Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA, Szukaj najlepszych programów MBA tutaj! - MBA

Osób poszukujących studia prawnicze MBA powinien starać się te programy, które zaspokajają konkretne potrzeby i kwalifikacji. Programy mogą wymagać pewnej ilości rzeczywistych doświadczeń zawodowych przed przyjęciem do szpitala, podczas gdy inni często pozwalają licencjat jako kwalifikacji przed rozpoczęciem mistrzów.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Programy MBA: Szukaj tutaj programów MBA. Wszystkie informacje o szkole i MBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt MBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. ... [+]

MBA @ BGS od 2500 funtów

MBA w Business Law

&nbsp

Nasze MBA w Business Law zapewnia studentom podstawowej wiedzy i zrozumienia biznesu i zdolność do Specjalizujemy się w tematy prawa w trakcie drugiej kadencji. Drugi termin powinien umożliwić studentom uzyskanie zrozumienia systemów prawnych w praktyce i teorii w sektorze biznesu i umiejętność formułowania pisemne i ustne argumenty na temat aktualnych wydane biznesu i prawa.

Program MBA składa się łącznie z ośmiu modułów każdy dotyczy innego tematu biznes / zarządzania z międzynarodowymi orientacji biznesowej. Nauczania i uczenia tego programu jest realizowane poprzez wykłady, seminaria, kursy, wycieczki i samokształcenie.Nauczanie i uczenie się na temat programu dalszych ożywiane przez aktywnych badań pracowników, w szczególności w ogólnych obszarach biznesowych i teorii zarządzania. Program MBA jest o łącznej wartości 180 punktów. ... [-]

Wielka Brytania Birmingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku