Kształcenie na odległość LLM Szkocja - programów LLM Szkocja LLM , Szkocja

Kształcenie na odległość LLM Szkocja - programów LLM Szkocja LLM , Szkocja

Magister prawa

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Szkocja jest w północnej części Wielkiej Brytanii i posiada ponad 790 wysp. Jej stolicą jest Edynburg, jednym z największych centrów finansowych. Ich systemu edukacyjnego zawsze różni się od reszty Wielkiej Brytanii. Szkocja posiada 15 uniwersytetów, z których niektóre są najstarsze na świecie.

Kształcenie na odległość LLM Szkocja - Weź LLM Szkocja. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

LLM Prawo Internet I Polityka / To I Prawo Telekomunikacyjne (kształcenie Na Odległość)

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
Online W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Glasgow

LLM w prawie Internet i polityki jest również znany jako LLM w IT & Prawo telekomunikacyjne. Wybór struktury kształcenia i moduł są identyczne. Będziesz miał wybór wymienną tytuł, który najlepiej odpowiada żądany sektor i kraju zatrudnienia. [+]

Dlaczego ten kurs?

LLM w prawie Internet i polityki jest również znany jako LLM w IT & Prawo telekomunikacyjne. Wybór struktury kształcenia i moduł są identyczne. Będziesz miał wybór wymienną tytuł, który najlepiej odpowiada żądany sektor i kraju zatrudnienia.

Prawo do Internetu, Polityka Internet, IT & Telecoms Prawo szybko zmieniających się obszarów specjalizacji prawnej, które mają duży zasięg międzynarodowy i silne perspektywy zatrudnienia.

Będziesz studiować

Ten kurs jest oferowany poprzez kształcenie na odległość z ujęcia we wrześniu.

Będziesz ukończyć sześć modułów.

Obowiązkowe Moduł Badania prawna (LLM / PgDip) Następujące moduły dostępne są również:... [-]


Prawo Ochrony Zdrowia I Etyka Llm

University of Dundee - School of Social Sciences
Online W niepełnym wymiarze czasu 36 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Dundee

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie. [+]

Przegląd

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie.

Celem kursu jest poznanie i docenienie prawa i etyki w praktyce zawodowej. Pomoże Ci zrozumieć prawne i etyczne pojęcia, terminologię i źródła prawa.

Kurs pozwala studiować w dowolnym czasie i miejscu wybranym przez Ciebie iw tempie, który jest dla Ciebie wygodny, a większość naszych absolwentów ukończyła studia, pracując w pełnym wymiarze jako pracownicy służby zdrowia.... [-]