Ll.m. Z prawa i technologii

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ll.m. Z prawa i technologii

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Mistrza Prawa (LL.M.) to zaawansowany program studiów prawnych, który jest dostosowany do potrzeb indywidualnego ucznia. LL.M. kandydatów, prowadzony przez wydział ekspertów, plan studiów w jednej z następujących stężeniach: prawo i technologia, papierów wartościowych prawo lub porównawczy i prawem międzynarodowym. Zagraniczne LL.M. Studenci mają możliwość kontynuowania programu nauczania, który pomaga przygotować się do egzaminu w Stanach Zjednoczonych, a także zdobyć szerokie zrozumienie amerykańskiego systemu prawa. Dzięki obszernym programom nauczania, LL.M. Kandydaci podnoszą swoją wiedzę do praktyki dzięki zdobywaniu znacznej wiedzy w wybranej dziedzinie specjalizacji, a także doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie prawnego badania, analizy i pisemnego prawa w Stanach Zjednoczonych.

Zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości edukacji prawnej w coraz bardziej globalnym społeczeństwie, Columbus School of Law oferuje swoim LL.M. Studia dla absolwentów amerykańskich i szkół prawa obcego. Przez ponad 100 lat, szkoła prawa wyszkolił wielu z najwybitniejszych prawników i sędziów narodu. W kancelariach, federalne i lokalne rządu, sądownictwa i sektora publicznego, nasi absolwenci są uznane za ich wiedzy, kompetencji i praktyki etycznej. Zgodnie z naszą misją katolicką, Columbus School of Law wpaja swoim studentom dążeniu do sprawiedliwości społecznej i głębokiego obowiązek zastosować swoją wiedzę prawniczą i umiejętności do promowania dobra wspólnego.

LL.M. W dziedzinie prawa i technologii

Stężenie w prawo i technologia zapewnia specjalistyczną wiedzę w zakresie uregulowań prawnych dotyczących branży telekomunikacyjnej, elektronicznej masowego przekazu, bezprzewodowych usług telekomunikacyjnych i technologii cyfrowych, FCC praktyk i procedur, transakcje dotyczące własności intelektualnej, praw autorskich i patentowych, pierwsza poprawka wyzwania dla mediów.

prawo

Test Columbus School of Law znajduje się w naszej stolicy, centrum prawnym i politycznym Stanów Zjednoczonych. Washington, DC jest również hub dla rządowych i pozarządowych organizacji międzynarodowych. Studenci mogą skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie Waszyngton ma do zaoferowania ze względu na nasze dogodne położenie oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 - 36 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Washington, District of Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą