Ucz się od oddanych wykładowców, w tym jednych z najbardziej uznanych profesorów prawa podatkowego w naszym internetowym Tax LLM - rankingu nr 3 prawa podatkowego online w kraju na podstawie amerykańskich wiadomości

Buduj podstawowe umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu jako ekspert w dziedzinie prawa podatkowego w ciągu zaledwie dwóch lat. Wykraczaj poza tekst i teorię, ponieważ uczysz się od wiodących ekspertów podatkowych, którzy wiedzą, jak uzyskać wyniki.

Szybkie fakty

  • 100% online
  • 24 całkowite jednostki
  • Do ukończenia zaledwie 2 lata
  • Szacowane czesne w wysokości 44 400 USD

Najważniejsze elementy programu

  • Wydział uznany na szczeblu krajowym. Nasz wydział obejmuje jednych z najbardziej szanowanych naukowców w USA, jak również wybitnych praktyków podatkowych z Południowej Kalifornii.
  • Praktyczne umiejętności planowania podatkowego. Rozwiązuj problemy, badaj prawo podatkowe, uważnie czytaj ustawy i źródła podstawowe i nie tylko.
  • Wysoki współczynnik sukcesu. 90% studentów programu podatku od absolwentów znajduje stanowiska związane z podatkami w ciągu dziewięciu miesięcy od ukończenia studiów.
  • Dwa obszary nacisku. Wybieraj spośród Planowania Podatku Biznesowego i Wysokiego Warty / Prywatnego Klienta.

Perspektywy kariery

Dzięki doświadczeniu w zakresie prawa podatkowego będziesz przygotowany na najwyższe stanowiska w kancelariach prawnych, dużych firmach księgowych i IRS.

Programy absolwentów Loyola Law School online są zatwierdzone do nadawania stopnia naukowego w większości stanów w USA, ale wciąż czekają na pełną aprobatę kilku wybranych państw. Kliknij tutaj, aby ustalić, czy znajdujesz się w stanie, w którym Loyola Law School nie może przyznać dyplomu

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Loyola Marymount University Online »

Ostatnia aktualizacja July 11, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
44,400 USD
szacowane czesne.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019