Kształcenie na odległość LLM Dundee City - programów LLM Dundee City LLM , Dundee City

Kształcenie na odległość LLM Dundee City - programów LLM Dundee City LLM , Dundee City

Magister prawa

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

LLM to studia podyplomowe dla studentów prawa, którzy chcą zaawansowane szkolenia i wiedzę w danym obszarze. Obszary specjalizacji mogą obejmować prawa gospodarczego, finansów, prawa praw człowieka, prawa podatkowego, prawa gospodarczego i międzynarodowego.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Kształcenie na odległość LLM Dundee City - Weź LLM Dundee City. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Prawo Ochrony Zdrowia I Etyka Llm

University of Dundee - School of Social Sciences
Online W niepełnym wymiarze czasu 36 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Dundee

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie. [+]

Przegląd

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie.

Celem kursu jest poznanie i docenienie prawa i etyki w praktyce zawodowej. Pomoże Ci zrozumieć prawne i etyczne pojęcia, terminologię i źródła prawa.

Kurs pozwala studiować w dowolnym czasie i miejscu wybranym przez Ciebie iw tempie, który jest dla Ciebie wygodny, a większość naszych absolwentów ukończyła studia, pracując w pełnym wymiarze jako pracownicy służby zdrowia.... [-]