LLM przez zajęć i raportu z badania (LLM)

University of the Witwatersrand

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LLM przez zajęć i raportu z badania (LLM)

University of the Witwatersrand

Program LLM jest odpowiedni dla absolwentów prawa i prawników, którzy są zainteresowani badaniami i pisania, a którzy mają czas, a także zdolność do podejmowania dość rozległe badania prawnej na zaawansowanym poziomie akademickim. Ze względu na wymagający charakter składnika badawczego, wejście do programu ogranicza się do wnioskodawców z doskonałą wyniki w nauce w LLB. Istnieją jednak alternatywne trasy wjazdu dla wnioskodawców, którzy są w stanie wykazać ich przydatność dla programu.

Elementem zajęć składa się z czterech kursów, które mogą zostać podjęte w specjalistycznej dziedzinie lub w dziedzinie ogólnej. Część badawcza składa się z kursu obecności w Metodologii Badań dwa eseje naukowe 5 000 słów każdy i raport z badań 10 000 słów.

Zalety programu:

LLM przez Zajęć jest doskonałym sposobem na budowanie wiedzy w konkretnej dziedzinie prawa, a tym samym zwiększenie własnego rynkową jako prawnik. Przez doskonalą swoje umiejętności badawczych i pisania, LLM daje prawnikom narzędzia, których potrzebują, aby pogłębić swoją wiedzę prawną w całej ich karierze. Te umiejętności pozwolą im przyczynić się do wzrostu wiedzy w środowisku prawnym i budować swoją reputację jako eksperci w poszczególnych dziedzinach interesu prawnego.

Curriculum Outline:

Połączenie tematów podjętych na LLM przez zajęć i Raport z badań zależy od wybranej dziedzinie. Programy są oferowane w następujących dziedzinach:

Ogólny Jest to najbardziej elastyczny pola, dzięki czemu studenci cztery pola wyboru z jednego z innych dziedzinach.

Prawo handlowe i biznesowe Catering do prawnika biznesu, który wymaga specjalistycznej wiedzy w wysoce konkurencyjnym dziedzinie prawa, w tym polu pozwala studentom do wyboru cztery kursy z zakresu podmiotów gospodarczych.

Prawo spółek To pole jest bardzo popularnym celem prawników handlowych, którzy chcą skupić się na prawie spółek, w szczególności.

prawo ochrony środowiska To rosnące i ekscytujące pole oferuje prawnikom możliwość specjalizacji w prawie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Na rzecz praw człowieka i sądowe Prawa człowieka i sporów publiczno zainteresowanie jest w czołówce rozwoju prawnej na całym świecie. Pole to daje prawnikom praktyczne, jak również wiedzę teoretyczną potrzebną do wykonywania zawodu w tym tętniącym życiem dziedzinie prawa.

Informacja i komunikacja Prawo To pole oferuje nowatorskie ekspertyzy prawników zainteresowanych rozległych technologicznych zaliczek w ostatnich dwóch dekadach.

Prawo międzynarodowe Pole to daje prawnikom doskonałe zrozumienie prawa międzynarodowego publicznego i jej znaczącym wpływie na naszym zglobalizowanym świecie.

Międzynarodowego prawa gospodarczego (wcześniej Międzynarodowe Prawo i Ekonomia) To pole przygotowuje prawników dla satysfakcjonującej kariery zawodowej w handlu międzynarodowym poprzez pogłębienie ich wiedzy na temat prawa i ekonomii globalnych stosunków handlowych.

Uwaga: Studenci, którzy nie ukończyli ekonomię na trzecim roku studiów licencjackich musi wypełnić Mandela Instytut Ekonomii kurs dla ustawy, oprócz wymaganych kursów dla tej dziedzinie.

Prawo pracy Dynamiczny charakter rynku pracy i jego regulacji przedstawia wieczystego wyzwanie dla prawnika. To pole udostępnia prawnikom wiedzy up-to-the-minute Południowej Afryki prawa pracy i daje im narzędzia, których potrzebują, aby poradzić sobie z przyszłego rozwoju prawa w tym obszarze.

Prawo Pensjonaty To pole odpowiedzi na potrzeby z praktyką specjalistycznego kształcenia w obszarze prawa, że ​​widział ogromny wzrost w ciągu ostatniej dekady.

Prawo podatkowe To pole bazuje na znakomitej reputacji Szkoły Wyższej Dyplom w prawie podatkowym, które skutecznie zastępuje.

Daty zamknięcia:

  • 31 sierpnia 2015 (międzynarodowe studenci)
  • 30 września 2015 (RPA studenci)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą