LL.M w prawie energetycznym i zasobów naturalnych

Informacje ogólne

Opis programu

LL.M w prawie energetycznym i Zasobów Naturalnych

LL.M w Energy & Natural Resources programu Prawo składa się z pełnego toku studiów na dwa semestry od sierpnia do maja każdego roku. Stopień LLM wymaga minimum 24 punktów z minimalną średnią ocen zbiorczego 2,0 w ​​skali 4-stopniowej. Oczekuje się, że studenci do ukończenia kursów w zakresie badań energii, analiza i piśmie; Prawo (podstawowe i zaawansowane), ropy naftowej i gazu; Środowiska lub międzynarodowego prawa ochrony środowiska; Prawo administracyjne i zmiany klimatyczne.

Ponadto, uczniowie będą wybierać z innych kursów w Kolegium Zrównoważonej Energii i Zasobów prawa (Law SERL) programu nauczania, takich jak Regulacji Energetyki; Prawo wodne; Międzynarodowy energetyki i zasobów naturalnych Prawo; i Zasobów Naturalnych i federalne prawo ochrony środowiska na Ziemiach. Zagranicznych wyszkolonych kandydatów LLM stopnia zapisać również w trakcie jednego semestru zaprojektowane do wprowadzania prawa w USA.

Uczniowie są zaproszeni do wyboru do wyboru z jednego z wielu kursów w TU College of Law oraz innych działów absolwent Uniwersytetu Tulsa, takich jak kolegia biznesowych i technicznych.

Jest to program studiów, który rozpoczyna się 24 kredyt na kampusie w połowie sierpnia każdego roku. Wszyscy studenci są wymagane uczestniczyć multi-dzień "Podstawy Nauk Prawnych" orientacji przed rozpoczęciem nauki w sierpniu.

Ostatnia aktualizacja Lis 2014

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Tulsa College of Law, a private institution with a total enrollment of less than 400, offers legal education opportunities to JD, LLM, joint degree, and certificate candidates for le ... Czytaj więcej

The University of Tulsa College of Law, a private institution with a total enrollment of less than 400, offers legal education opportunities to JD, LLM, joint degree, and certificate candidates for leadership and academic excellence. Pokaż mniej