Legal English Institute

Informacje ogólne

Opis programu

Instytut Legal English Institute jest otwarty dla wszystkich międzynarodowych studentów Suffolk Master of Laws, aby upewnić się, że dysponują narzędziami niezbędnymi do pomyślnego przejścia na zajęcia LLM.

Ten trzytygodniowy intensywny kurs ma na celu zapoznanie Cię z amerykańskim systemem prawnym, skupiając się jednocześnie na konkretnych umiejętnościach językowych i akademickich, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w akredytowanej szkole prawniczej American Bar Association (ABA).

Suffolk Law jest jedną z niewielu szkół prawniczych w kraju oferującą specjalny program językowy wyłącznie dla studentów LLM. Instytut jest prowadzony przez doświadczonego międzynarodowego prawnika biznesu, który jest również certyfikowanym instruktorem języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami.

131100_BostonCommon.jpg

Legal English Institute działa pięć dni w tygodniu przez pięć godzin dziennie, obejmując sporządzanie notatek, gramatykę, pisanie, wystąpienia publiczne, słownictwo prawne i korzystanie z materiałów prawnych w USA. Jest to również nieoceniony sposób na poznanie innych międzynarodowych studentów LLM i zbudowanie sieci przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Uczniowie będą mieli także zajęcia dodatkowe 2 godziny przez cztery pozostałe dni tygodnia. W sumie uczniowie mogą oczekiwać, że będą w klasie co najmniej 28 godzin tygodniowo. Ponadto podczas trzytygodniowej sesji odbywają się trzy dwugodzinne zajęcia z bibliotekarzami referencyjnymi z Suffolk Law.

Program będzie się koncentrował na: i) podnoszeniu poziomu umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim potrzebnych do odniesienia sukcesu w szkole prawniczej; ii) poznanie podstawowych pojęć amerykańskich systemów prawnych i rządowych; iii) poznanie kultury i oczekiwań szkoły prawniczej .

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Czytaj więcej

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Pokaż mniej