LAWSTUDIES

LLM Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów LLM Zjednoczone Emiraty Arabskie LLM

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

LLM Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź LLM Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Prawo LLM

Middlesex University Dubai
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Prawo LLM ma na celu pogłębienie i poszerzenie wiedzy studentów na temat prawa jako przedmiotu akademickiego poprzez zapewnienie studentom systematycznego zrozumienia procesów ...

Czytaj więcej

Master of Private Law

UAEU United Arab Emirates University
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
Studia dzienne
Arabski
Ośrodek kształcenia

Prawo prywatne to gałąź prawa zajmująca się relacjami między jednostkami lub instytucjami, a nie relacjami między nimi a państwem.

Czytaj więcej

Mistrz prawa publicznego

UAEU United Arab Emirates University
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
Studia dzienne
Arabski
Ośrodek kształcenia

Specjalność prawa publicznego podkreśla prawa związane z państwem, jako suwerennym państwem, takie jak prawo karne, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe i prawo konstyt ...

Czytaj więcej