Bachelor in Law (LLB)


Nasz flagowy stopień LLB wyróżnieniem Prawo pomogą stworzyć podstawy dla udanej kariery jako prawnika, adwokata lub innego zatrudnienia związanych z prawem. To tylko studia licencjackie, które oferuje studia prawnicze na nabycie prawa do zwolnienia z etapu edukacji zawodowej akademickiego prawnej, uznanej przez Wspólny Akademickiego Stage Zarządu Solicitors Regulation Authority (SRA) i Bar Standards Board (BSB).

Wysoki odsetek naszych wykładowców są zakwalifikowane jako radców prawnych, adwokatów, lub zarówno w Wielkiej Brytanii i innych krajach, a będziesz korzystać z ich doświadczenia i wiedzy ekspertów.

Na stopień LLB wyróżnieniem Prawo zyskasz doskonałe przygotowania w dziedzinie prawnych i podmiotów fundamentowych. Będziesz także mieć możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy w takich dziedzinach jak prawo pracy. W pierwszym roku można również zbadać prawne umiejętności badawczych i mają okazję wziąć udział w spornym. Absolwenci naszych stopni Prawo przeszli do pracy dla firm, w tym American Airlines, Charsley HarrisonLLP i Santander.

Studenci, którzy ukończyli co najmniej niższym wyróżnieniem drugiej klasy będą zagwarantowane miejsce w Kolegium Prawa do podjęcia praktyki golfowe prawna (kolejny etap na drodze do przekształcenia adwokat). 

Praca


Absolwenci mogą studiować LPC (kolejnym etapem na drodze do zostania adwokatem) lub BPTC (kolejny etap na drodze do przekształcenia adwokatem). Wielu studentów z wejściem na pokład na studia prawnicze zostaną rozważa karierę jako radca prawny lub adwokat po ukończeniu studiów. Absolwenci również zbadać możliwości w karier biznesowych, organizacji charytatywnych, zarządzania lub administracji lub legally- dziedzin pokrewnych takich jak pracy asystentów prawnych. Nasi absolwenci przeszli do pracy dla wielu organizacji, w tym Duncan Lewis, Julian Young & Co, H & M Solicitors i więcej.

Wymagania kwalifikacyjne


Dla LLB normalnie składania ofert na około 300 punktów taryfowych i dla BA wyróżnieniem Prawo normalnie składania ofert na około 260 punktów taryfowych lub mniej, jeśli masz tylko dwa poziomy na plus GCSE matematyki i języka angielskiego w stopniu C lub powyżej. Zaawansowane Progresja Dyplomy na Odpowiednik powyżej. Jak mamy wspólny pierwszy rok dla LLB i BA wyróżnieniem ustawy, możliwe jest dla studentów, którzy osiągnęli szczególnie silne znaki przenieść z ustawą BA wyróżnieniem w LLB na koniec pierwszego roku.

Międzynarodowe wymogi wejścia


Akceptujemy równowartość wyżej uznanej za granicą kwalifikacji, aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań z danego kraju można znaleźć dalsze informacje pod wsparcie w swoim kraju. Szczegółowe informacje na temat innych równoważnego, że Middlesex akceptuje zobacz wymagania wstępne.

Wymagania języka angielskiego


Musisz mieć kompetencje w języku angielskim i zwykle wymagają Klasa C GCSE lub równoważne kwalifikacje. Najczęstsze Wymagania językowe dla studentów zagranicznych są IELTS 6.0 (z minimum 5.5 na wszystkich czterech elementów) lub TOEFL internetowy oparty 72 (z co najmniej 17 w słuchania i pisania, 20 w mowie i 18 w czytaniu).

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Middlesex University London »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
3 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
- Wielka Brytania i UE; 10.400 £ - dla UE
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa