Licencjat - Prawo

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 5

Opis programu

Sztuka wygrania sprawy w sądzie jest o wiele więcej niż tylko przekonującym uzasadnieniem lub kłótni. Wymaga ona uwagę na każdy szczegół, analitycznego myślenia i widząc poza problemu. Ponad adrenaliny, dowiesz się, że studiuje prawo wyostrza zdolność analizowania, negocjowania i komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk. Są bezcenne umiejętności, a nie tylko w linii prawnej, ale również w niezliczonej ilości innych dziedzinach.

W rezultacie, wielu absolwentów prawa z powodzeniem karierę w biznesie, sztuce, nauce, edukacji i sektora publicznego. Niezależnie od branży, w końcu wybrać, zawsze będziesz cieszyć się wyraźną przewagę bycia absolwent prawa INTI.

światowej klasy uniwersytetów współpracy

Nasze stopni prawem brytyjskim partnerem uczelni są uznawane przez Zarząd Bar Standardów w Wielkiej Brytanii, jak i zawodów prawniczych Kwalifikacyjnej Izby Malezji, która prowadzi w praktyce prawnej (CLP) badania certyfikat. Wśród naszych prestiżowych uczelniach partnerskich są University of Manchester, The University of Leeds, University of Liverpool, Cardiff University, i więcej.

Wysokie standardy akademickie

Program Transferu UK Stopień Inti (ustawa) podlega ścisłej kontroli jakości nauczania i oceny przez University of Leeds, renomowanej uczelni w Wielkiej Brytanii. Wykładowcami INTI są bardzo profesjonalny i oddany z silnymi akademickich i branżowych środowisk.

Skupić się na rozwijaniu wybitnych jednostek

Dzięki innowacyjnej nauki przychodzi doskonałe wyniki. Wielu naszych studentów z pierwszej klasy i Górna druga klasa stopni w różnych brytyjskich uniwersytetów partnerskich. W samym tylko 2012 roku dwóch studentów osiągnąć ogólny First Class na Uniwersytecie w Liverpoolu, a jeden uczeń osiąga pierwszej klasy na Uniwersytecie w Leeds.

Wszechstronne kształcenie i szkolenie

Będziesz uczestniczyć w moots, konferencje klienta i debat, publikacji ustawy Rivista, interaktywnych seminariów i praktycznych studiów przypadku w ramach ustalania podstawy dla swojej kariery prawniczej. Ponadto, nie będzie szkolenie praktyczne w kancelarii prawnej, centrum pomocy prawnej lub korporacyjnej dział prawny, warsztaty prawne półroczne i wykłady prowadzone przez gości z branży i przedstawicieli uczelni partnerskiej, które pomogą Ci w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej w zawodzie prawniczym.

Programy oferowane

Program Transferu UK Degree (Prawo)

Ostatnia aktualizacja Cze 2016

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and ... Czytaj więcej

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and fastest growing global network of private universities that provides INTI with access to global resources, best practices, teaching methods, international faculty and management tools that are truly world class. Pokaż mniej
Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Kuala Lumpur , George Town , Nilai , Subang Jaya + 7 Więcej Mniej