Read the Official Description

Stopień wszystkich kierunków studiów licencjackich jest Bachelor of Laws (LL) Kursy badania kwalifikują absolwentów do zadań w gospodarce w sposób praktyczny. Studenci uzyskać kwalifikacje na stanowiska kierownicze, przede wszystkim w średnich przedsiębiorstwach, które wymagają połączenia prawnego, jak również kompetencje gospodarcze w tym samym czasie i tylko z jedną osobą.

Kooperacje z firmami w regionie, podczas projektów i praktyk zawodowych umożliwiają absolwentów do podjęcia pracy na stanowiskach kierowniczych bez dalszych działań szkoleniowych. Ścisłe połączenie treści prawnych i ekonomicznych gwarantuje wysoki poziom wiedzy na temat praktyki gospodarczej, który jest dodatkowo wzbogacony pomocą kluczowych kwalifikacji (na przykład z języków obcych, szkolenia komunikacyjne, information technology). Podstawowym systematyczna wiedza prawna jest nabyte wcześniej, przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego i publicznego i jest w zasadzie równa kursów na poziomie uniwersyteckim. Odpowiednio, przebieg badania jest ściśle zorganizowane.

Badania przedstawiają się jako studiów dziennych ze znacznym udziałem samokształcenia w czasie i może być zakończona w standardowej długości siedmiu semestrów, w tym egzaminów końcowych, które składają się z pisemnej pracy licencjackiej oraz kolokwium.

Po stopnia licencjata Kurs etapowy mistrzem Prawo Międzynarodowe badania i Biznesu (Master of Laws, LL.M.) rozpoczyna się w semestrze letnim 2011 roku. Więcej informacji będzie.

Program taught in:
Niemiecki
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019