Llm w prawie amerykańskim

Wake Forest University School of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Llm w prawie amerykańskim

Wake Forest University School of Law

Wake Forest Law University Szkoła Prawa LL.M. program studiów jest przeznaczony przede wszystkim do międzynarodowych prawników i studentów, którzy posiadają pierwszy stopień prawa z ich krajów pochodzenia i chęć zwiększenia ich kariery prawnej, studiując prawa Stanów Zjednoczonych. Funkcje programu obejmują :

  • A jeden rok w pełnym wymiarze czasu tok studiów rozpoczynając w semestrze zimowym. Studenci mogą zdecydować o przedłużeniu kursu studiów dłużej niż rok ze zgodą.
  • Kurs studiów, który zachęca studentów do dążenia do indywidualnych zainteresowań poprzez badania i zajęcia.
  • Wspierające program mentoringu, który zawiera zarówno JD i talenty Wake dedykowanego wydziału . Szkoła Prawa Wake Forest od ponad dziesięciu lat oferuje silne programy międzynarodowe, a wielu wykładowców jest ekspertami w kwestiach prawa międzynarodowego.

LL.M. program na Wake Forest University School of Law ma długą tradycję przygotowania absolwentów do znaczącej roli przywódców. Jego absolwenci to wybitni pełnomocnicy, sędziowie, urzędnicy państwowi, adwokaci, doradcy generalni i kandydaci SJD. Absolwenci powracają do swoich krajów, aby wznowić lub przyspieszyć karierę w prawie korporacyjnym, polityce publicznej, postępowaniu sądowym, służbie publicznej, bankowości inwestycyjnej i wielu innych specjalnościach związanych z prawem międzynarodowym.

LLM Academics

W Wake Forest School of Law globalizacja prawa stymulowała rosnące zaangażowanie szkoły prawniczej w międzynarodowe studia prawnicze. Oprócz tradycyjnych kursów z dziedziny prawa admiralicji i prawa morskiego, międzynarodowego prawa publicznego oraz konfliktów prawniczych (prawo prywatne prywatne), nasz program obejmuje kursy dotyczące międzynarodowych transakcji handlowych, prawa porównawczego, konstytucyjnego prawa konstytucyjnego, prawa Unii Europejskiej, prawa imigracyjnego, międzynarodowego prawa handlowego, międzynarodowych praw człowieka i międzynarodowego prawa ochrony środowiska. LL.M. studenci mogą kontynuować studia i kierować badaniami w dziedzinie prawa, która ich interesuje. Podczas programu LL.M. studenci są uprawnieni do uczęszczania na kursy będące częścią tradycyjnego programu nauczania w Stanach Zjednoczonych, a nasi uczniowie często uczęszczają do tych samych klas z uczniami z pierwszego, drugiego i trzeciego roku studiów. Zachęcamy wysoko wykwalifikowanych absolwentów prawa zagranicznego do amerykańskiego systemu prawnego i zawodu, aby zgłosić się do School of Law of Wake Forest. Nasz program oferuje bardzo szeroki program nauczania, który okaże się nieoceniony prawnikom, którzy pragną wzmocnić swoją karierę zawodową, studiując prawa USA

Planowanie kariery

LL.M. studenci z Wake Forest University School of Law mogą korzystać z usług oferowanych przez Biuro Kariery i Rozwoju Zawodowego . W związku z Urzędem Międzynarodowych Studiów Absolwenckich, LL.M. studenci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach dotyczących pisania CV, listów motywacyjnych, staży, itp. Ponadto, Wake Forest University School of Law jest członkiem International Student Interview Program (ISIP), który zapewnia LL.M. studenci mają okazję rozmawiać z kilkoma największymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi i firmami. Każdego roku Uniwersytet Wake Forest LL.M. studenci są wybierani do udziału w procesie wywiadu w Nowym Jorku. Po zapisaniu się do programu LL.M. studenci otrzymują dostęp do naszych staży, które są aktualizowane corocznie z nowymi możliwościami.

Kwalifikacja do przyjęcia

LL.M. stopień w prawie amerykańskim jest rocznym programem studiów, skierowanym przede wszystkim do międzynarodowych prawników i studentów, którzy posiadają pierwsze dyplom ukończenia studiów wyższych z ich krajów pochodzenia i chcą zwiększyć swoje studia nad amerykańskim prawem w Stanach Zjednoczonych. Aby zakwalifikować się do udziału w programie , LL.M. wnioskodawcy muszą:

  • Uczy się pierwszego stopnia prawa z akredytowanej szkoły prawniczej w swoim kraju.
  • Podaj wynik TOEFL 600 w teście na papierze lub 100 w teście internetowym. Rozważymy przyznanie zwolnienia z wymogu TOEFL, jeśli pochodzisz z kraju anglojęzycznego, uzyskałeś stopień prawniczy w kraju mówiącym po angielsku lub uzyskał wcześniejszy stopień naukowy w Stanach Zjednoczonych. Wnioskodawcy, których punktacji TOEFL jest nieco poniżej tego minimum, może zostać dopuszczony warunkowo. Wnioskodawcy będą zobowiązani do ukończenia zatwierdzonego kursu języka angielskiego jako drugiego języka i przedstawić zaktualizowany wynik egzaminu TOEFL.

LL.M. decyzje wstępne opierają się na kilku czynnikach obejmujących doświadczenie akademickie i zawodowe, listy polecające, znajomość języka angielskiego kandydata oraz zdolność kandydata do podniesienia akademickiej i geograficznej różnorodności zajęć.

Aplikuj teraz!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Wake Forest University School of Law
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Winston-Salem, North Carolina
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Winston-Salem, North Carolina
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą