych instytucji lub mieć wiele zajęć wypełniony zgodną stopień Bachelor 's. Preferowane jest doświadczenie w dziedzinie biznesu lub w prawo, ale nie musi.

Ile to będzie kosztować podjąć studia MBA w Business Law?

Opłaty obejmujące MBA w Business Law może różnić się od jednego kraju do drugiego. Ważne jest, aby znaleźć akredytowanego programu, który ma rozsądny plan czesnego, tak aby można było zrównoważyć budżet czesnego z resztą koszty utrzymania.

Którego kariera z MBA w Business Law?

Ukończeniu MBA w Business Law pozwoli Ci rozpocząć karierę w praktyce międzynarodowej korporacji, rozwoju międzynarodowego, nauki, biznesu i polityki.

Jak zapisać się na MBA w Business Law?

Jeśli jesteś zainteresowany w ustawie Degree, ale mają połączenie z dziedziny Biznesu MBA w Business Law jest właśnie dla Ciebie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

 

 

Czytaj więcej

MBA / Juris Doctor (JD)

University of Pittsburgh: Joseph M. Katz Graduate School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2017 Stany Zjednoczone Pittsburgh

Dopuszczenie do tego programu wspólny stopni jest zazwyczaj przyznawane albo przed uczęszczających do szkoły Katz Biznesu i Szkole Prawa lub w trakcie pierwszego roku studiów w szkole prawniczej. [+]

MBA / Juris Doctor (JD)

Dopuszczenie do tego programu wspólny stopni jest zazwyczaj przyznawane albo przed attenxding Szkołę Katz Biznesu i Szkole Prawa lub w trakcie pierwszego roku studiów w szkole prawniczej. W wyjątkowych przypadkach i za zgodą, jednak uczniowie mogą zwrócić się do MBA / JD programu po ukończeniu drugiego roku studiów prawniczych. Czasami, student rozpocznie studia w Szkole Katz przed nałożeniem na MBA / JD programu. Takie studenci mogą zwrócić się do wspólnego programu stopni podczas pierwszego semestru studiów. Jedną z głównych korzyści jest to, że to, co zwykle ma pięć lat (dwie z MBA, trzy prawa) jest zredukowana do 3,5 roku. Oznacza to znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.Katz może było to możliwe, ponieważ oferuje 11-miesięczny program MBA. Aby się dać zapisać w tym programie wspólne stopni, wnioskodawcy muszą złożyć oddzielne wnioski i przyznać się zarówno do Uniwersytetu w Pittsburghu Prawa i do Katz Schooego l. Oddzielny joint-stopień aplikacja program musi być wypełniony i kopią dla każdej szkoły. GMAT i wyniki LSAT są wymagane dla wszystkich wnioskodawców. Wspólny komitet przyjęć, składający się z wykładowców z obu szkół, albo będzie przyznać lub odmówić dopuszczenia do MBA / JD programu. Wnioski do programu wspólnego stopni można znaleźć na każdej szkoły.... [-]


Mba W Biznesie Prawa

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2017 Wielka Brytania Birmingham + 1 więcej

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. [+]

MBA @ BGS od 2500 funtów

MBA w Business Law

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. Drugi termin powinien umożliwić studentom uzyskanie zrozumienia systemów prawnych w praktyce i teorii w sektorze biznesu i umiejętność formułowania pisemne i ustne argumenty na temat aktualnych wydane biznesu i prawa.

Program MBA składa się łącznie z ośmiu modułów każdy dotyczy innego tematu biznes / zarządzania z międzynarodowymi orientacji biznesowej. Nauczania i uczenia tego programu jest realizowane poprzez wykłady, seminaria, kursy, wycieczki i samokształcenie.Nauczanie i uczenie się na temat programu dalszych ożywiane przez aktywnych badań pracowników, w szczególności w ogólnych obszarach biznesowych i teorii zarządzania. Program MBA jest o łącznej wartości 180 punktów. ... [-]