Przeczytaj oficjalny opis

Akredytacja: Towarzystwo Prawnicze w Szkocji

Ten program, pierwszy tego typu w Szkocji, został opracowany w odpowiedzi na wzrost regulacji prawnych we wszystkich sektorach i odpowiadającą im potrzebę organizacji biznesowych, aby spełnić ich wymagania zgodności.

Ostatnie wydarzenia, w tym światowy kryzys finansowy, a ostatnio głosowanie w sprawie Brexit, podkreśliły niepewny i rozszerzający zakres i stopień ryzyka, przed którymi stoi biznes, a zatem podkreśliły potrzebę ekspertyzy w zakresie ryzyka biznesowego i prawnego. Coraz częściej oczekuje się, że prawnicy będą proaktywni w przewidywaniu i zapobieganiu nieetycznym, a także nielegalnym zachowaniom we wszystkich obszarach społeczeństwa.

Głównym celem programu, akredytowanym przez Law Society of Scotland, jest wyposażyć w wiedzę prawną, umiejętności, wartości i postawy niezbędne do kariery w dostarczaniu ekspertyz biznesowych i prawnych zorientowanych na ryzyko, jako niezależny prawnik , prawnik lub jako specjalista ds. ryzyka w organizacji.

Poznasz podstawową wiedzę na temat systemu prawnego i prawa Szkocji, łącząc szkolenia prawnicze z badaniami w zakresie zarządzania ryzykiem biznesowym i prawnym. Wielu absolwentów będzie kontynuować Dyplom Profesjonalnej Praktyki Prawnej (PEAT1), która jest kolejnym etapem dla tych, którzy chcą zostać zakwalifikowani jako solicitor.

Twoja kariera

Absolwenci mogą liczyć na karierę w przemyśle, bankowości i ubezpieczeniach, zarządzaniu i administracji, usługach rządowych, usługach prawnych i doradczych itp., A także w rozwijającym się sektorze doradztwa. Ewentualnie absolwenci mogą kontynuować karierę w zawodzie prawnika jako specjaliści w zakresie świadczenia usług związanych z ryzykiem w szczególności ryzyka ogólnego i prawnego.

Co będziesz studiować

1 rok

Wprowadzenie do systemów prawnych i studiów, prawa karnego i dowodów, prawa publicznego, prawa szkockiego: prawa człowieka, państwa i odpowiedzialności, zobowiązań, wierzycieli, dziedziczenia i prawa rodzinnego

Rok 2

Prawo handlowe, umiejętności prawne, prawo UE, prawo budowlane i środowisko naturalne, współczesne zagadnienia zarządzania ryzykiem

Rok 3

Zasady prawa i teorii społecznej, zarządzanie przestrzeganiem i ryzykiem zachowania etyki, zarządzanie i planowanie ciągłości działania, wybór dwóch opcji prawnych i jednego modułu ryzyka

Rok 4

Wyróżnia się dyscypliną w połączeniu z wyborem dwóch opcji prawnych i dwóch modułów ryzyka

Wymagania wstępne

Wszystkie wymogi dotyczące wpisu wymienione w niniejszym dokumencie powinny być wykorzystane jako przewodnik i stanowią minimalne wymagania, jakie należy wziąć pod uwagę przy wjeździe. Wnioskodawcy, którzy zostali poddani warunkowej ofercie miejsca mogą zostać poproszeni o osiągnięcie większego poziomu niż zostało to stwierdzone.

1 rok

Wyższa SQA

AABBB włącznie z angielskim i matematyką Nat 5 w C

Poziom

BBB włącznie z prawem angielskim / PLUS PLUS GCSE w C / 4

ILC Higher

H1, H2, H2, H3, H3, w tym w języku angielskim w H2 lub wyższym PLUS Maths w O1

IB Diploma

28 punktów musi zawierać angielski i matematykę

BTEC

Poziom 3 Rozszerzony dyplom w odpowiednim temacie w DDM PLUS w języku angielskim / ustawie w B PLUS GCSE matematyki w C / 4

Język angielski

Wnioskodawcy, których pierwszy język nie jest językiem angielskim, zazwyczaj będzie musiał posiadać IELTS w sumie 7.0 z 6,5 na każdy element lub jego odpowiednik.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do AVV jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie masz typowe akademickie kwalifikacje wejścia, ale może wykazać odpowiednie doświadczenie zawodowe i / lub kredytów z uznanych organizacji zawodowych, mogą kwalifikować się do wprowadzenia tego kursu poprzez ujmowanie programu Uczenie Prior Uniwersytetu.

międzynarodowe przygotowujące

Jeśli nie spełnia wymagań z języka angielskiego, możesz kwalifikować się do angielskiego na Uniwersytecie programu studiów.

