Licencjat z prawa (LLB)

Neapolis University Pafos

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z prawa (LLB)

Neapolis University Pafos

Bachelor of Law z pionierów przydatnych innowacji, oferując kompleksowe studia prawnicze na Cyprze i greckiej ustawy w stałym kontakcie z organami ścigania i praktyki adwokackiej.

Bachelor of Law (LLB) na Wydziale Prawa Uniwersytetu Neapolis na Cyprze zapewnia niezbędną edukację i szkolenia praktyczne dla studentów, aby mogli zrobić karierę w zawodach prawniczych (adwokatów, sędziów, notariuszy, radców prawnych itp.) Bachelor of Law jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić naszym absolwentom umiejętności niezbędne do udanej kariery w publicznych i międzynarodowe organizacje. Nauczanie jest w małych grupach przez uniwersyteckich profesorów i Prawników wyróżnić praktyki i nauk prawnych.

Law School na Uniwersytecie w Neapolis pionierów Cyprus poprzez organizowanie dwa oddzielne wydziały nauk prawnych: ustawy greckiej i cypryjskiej. Zgodnie z globalnym trendem internacjonalizacji prawa i żywiołowy przyjęcia prawa europejskiego do prawa krajowego, uczeń zapoznaje się z podejściem porównawczym dwóch głównych rodzin prawa, Continental (lub systemu prawa cywilnego) oraz ustawy anglosaskiego. Z tego powodu, Student Zaleca się, aby wybrać określoną liczbę pól w innym kierunku od tego, który zajmuje się.

Ponadto szczególny nacisk zostanie podana na nauczanie prawa międzynarodowego i europejskiego. Szkoła ustawa przewiduje dwa istotne podyplomowe Bachelor of Law w "Międzynarodowego i Europejskiego Prawa Gospodarczego" i "Ład Europejskiej". Τhe Bachelor of Law nauczyć prestiżowych profesorów z Grecji i za granicą. Dla celów dydaktycznych wszystkie nowoczesne środki dydaktyczne są wykorzystywane (PowerPoint, Moodle, e-konferencji, itp). Z drugiej strony nauka w Bachelor of Law nie jest oparta na mechanicznym przekazywania wiedzy prawniczej, ale równocześnie wykonuje studenta poprzez ćwiczenia praktyczne zespołu i ciągłej oceny studenta zrozumienia. Jednocześnie Bachelor of Law zmierza na rozwoju zdolności uczniów do rozwijania argumentacji prawnej i uczenia się, jak poprawnie interpretować ustawę.

Bachelor of Law Szkoły Prawa Uniwersytetu Neapolis na Cyprze jest rozpoznawany przez wszystkich zainteresowanych i kompetentnych cypryjskich i greckich organizacji na równi z innych uznanych uniwersytetów. Bachelor of Law całkowicie pokrywa niezbędną wiedzę student musi posiadać, by stać się przyjął od Adwokackiej Grecji i wziąć udział w egzaminach stowarzyszenia Cypr Bar.

Obecny dziekan Uniwersytetu Neapolis na Cyprze Law School profesor Antonis Manitakis, były dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Salonikach i byłego ministra reforma administracyjna Grecji.

Bachelor of Law (LLB) - opis

Bachelor of Law ma na celu zapoznanie studentów z najważniejszych pojęć i zasad regulujących greckiej i cypryjskiej systemu prawnego, jak te interakcje z, i są pod wpływem, międzynarodowe i prawa europejskiego. Szczególny nacisk położony jest na prawa handlowego i prawa Unii Europejskiej, podczas gdy wiedza naukowa łączy się z odpowiednim doświadczeniem praktycznym. Bachelor of Law całkowicie pokrywa niezbędną wiedzę student musi posiadać, by stać się przyjął od Adwokackiej Grecji i wziąć udział w egzaminach stowarzyszenia Cypr Bar.

Pod koniec Bachelor of Law student będzie w stanie:

  • Rozpoznawać podstawowe pojęcia i zasady regulujące systemów prawnych Grecji i na Cyprze, a także wpływu międzynarodowego systemu prawnego i prawa Unii Europejskiej na nich
  • Zrozum parametry politycznych i społecznych, które mają wpływ na proces stanowienia prawa i jego stosowania
  • Przeprowadzenie badania prawne w metodyczny i efektywny sposób, w celu skonstruowania argumenty
  • Być w stanie przeprowadzić krytycznej analizy i argumentacji prawnej i wykorzystać te umiejętności w celu rozwiązania konkretnych problemów prawnych
  • Struktura kompleksowych i spójnych argumentów prawnych i wyrażenie samego / samą siebie w mowie iw piśmie, jasny i precyzyjny
  • Oceny różnych argumentów prawnych i wybrać najbardziej odpowiednie, w zależności od przypadku, w ręku
  • Wskazać najważniejsze kwestie prawne wynikające z skomplikowanych przypadkach i radzić sobie z nimi skutecznie
  • Bądź naukowiec z kompleksowej edukacji prawnej, gotowi służyć system prawny z dowolnego miejsca i zadania wybranych na jasnym kariery.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Grecki
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Cypr - Cyprus Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Cypr - Paphos, Paphos
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Cypr - Paphos, Paphos
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Cypr - Cyprus Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą