Kształcenie na odległość LLM Dundee - programów LLM Dundee LLM , Dundee

Kształcenie na odległość LLM Dundee - programów LLM Dundee LLM , Dundee

Magister prawa

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Dundee, jednym z większych miast w Szkocji, ma społeczność studencką około 17.000. Istnieją trzy uniwersytety i college, i są one znane na badania w dziedzinach biomedycznych, Onkologii i gier komputerowych.

Kształcenie na odległość LLM Dundee - Weź LLM Dundee. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Prawo Ochrony Zdrowia I Etyka Llm

University of Dundee - School of Social Sciences
Online W niepełnym wymiarze czasu 36 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Dundee

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie. [+]

Przegląd

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznaniem aspektów prawnych i etycznych swojej pracy, uznaj wpływ kwalifikacji na podstawę prawną i etyczną na perspektywy promocji lub po prostu zainteresuj się prawem w zakresie opieki zdrowotnej, ten kurs jest dla Ciebie.

Celem kursu jest poznanie i docenienie prawa i etyki w praktyce zawodowej. Pomoże Ci zrozumieć prawne i etyczne pojęcia, terminologię i źródła prawa.

Kurs pozwala studiować w dowolnym czasie i miejscu wybranym przez Ciebie iw tempie, który jest dla Ciebie wygodny, a większość naszych absolwentów ukończyła studia, pracując w pełnym wymiarze jako pracownicy służby zdrowia.... [-]