Opłaty i finansowanie

Wysokość czesnego, które płacisz zależy głównie od twojego statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenta?

Opłaty za naukę 2018/19

  • Strona główna: £ 1820
  • RUK: 9250 £ *
  • UE: 1820 funtów
  • Międzynarodowe: 11 500 funtów

* Całkowite czesne dla studentów RUK, którzy ukończą trzy lub cztery lata, są ograniczone do 27.750 £. Szczegółowe opłaty podlegają potwierdzeniu przez rząd szkocki i mogą zostać zmienione raz potwierdzone.

Jeśli rozpoczniesz naukę we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 r., Będą to opłaty roczne lub modułowe, które mają zastosowanie do czasu trwania kursu; jednakże opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i zwrotów.

Dodatkowe koszty

Poza opłatami za naukę w szkole, podczas pobytu w szkole mogą wystąpić dodatkowe koszty.

Stypendia

Zapewniamy wysoką jakość edukacji za uczciwą cenę; jako Uniwersytet na rzecz Dobro Powszechnego, jesteśmy zobowiązani do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie opłaty za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona dolarów rocznie.

Jeśli masz jakieś pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych na rok 2018/19, prosimy o kontakt z zespołem dochodzeniowym.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studiów

W przypadku nowych studentów zagranicznych, imprezy orientacyjne zaczynają się 15 września 2017 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom międzynarodowym w osiedlaniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnego wprowadzania i nauczania studentów.

Podczas tego okresu odbędzie się cały szereg zabawnych i informacyjnych działań, w tym wycieczek po kampusie i mieście, a także imprez okolicznościowych, w których można spotkać innych studentów z zagranicy.

Metody oceny

Nasza strategia nauczania i dydaktyczna ma na celu zapewnienie naszym studentom wiedzy, umiejętności i atrybutów jako elastycznych, niezależnych osób uczących się przez całe życie przy jednoczesnym rozwijaniu i osadzaniu innowacyjnych i istotnych metod uczenia się w oparciu o solidne badania i stypendia.

W tym stopniu wykorzystujemy szeroki wachlarz technik oceny, z których część jest specjalnie zaprojektowana, aby zwiększyć umiejętności, jakich potrzebują nasi uczniowie w miejscu pracy. Na przykład, ćwiczenia sądowe są przyjmowane w wielu modułach podczas opracowywania różnych dokumentów prawnych. Studiujemy również naszych uczniów, którzy przeprowadzają wyśmienite wywiady z klientami.

Metody nauczania

Różne metody nauczania i nauczania, których używamy, mają na celu zapewnienie, że program jest zarówno zawodowy, jak i wymagający akademickich wyzwań. Stosuje się szeroki wachlarz metod, w tym mooting, który wykorzystuje dedykowany pokój, w którym mogą być filmowane i analizowane spektakle uczniowskie.

Opracowujemy cyfrową wiedzę na temat naszych studentów; w module Skills for Legal Employment uczniowie mają możliwość angażowania się w badania nad współpracą, wspierane przez aplikacje do zakładek społecznościowych lub zbadać korzystanie z Twittera, aby zwiększyć ich doświadczenie w nauce. Proponowane są również innowacyjne moduły, takie jak Mooting i Mediacja oraz umiejętności prawne.

Nasi studenci mają możliwość podjęcia doświadczeń związanych z kredytem za pośrednictwem naszego modułu Professional Links. Mają także okazję uczestniczyć w konkursie na zasadzie "Mooting Society Society", który odbywa się w naszym oddanym pokoju. Finał konkursu odbywa się w rzeczywistym sali w Glasgow przed sędzią uprawiającym.

Oferujemy sesje zatrudnienia w ramach modeli i jako sesje na zamówienie w związku z Student Law Society. Sesje obejmują: wygrywające CV i aplikacje dla studentów prawa, zdobycie stażu i impres w wywiadzie dla studentów prawa.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w GCU - Glasgow School for Business and Society »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,820 GBP
Strona główna / studenci UE; 9250 studentów z RUK; 11 500 £ studentów zagranicznych
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa