Stopień LL.B to trzyletni kurs studia w studium prawa irlandzkiego. Oczywiście jest poziom 8 stopni, który jest zatwierdzony przez Szanownego Towarzystwa króla zajazdy dla tych, którzy chcą na dalsze studia i karierę jako adwokat. Jest również zatwierdzony przez Law Society of Ireland dla tych, którzy chcą na dalsze studia i karierę adwokata.

Ten stopień prawo będą interesujące dla tych, którzy mają silne poczucie sprawiedliwości, które posiadają umysł pytające i cieszyć identyfikacji i stosowania rozwiązań problemów. Stopień LL.B na korzyści Niezależne College Dublin z zatwierdzaniem i silnym wsparciu Law School na Uniwersytecie w Bristolu w zachodniej Anglii, Bristol jednym z czołowych szkół prawniczych w Wielkiej Brytanii. Oczywiście jest dostarczana przez zespół entuzjastów i doświadczonych nauczycieli. Ponadto charakter wielkości klas zachęca interaktywną i dyskursywne podejście do badania prawa.

Treść kursu / Struktura

Stopień jest dostarczana w ciągu trzech lat w pełnym wymiarze czasu i podstawy wieczorem. Zazwyczaj studenci będą zobowiązani do ukończenia czterech modułów rocznie w ciągu dwóch semestrów 12 tygodni dydaktycznych.

Wymagania kwalifikacyjne

Uczelnia określa również minimalne wymagania dla wszystkich programów studiów, w celu zapewnienia, że ​​studenci mają niezbędną wytrzymałość akademickiego do pomyślnej realizacji programu. Minimalne wymagania dla wszystkich pierwszych studiów w Kolegium są określone poniżej: Minimalne wymagania kwalifikacyjne: Aby zostać przyjętym do programu, uczniowie muszą uzyskać 300 Pozostawianie punktów certyfikatów. Więcej szczegółów na temat przyjęcia, prosimy o kontakt z Biurem Przyjęć Kolegium.

Kandydaci z innych kwalifikacji lub doświadczenia: Zapraszamy wnioski od tych, którzy nie mają warunków wjazdu opisane tutaj. Uniwersytet będzie rozpatrywała wnioski na podstawie dowodów doświadczeń osobistych, zawodowych i edukacyjnych, które wskazują na zdolność przez kandydata do spełnienia wymagań stopnia. Chcemy dać tacy wnioskodawcy każdą okazję, aby pokazać, że mają motywację i zdolność do osiągnięcia sukcesu w wybranej programu studiów

Data rozpoczęcia

Września 2015

Opłaty

Pełny Czas: Studenci UE: 4750 € rocznie (opcje plan płatności są dostępne)

Oszacowanie

Każdy moduł jest oceniana za pomocą trzy godziny badania zamkniętej książki pod koniec roku akademickiego tj maju. Poprawkowego możliwości są dostępne w sierpniu. Rachunki egzamin końcowy dla typowo 75% łącznych znaków. Zazwyczaj, pozostałe 25% dostępnych znaków jest dostępny dla pomyślnego zakończenia pisemnej zajęć, który jest przygotowywany przez cały rok akademicki.

Kariera

Wielu absolwentów LLB pracują w charakterze zarówno adwokatów lub adwokatów. Stopień jest zatwierdzone przez profesjonalnych organów obu.

Adwokat. Absolwenci programu LLB są kwalifikacje do zasiadania do egzaminu końcowego - pierwsza część (Fe1). Absolwenci LLB zakończy modułów we wszystkich ośmiu egzaminów wstępnych: prawa konstytucyjnego, prawa karnego, prawa o czynach niedozwolonych, prawa nieruchomości, ustawa z Equity i trustów, prawa zobowiązań, prawa spółek i prawa UE.

Adwokat. Absolwenci LLB są zatwierdzone siedzieć egzaminy na programie barrister prawny stopni na Szanownego Towarzystwa króla zajazdy. Aby być tak akredytowanych absolwenci muszą wykonać następujące podstawowe moduły w ramach stopnia: prawa nieruchomości, prawa spółek, prawa z Equity i trustów, prawa UE, prawoznawstwa i prawa administracyjnego.

Absolwenci LL.B w prawie irlandzkim może również prowadzić szkolenia jako radca prawny w Anglii i Walii. Posiadacze akredytowanych studiów prawa są uprawnione do stosowania i siedzieć Legal Practice Course (LPC) w Wielkiej Brytanii. W przeciwnym razie, studenci mogą wziąć Graduate Diploma in Law (GDL) przed wniosku o wpis do LPC. Normalnie, absolwenci Irish LL.B będzie musiał zarejestrować się, a następnie ubiegać się o zwolnienia z Law Society Anglii i Walii na podstawie poszczególnych modułów zakończonych w ramach LL.B w celu zakwalifikowania się do zasiadania LPC.

Podczas gdy każdy wniosek oceniany jest oddzielnie, obok absolwentów Irish LL.B w Niepodległych College Dublin przyznano zwolnienia we wszystkich, ale dwóch przedmiotów z GDL - Prawa Administracyjnego i angielskim działki ustawy. Zakończenie tych dwóch przedmiotów GDL może wtedy uprawnia absolwentów do podjęcia LPC. Każdy student zainteresowana prowadzeniem tej trasy w kierunku kwalifikacji powinien najpierw skonsultować się z solicitor Regulation Authority (SRA).

Inne Kariera

Stopień prawo przewiduje absolwent z unikalnym zestawem uniwersalnych umiejętności. W szczególności absolwenci programu rozwijania doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej, jak również umiejętności krytycznej analizy i debaty. Absolwenci programu są realizowane kariery w bankowości, usług finansowych, administracji publicznej, i tak dalej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Independent College Dublin »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 EUR
rocznie (UE)
Wg lokalizacji
Wg daty